× Elementarz astrologiczny.

Scisla opozycja Wenus-Pluton - horoskop urodzeniow

2016/09/23 15:51 #540 przez BarbaraS
Cokolwiek Pluton dotyka, zawsze intensyfikuje. Pluton w kontakcie z Wenus poteguje przezywane uczucia (Wenus), do tego stopnia, ze niektore z tych osob wpadaja w skrajnosci w zyciu uczuciowym, np: moga cala swoja energie poswiecic na dany zwiazek, nie zauwazajac nic i nikogo wokol siebie, moga takze wpadac w jakies obsesje w milosci, zazdrosc, zaborczosc. Reakcje osob z zerowa opozycja Wenus do Plutona sa bardzo wyraziste, gleboko zaangazowane, u nielicznych skrajne (te osoby potrafia nawet poswiecic swoje zycie, w imie milosci). Takie osoby nie lubia powierzchownosci w milosci, falszu i nieszczerosci. One same beda drazyc temat do konca, wyciagajac kazda tajemnice na powierzchnie. W relacji z partnerem bywaja dosc nieufne, tajemnicze. Potrafia nawet naciskac, badz manipulowac (ale to skrajne przypadku - nie u kazdego to dziala). Osoby z ta scisla opozycja nie lubia mowic otwarcie o swoich sprawach prywatnych, lubia chowac swoje zycie w sekrecie, i niektore osoby nie beda moze czesto mowic o milosci, gdyz moga chciec trzymac pewne sprawy w tajemnicy. Ale w czynach, w wyrazie twarzy, mozna wyczuc u nich zaangazowanie. Pewien mezczyzna ma zerowa opozycje Wenus do Plutona, wobec swojej partnerki jest bardzo nieufny, oczekuje od niej duzo uwagi, oraz aby ona poswiecala mu sporo czasu. On jest dosc zachlanny na uczucia, odczuwa ciagle nienasycenie w milosci. Poza tym gdy juz sie otworzy i zaczyna mowic o swoich uczuciach, to opowiada to w taki sposob dramatyczny, mocno przezywajac to co mowi. On jej powiedzial, ze ona jest dla niego najwazniejsza, i nawet poswici swoje zycie, aby ja ratowac. Osoby z zerowym aspektem Wenus do Plutona nie sa za bardzo towarzyskie, emanuje w nich aura tajemniczosci. Ta wlasnie kobieta, ktora jest w tym facetem, ona czesto nie wie, co on w danej chwili mysli, jest taki bardzo tajemniczy. A gdy na nia patrzy, to ma taki przenikliwy wzrok.
Niektorzy twierdza, ze zerowy aspekt Wenus do Plutona daje w horoskopie tendencje, ze partner takiej osoby moze umrzec. Ja mysle, ze cos w tym jest, spotkalam sie, ale tylko dwa razy z takimi przypadkami, ze osoby z tym aspektem, ktore sie wiazaly z kims, partner umieral. Jednak widzialam mnostwo takich horoksopow z tym aspektem, a smierc jedynie dwa razy.
Czesciej spotkalam sie z tym, ze osoby z tym aspektem przynajmniej raz w zyciu przechodzili bardzo glebokie i bilesne transformacje (Pluton) uczuciowe, np: zostaly porzucone, badz w ich zyciu doszlo do rozwodu.
Taka opozycja moze tez sie przejawic w sposob bezwzgledny w zwiazku, naciski, chec wladzy, dominacja.
Znam pewna pania, ona ma scisla opozycje Wenus do Plutona, i ona rozmawia ze swoim partnerem na zasadzie, ja jestem taka dobra dla ciebie, a ty wzamian zrobisz tak, jak jak chce. Przyklad: misiaczku ja ci ugotuje dzis pyszny obiad, a ty jutro mi dasz 500 zl na kurtke, jaka widzialam w sklepie. Ta forma wypowiedzi zabrzmiala jak przymus, niz jak prosba?
Osoby z tym asepektem lubia cos wymuszac na drugiej osobie w zwiazku, ta forma wymuszania moze byc bardzo slodka, ale jednak jest.
Osoby te takze nie lubia sprzeciwu w zwiazku, beda tak drazyc temat, calymi godzinami, dniami, az w koncu uzyskaja to, co sobie zaplanowali.
Osoby z tym aspektem czasem milcza, gdy dochodzi do jakiejs konfrontacji, to oni milcza, moga sie nie odzywac, a wtedy wydaja sie tacy niewzruszeni.
Pewna uslyszana sytuacja: facet ma ta scisla opozycje, pewnego dnia siedzi sobie ze swoja partnerka w domu, rozmawiaja i sie smieja, nagle on zamilkl. Ona myslala, ze moze on jest czyms zajety, czeka, a on nadal milczy, mimo, ze juz godzina minela. Ona zaczyna z nim rozmawiac, pyta sie co sie stalo? a on na to, ze nic. Pyta ponownie, tak dlugo pyta, az w koncu jej odpowiedzial, ze ona urazila go jakims slowem, dlatego sie przestal odzywac. Ale nie powiedzial ani slowa, ze ona go tym urazila, po prostu przestal mowic.
Osoby skorpioniaste maja tendencje do chowania, do trzymania w tajemnicy, w sekrecie pewnych spraw, do ukrywania tego co czuja badz mysla.
Inny facet z ta sama opozycja, byl w zwiazku z moja znajoma, i nagle on zniknal, po prostu zniknal z jej zycia. Nagle przestal sie odzywac, kompletnie sie odcial. Okazalo sie, ze on nie chcial juz z nia byc, gdyz mial dosc jej wrzaskow, itd. Lecz w chwili rozstania nie poinformowal ja o tym komplenie, po prostu zniknal.
Osoby z tym scislym aspektem, moga miec takze tendencje do tego, aby uzaleznic partnera od siebie, bywaja zlosliwi i natarczywi (ale to juz jednostki). Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies