× Elementarz astrologiczny.

Slonce w domu X - horoskop urodzeniowy.

2016/09/21 15:17 #539 przez BarbaraS
Gdy Slonce, tak wazny element w naszym horoskopie znajduje sie w domu X, sprawy powiazane z tym domem, staja sie w naszym zyciu wazne. Slonce w horoskopie reprezentuje nasza tozsamosc, wole dzialania, witalnosc, to cos bardzo osobistego, to nasze (ego). Slonce bedace w jakims domu w horoskopie, mowi, w jakich przestrzeniach zycia chcemy zablysnac (Slonce), tworczo sie zrealizowac, czego jestesmy swiadomi, co jest nasza indywidualnoscia. Slonce jak i ksiezyc reprezentuja w horoskopie swiatla, i w astrologii medycznej, te swiatla moga wskazywac na oczy, badz slonce (znak Lwa) uklad krazenia, serce. Spotkalam sie w niektorych horoskopach osob, ktore mialy Slonce w domu X, na MC, iz te osoby dazyly w zyciu badz zdobywaly pozycje (lidera) w grupach spolecznych, maja predyspozycje kierownicze innymi, grupami badz firmami. Przyklady: mam znajoma, ona ma slonce w domu X, i gdziekolwiek przebywa, zawsze jej osoba w jakis sposob jest widoczna, albo sama do tego dazy, badz naturalnie tak sie dzieje. Ona nie rozwija sie moze zawodowo, nie osiaga zadnych szczebli (chodz przy sloncu w domu X jest to mozliwe), lecz jej ogolnie osobowosc, jej wizerunek, uroda, staja sie czesto popularne wsrod tych ludzi. Gdziekolwiek ona jest, zawsze zostaje postawiona w takiej pozycji, aby byla widocza, nie wazne czy tego chce, badz nie chce. Mam tez inna znajoma, ktora ma slonce w domu X, jest wrozka i wystepuje w telewizji. Inna osoba ze sloncem w domu X, ma prace w ktorej jej liderem, przewodzi pewna grupa ludzi. Jeszcze inna osoba, ktora tez ma slonce w domu X, nie ksztalcila sie w zyciu w ogole, lecz na wszelkich imprezach, spotkaniach z ludzmi, zawsze jest na swieczniku. Moj ojciec ma Slonce w domu X, mial swola wlasna firme przez wiele lat w zyciu, czyli mial pozycje lidera, kto lubi zarzadzac. Moja ciocia ma Slonce w domu X, gdy byla mloda dziewczyna uwialbiala blyszczec i zwracac na siebie uwage w dyskotekach. Niektore osoby ze sloncem w domu X moga chciec realizowac sie spolecznie, zawodowo, np; robiac kariere zawodowa, badz ogolnie dzialac spolecznie, czesto bywajac w jakis grupach spolecznych, gdzies na zewnatrz, wsrod ludzi. Niektorzy z nich lubia dazyc do zaszczytow i wladzy (nie we wszystkich horoskopach to sie sprawdza). Mam znajoma, ktora ma slonce w domu X, nie znosi byc widoczna, to chyba przez ta opozycje slonca do plutona, lecz zycie tak sie jej potoczylo, ze musi po przez swoja prace, duzo czasu spedzac w centrum publicznym. Takie osoby maja tez wysokie ambicje, pewnosc siebie, i chec realizacji swoich planow. Realizacja celow w zyciu publicznym. Inna osoba ze sloncem w domu X, czesto bywa na jakis konferencjach, nawet sie tam udziela, oraz duzo przesiaduje na roznych forach internetowych.
Dom X miesci w sobie, cele zyciowe, to dakad zmierzamy, jakie jest nasze powolanie, kariera zawodowa status spoleczny, ambicje, wszystko co na zewnatrz. Pewna pani ma Slonce w domu X i kreci sie wokol zawodow zwiazanych z wychowaniem, tworczoscia, aktorstwem, itd. Inna znajoma ze sloncem w domu X jest modelka, czyli w jakis sposob pokazuje sie, jest widoczna. Inna osoba ze sloncem w domu X ktore ma kwadrat do saturna, w zyciu spolecznym czesto sie pokazywala, na roznych imprezach, spotkaniach, ale tez duzo zaliczyla skandali i w rezultacie, ludzie nie sa do niej przekonani (kwadrt do saturna). Ja mam slonce ale w domu XI, najwieksza moja dzialalnosc sloneczna :) to dzialam w internecie (dom XI - dom wodnika), oraz w informatyce, ale osobiscie nie lubie pokazywac sie publicznie, mam opozycje slonca do plutona. Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies