× Elementarz astrologiczny.

Osoby VIII - domowe, hor. urodzeniowy.

2016/09/13 21:59 - 2016/09/20 11:28 #538 przez BarbaraS
Obserwowalam horoskopy osob, ktore maja kilka waznych planet w domu VIII, np: Slonce, Wenus, Ksiezyc, itd. Wsrod nich sa osoby, ktore ja bardzo dobrze znam. W tych osobach jest tajemniczosc, niedostepnosc. Oni gleboko odczuwaja na kazdym poziomie, sa niugieci, dlugo chowaja uraze, wytrzymali, dociekliwi, a zycie czesto przynosi im glebokie transformacje. Zauwazylam takze, ze ci ludzie, wiekszosc z nich, ma silna potrzene prywatnosci, chowania swojego zycia przed innymi, badz jakiejs czastki tego zycia - w sekrecie, nieujawniania prawdy o sobie. To nie musza byc od razy jakies paskudne sekrety badz skandale, ci ludzie po prostu nie lubia sie odkrywac. Przyklady: pewna osoba z mocnym domem VIII wyszla za maz, nie informujac nikogo o tym fakcie, nawet swojej rodziny, dopiero miesiac przed ceremonia rodzina sie dowiedziala. Rodzina nie byla w ogole swiadoma, ze osoba ta jest w zwiazku. Osoby te nie maja wiele znajomych. Inna osoba z mocnym domem VIII, niechetnie zabiera na spotkania ze znajomymi swojego partnera, badz zabiera go ale bardzo sporadycznie. Ciezko jest od tych osob wyciagnac jakiekolwiek informacje, jaka ma za soba przeszlosc, co dzialo sie w dziecinstwie, co ta osoba robila np: tydzien temu. Niektore z tych osoba wpadaja w zyciu w skrajnosci, na roznych poziomach. Mocny dom VIII intensyfikuje, niektore osoby maja jakies obsesje, np: jedna uzalezniona jest od seksu, inna jest dosc zazdrosna, ktos inny mocno angazuje sie w pewne sprawy, itd. Czesc z tych osob przeszlo sporo trudnych momentow w zyciu, (jedna osoba) byla na granicy zycia i smierci. Bliskie osoby ktore zyja z tymi ludzmi, maja wrazenie, ze to jest czlowiek zagadka, ze ma ciagle jakies zyciowe tajemnice. Osoby z mocnym domem VIII moga byc nieufne, podejrzliwe, lojalne. Ci ludzie rozwijaja sie duchowo, szukaja mocnych wrazen (np: jedna osoba uprawia bardzo absorbujacy sport), ktos inny kocha psychologie, wiedze tajemna. Oni doswiadczaja swoje zycie na bardzo glebokich plaszczyznach. W kryzysowych momentach w zyciu sa niesamowicie silni, niezniszczalni. Moga takze byc dosc bezwzgledni. Osoby te maja silna wole, pamietam jak pewien pan z mocnym domem VIII pokonal alkoholizm, pil od 25 lat, juz nie pije od 10, i jego zycie bardzo dobrze sie uklada. Gdy masz mocny dom VIII moga cie interesowac sprawy tajemne, ukryte, tabu. Mozesz zarzadzac wspolnym majatkiem, albo wejsc w posiadanie jakiegos majatku. Pewna osoba, ktora ma w tym domu Slonce i Jowisza otrzymala w spadku mieszkanie. Jeszcze przypomniala mi sie inna historia, pewien pan ma w domu VIII slonce, marsa i ksiezyc, jest zonaty, bardzo kocha swoja zone, ale on ciagle ja chowa przed swiatem, nikomu o niej nie opowiada, na spotkanie z kolega nigdy jej nie zabiera, a gdy wychodza razem na spacer to czesto zaklada okulary przeciwsloneczne, jakby sie czeos obawial, oboje sa innej kultury on pochodzi z Wietnamu ona jest Polka. Pewien pan ma Marsa i Saturna w domu VIII w zyciu ciagle walczyl z bankami, oraz o majatek ze swoja zona po rozwodzie. W domu VIII mamy wspolne majatki, zasoby innych, seks, transformacje, regeneracje, to co ukryte, badz my chcemy ukryc, itd.
Moje doswiasdczenie: mieszkalam rok w Australii, po relokacji na Melbourne kilka planet wypadalo na dom VIII, w tym slonce, merkury, wenus. I sama zauwazylam jak bardzo moja osobowosc sie tam zmienila. Nie moglam uwierzyc, ze az tak bardzo. Otoz wszelkie moje emocje i reakcje na te emocje bardzo gleboko tam chowalam, szczegolnie gdy towarzyszyly mi zle emocje, to je w sobie mocno blokowalam, po prostu milczalam jak grob, zaciskajac zeby. Gdy np: doszlo do jakiejs drobnej sprzeczki ze znajoma, o jakas glupote, ona probowala mnie przekrzyczec, a ja stalam jak skala i nie powiedzialam ani slowa, (glebokie milczenie). Zapewne w Polsce bym cos odpowiedziala jej na ten atak,: przestan, uspokoj sie, nie przesadzaj, lecz ja bylam jak martwa, nic nie mowilam. Niektorzy zarzucali mi tam, ze jest jestem dziwna, ze sie nie bronie, ze milcze. Jednak poprzez ten silny dom VIII, mialam potrzebe takiej rekacji. Moj partner ma cale towarzystko w Skorpionie, kilka planet i zachowuje sie tam samo. ktos mu zrobi przykrosc, on milczy, ktos sie go czepia, on milczy, ale skutecznie sie pozniej od tych osob odcina, jego nikt i nic nie wyprowadzi z rownowagi. Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2016/09/20 11:28 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies