× Elementarz astrologiczny.

Młody wygląd w horoskopie urodzeniowym.

2011/03/31 14:59 - 2011/11/05 10:49 #189 przez BarbaraS
Watek ten pisalam juz duzo wczesnie, na pewnym forum GL, pozniej na moją prośbe, watek zostal skasowany.
Na jakie elementy patrzec w horoskopie urodzeniowym? Pamietajmy, ze te elementy dodadza takiego naturalnego, mlodzienczego wygladu, odmladzaja.

-Mocny Uran w horoskopie na ascendencie (aspekt: koniunkcja, inne aspekty takze urana do asc), Uran w domu 1, w aspekcie do wladcy ascendentu. Ascendent w Wodniku.

Przyklad: kobieta ma urodzeniowo Urana na ascendencie, wyglada 10 lat mlodziej niz jej rowiesnicy.
Mezczyzna ma koniunkcje Uran - Merkury na ic - wyglada duzo mlodziej, inna osoba ma Urana na osi (mc), takze odznacza sie wsrod swoich rowiesnikow, bardzo mlodym wygladem.
U innej kobiety w horoskopie Uran lezy w domu 1, dosc ze mlodo wyglada, to jeszcze nosi garderobę w stylu mlodziezowym (Uran - mlodosc). Ma lat okolo - 50, a wyglada na 30 lat, wyglada swietnie, nosi krotkie szorty, mini - spodniczki, krotkie mlodziezowe kurteczki.

Na jakie jeszcze musimy spojrzec elementy?

-Takze Merkury na ascendencie, ogolnie w domu 1, Merkury w asekcie do wladcy asc, oraz Ascendent w Bliznietach.

-Takze szczegolnie Ksiezyc na ascendencie, w domu 1 i w aspekcie do wladcy ascendentu, takze ascendent w Raku, itd.

Przyklad: moja znajoma ma w swoim horoskopie urodzeniowym ascendent w Bliznietach i Ksiezyc lezy pod koniec domu 1, ta konstrukcja elementow odmladza ja o prawie 10 lat.
Inna kobieta wyglada (kilka lat mlodziej - 3 lata), ma ascendent w Bliznietach, Ksiezyc ma kwadrat do ascendentu, oraz Uran jest mocny w horoskopie. Takze wladca ascendentu (Merkury) jest w domu 11, i w dwadzie Wodnika, dom 11 - dom Wodnika.

Wazne: ten schemat nie musi sie sprawdzac w kazdych horoskopach, bo beda elementy, ktore moga zadzialac na to blokujaco, poza tym kazdy horoskop jest bardzo indywidualny.

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/11/05 10:49 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/02 15:47 #190 przez EwaS
    Witam, znam jedną osobę, która w swoim horoskopie ma Urana na ascendencie, bardzo ją odmładza ten Uran, jest osobą dodatkowo narwaną. Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/03 08:32 #192 przez rita40
    Jestem słonecznym koziorożcem, z ascendentem w wadze, i uranem na ascendencie. W moim przypadku to chyba uran na ascendencie odejmuje w moim wizerunku aż kilkanaście lat, dobrze wiedzieć. Pozdrowienia!


  • Posty: 10

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 20 Sty 1971
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/12 19:48 #203 przez Paulina24
    Ja mam Saturna na ascendencie :(


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/11/05 10:38 #316 przez BarbaraS
    Księżyc w domu I w horoskopie urodzeniowym mojej znajomej, element ten bardzo ja odmladza. Ma lat 38, a wyglada na 26, gora 27. Na zdjeciach nawet na 25 lat.
    Jest to mozliwe, oczywiscie nie w kazdym przypadku, bo inne elementy, moga nieco to zmieniac w horoskopie. Dostrzega sie u niej takie bardzo charakterystyczne rysy twarzy "dziecka".

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/02/02 13:04 #382 przez lawenda
    A czy może ktoś mój sprawdzić. 26.08.1985 3:15


  • Posty: 6

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies