× Elementarz astrologiczny.

Tranzyt Saturna przez 11 dom

2013/03/29 11:58 #453 przez Judytta
Witam:)

Szukałam na ten temat ale nie ma zbyt wielu wiadomości.
Z tego co znalazłam to Saturn w 11 domu testuje nasze przyjaźnie, można się też zaanagażować w działanie na rzecz pewnej grupy osób ( możliwe że związanej z naszymi zainteresownaiami ale też czasem i z pracą ).

Z tego co znalazłam u Arroyo w Cyklach Życia pisał jak pewna kobieta zajęła się organizacją grupy 60-70 samotnych osób że jest to najlepszy przykład tego tranzytu.

Zainteresowanie tym tranzytem nie jest bez przyczyny u mnie dopiero się zaczyna.
Mam znajomą u której już w ostatnich miesiącach 2012 roku wszedł do 11 domu w Skorpionie.
Do tego przeżywa opozycję tranzytującego Saturna do jej Merkurego w 5 domu w Byku ponad miesiąc temu zamieszkała z przyjaciółmi z którymi przestała się dogadywać...
Ma obniżony nastrój, dół itp.

Nie powiem że też interesuje mnie tranzyt Saturna w koniunkcji do Urana w tym że domu ale na razie może ktoś wypowie się w tym temacie?


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2013/03/30 12:30 - 2013/03/30 12:36 #454 przez Judytta
    Postanowiłam jeszcze mocniej zastanowić się nad tym tranzytem i samej coś wyłuskać i dodać do opisu powyższego który właściwie stał się zaledwie zarysem.
    Pobyt Saturna w 11 domu może dać nam odczucie pewnego wyobcowania w grupie a i również możemy czuć rozczarowanie do przyjaciół, osób z którymi coś nas łączy.
    Też ten tranzyt prawdopodobnie pokaże nam kto jest a kto nie jest prawdziwym dla nas przyjacielem.
    Również przyjaźnie w których jesteśmy będziemy wymagali aby były głębsze nie jakieś tam powierzchowne.
    Czasem może też przynieść ten tranzyt przyjaźń ze starszą osobą bądź taką która ma pewną wiedzę i spore doświadczenie.

    Znaczenie ma również położenie 11 domu w znaku w Skorpiona czyli intensywne przyjaźnie a mając tam natalnie Urana ( który przynosi nagłe pojawienie się osób ale też w pewnym momencie niektóre przyjaźnie się kończą ), będzie to zderzenie starego z nowym.
    To też zmierzenie się z naszym osobistym celem i zrewidowanie punktu widzenia czego dokonaliśmy a czego nie.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2013/03/30 12:36 edycja: Judytta od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2013/04/17 12:25 #456 przez BarbaraS
    Gdy tranzyt Saturna zrobił opozycję do Merkurego w domu XI, wydarzyło się u mnie sporo rzeczy. Rózne elementy w horoskopie będą miały wływ na taki tranzyt, więc nie u każdego taki tranzyt może być taki sam.

    -miałam lekkie przygnębienie, Saturn spowodował u mnie wyślenie (Merkury) negatywne (Saturn). Z drugiej strony Saturn wymusił na mnie trzeżwość myślenia, oraz porządek słów. Wówczas skupiłam uwagę szczególną na mój zasób słów, którey był bardziej bogaty oraz konkretny.

    -jedna moja znajomość "koleżeńska" przyniosła test, w końcu saturn może przynieść konsekwencje.

    -Zaangażowałam się w moje sprawy powiązane z moimi zainteresowaniami, poszłam też na kurs.

    -był też konflikt z inną osobą na pewnym forum.

    Itd.

    Pozd. B. Stanisławska


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies