× Elementarz astrologiczny.

Wenus w Wodniku.

2010/11/29 14:31 - 2011/04/14 11:51 #22 przez BarbaraS
Wenus w Wodniku. was created by BarbaraS
Jest to opis w archetypie, bo inne elementy w horoskopie moga nieco ten obraz zmieniac.

Wenus w Wodniku - partnerstwo, w ktorym jest tolerancja i braterstwo, oraz przyjecielski (Wodnik) sposob bycia w relacji. Bliskie osoby, ktore sa dla siebie przyjaciolmi (Uran), maja podobne zainteresowania, i ktorzy szanuja swoje indywidualne (Uran) potrzeby. Oraz nie probuja zawlaszczac uczuc nawzajem, nie probują sie kontrolowac, szanuja swoja wolnosc (Uran) w zwiazku. Pragna w zwiazku swobody i przestrzeni. Osoby z Wenus w Wodniku nie maja żadnych uprzedzen aby związac sie z osoba innej wiary, rasy bądz kultury.
U niektorych tylko osob, z Wenus w Wodniku, moze sie wytwarzac pewna bezosobowosc w podejsciu do zwiazkow (dystans), trudnosci z uzewnetrznianiu swoich uczuc. Takze szukanie elementu ekscytacji, podniecenia, zwlaszcza gdy Wenus ma napieciowe aspekty do Urana w horoskopie urodzeniowym (uwaga: nie u wszystkich osob). Lecz te cechy tez beda modyfikowane przez caly horoskop, bo ktos moze miec na przyklad dodatkowo Księżyc w Raku. Wiec takie eksperymenty, chec czegos nowego - moga zaklócić spokoj i bezpieczenstwo Księzycowego Raczka, ktory mocno sie przywiazuje emocjonalnie do kogos, i obawia sie nieznanego.
Bo wszelkie konsekwencje ponosi nasz Księżyc. A Ksiezyc ze wzgledu na swoją nature, jest chłonny, obawia się nieznanego, i trzeba postepować tak, aby go nie zranic. I nasze emocje (Ksiezyc), czuja sie swobodnie, gdy sa dopieszczone. A zwlaszcza jak Księżyc jest w znakach wodnych, trudniej mu wowczas odstawic emocje na bok.
Osoby z Wenus w Wodniku potrafia swobodnie zawierac znajomosci, sa dosc tolerancyjni dla odmiennych pogladow u partnera i ogonie u ludzi, i kochaja niebanalne znajomosci, ktore wnosza zawsze cos nowego, oryginalnego.
A relacja (dwoch osob) ma rowijac ich intelektualnie, dostarczac pierwiastka niezwyklosci i odrzucac wszelkie regulki i schematy.
W relacji szukaja tolerancji, ale i w na co dzien szanuja odmienne poglady innych i nie probuja dyskryminowac zadnych mniejszosci spolecznych.

Wenus w horoskopie to takze nasz gust, wiec w Wodniku ten gust bedzie oryginalny, niszowy, czasem zaskakujacy, moze nawet czasem szokujacy.

Zdjecie ze strony:
dziennikarze.eu/


Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/04/14 11:51 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/12 19:35 #201 przez Paulina24
    Replied by Paulina24 on topic Wenus w Wodniku.
    Witam, jestem tutaj nowym użytkowniekiem. Wenus mam w Wodniku w koniunkcji do Księżyca, mój facet


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/12 19:38 #202 przez Paulina24
    Replied by Paulina24 on topic Wenus w Wodniku.
    Przepraszam, za szybko wysłałam, niedokończony wątek, otóż mój facet jest na szczęście tolerancyjny, gdyż osobiście nie znoszę ograniczeń, przesadnej zazdrości w związku, uwielbiam poznawać nowe osoby.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies