× Elementarz astrologiczny.

Natarczywosc osob Plutonicznych

2016/12/07 15:00 #556 przez BarbaraS
Osoby, ktore maja silnego Plutona w horoskopie, np: w scislym aspekcie do Slonca, Ksiezyca, w domu I. Albo Ascendent w Skorpionie, Slonce w tym znaku, itd. moga (nie wszyscy) przejawiac natarczywosc. W niektorych sytuacjach trudno im jest odpuscic, nakrecaja sie wrecz jak sloik, sa nieustepliwi, popadaja w skrajnosci , odczuwaja wewnetrzy przymus do robienia czegos badz myslenia. Podam kilka przykladow. Znajomosc dwoch mezczyzn, jeden z nich ma Plutona w domu I, dosc czesto probuje przekonac drugiego do zmiany zdania, i robi to w sposob natarczywy, ma w tym tyle cierpliwosci, potrafi wiercic dziure w brzuchu dosc dlugo. Ten mezczyzna chce np: sprzedac jakas rzecz swojemu koledze, kolega jednak mowi (nie), ale on jakby nie odpuszcza, w spokojny sposob drazy temat i go naklania uzywajac roznych technik, az w koncu tamten ulega. Ja mam opozycje Slonce - Pluton, tez jestem natarczywa, ale ta cech sie u mnie przejawia w sprawach zdrowotnych, gdy sie wybieram do lekarza, zawsze po wizycie sprawdzam dokladnie wszystko, czy nie zostaly popelnione bledy, bardzo dbam o swoje zdrowie i diete, wiec draze temat. Pewna przyjazn facet z kobieta, znajomosc tylko kolezenska. On ma Stellum Slonce, Ksiezyc, Pluton w domu III. Jest bardzo natarczywy, wrecz zachlany na przyjazn ze swoja kolezanka. On uwielbia rozmawiac, dyskutowac, wiec wysyla do mnie okropnie duza ilosc roznych e-maili, na ktore ona nie jest w stanie odpowiedziec, bo nie ma czasu. Lubia sie oczywiscie te osoby, swietnie im sie rozmawia, ale on jakby nie ma wyczucia, nie moze zrozumiec, ze ona chce miec takze czas dla siebie i swojej rodziny. Codziennie do niej wysyla rozne wiadomosci, takze na telefon. Raz mu powiedziala, aby tyle do niej nie pisal, lecz nie posluchal, robil to nadal, wiec ona zaczela ignorowac te emaile, i odpisywala tylko czasami, aby on mogl sie w koncu domyslec, ze ona nie ma czasu. Nie poskutkowalo, wciaz do niej pisze e-maile, te emaile sa mile, opowiada o swoim zyciu, on ma potrzebe sie z kims tym podzielic, ale nie potrafi zrozumiec tylko jednej rzeczy, ze ona potrzebuje czasu dla siebie. Osoby Plutoniczne moga osaczac jak bluszcz, za bardzo sie w cos nakrecaja. Pewna para narzeczeni. Ona sie pyta swojego faceta (razem mieszkaja) czy on jej da 500 zl na torebke, on jej odpowiedzial, ze niestety nie, bo nie ma pieniedzy. Ona w ogole jakby tego nie uslyszala, powtorzyla swoja prosbe, ale zaczela go manipulowac w sposob (kotku a ja jestem dla ciebie taka dobra, zawsze dla ciebie gotuje obiad). On nie ustapil, na drugi dzien znow zaczela sie swojego domagac, i wymyslala rozne scenerie, aby tylko na niego wplynac. On wielokrotnie mowil nie, a ona nadal naciskala, ale w taki slodki sposob. Jaki byl efekt? facet ustapil, dal jej te 500 zl, to chyba tylko dla swietego spokoju, bo ona wiercila ten temat od tygodnia. Szok, jak zebrac o pieniadze, ja sobie tego nie wyobrazam. Znam ta kobiete, ona jest naprawde swietna kolezanka, bardzo mila oraz oddana. Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies