× Elementarz astrologiczny.

Saturn w horoskopie (z przykładami).

2011/02/16 08:37 #146 przez Judytta
Też tak myślę że Jowisz za to odpowiada, ale impuls wyszedł od tranzytu Urana również przez mój III dom, w koniunkcji do Merkurego.
Właściwie wtedy, zdecydowałam się na spróbowanie swoich sił w pierwszej książce (kwiecień 2008r, )dostosowanej mniej więcej poziomem.
Jednak dopiero 24.07 2009 r. przeczytałam, prawdziwą oryginalną powieść, wtedy Uran był 4 stopnie za ścisłą koniunkcją.

Rzeczywiście na Jowiszu łatwiej wchodzi nauka bo przeważnie jest to ta część, która nas interesuje.
Dokładnie, Saturn teraz jest w 10 domu choć w retro więc pewnie jeszcze się cofnie do 9-tego.


Pozdrawiam:)

Judytta


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/02/16 10:26 - 2011/02/16 16:53 #148 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Też tak myślę że Jowisz za to odpowiada, ale impuls wyszedł od tranzytu Urana również przez mój III dom, w koniunkcji do Merkurego.
    Właściwie wtedy, zdecydowałam się na spróbowanie swoich sił w pierwszej książce (kwiecień 2008r, )dostosowanej mniej więcej poziomem.
    Jednak dopiero 24.07 2009 r. przeczytałam, prawdziwą oryginalną powieść, wtedy Uran był 4 stopnie za ścisłą koniunkcją.

    Rzeczywiście na Jowiszu łatwiej wchodzi nauka bo przeważnie jest to ta część, która nas interesuje.
    Dokładnie, Saturn teraz jest w 10 domu choć w retro więc pewnie jeszcze się cofnie do 9-tego.


    Pozdrawiam:)

    Judytta


    Witaj Judytto :)

    Ale mowisz ze od niedawna siedzisz w angielskich?, czyli zaczelas sie uczyc w roku 2010, 2011?, ja tak zrozumialam ze chyba w roku 2010, 2011. A przeciez w tych latach (2010 - 2011) juz u ciebie nie dzialal tranzyt Urana na Merkurym w domu 3. Tranzyt Urana na Merkurym dzialal w okresie: pierwsze przejscie, scisly aspekt: maj 2008, drugie przesjcie (scisly aspekt) - lipiec 2008, trzecie przejscie (scisly aspekt) - marzec 2009. Wiec jesli dopiero zaczelas sie uczyc jezyka angielskiego w roku 2011, badz roku 2010 - wtedy dzialal tranzyt Jowisza przez dom 3.

    No chyba ze pierwszy raz zaczylas sie uczyc jezyka juz wczesniej :), czyli w roku 2008, 2009, wtedy byl tranzyt Uran na Merkurym (koniunkcja) w domu 3, to fajny czas na taka nauke jezyka :), i Uran urochomil taki pierwszy start w tym kierunku, ale nie tylko jezyka obcego, takze swietny czas (tranzyt Urana na Merkurymw domu 3) na nauke na przyklad astrologii takze blysk mysli, szybkie kojarznie faktow, nakrecenie wewnetrzne na rozwoj intelektualny, mysli szybko wpadaja do glowy, czasem szybkie myslenie na tym tranzycie, rewolucje w sposobie myslenia, przespieszenie (Uran), mysli (merkury), uczymy sie szybciej, nasz umysl staje sie bardziej blyskotliwy, pragniemy posiąść ogromna ilosc wiedzy. Chcemy tez uwolnic sie od pewnych mysli i slow, ktore wlasnie teraz wydaja nam sie zbyt pospolite, chcesz wylamac sie poza schematy, nasz sposob myslenia, komunikacji zmienia sie, staje sie bardziej swobodny, ale i tez bardziej zbuntowany, dlatego tez dochodzic moze sporadycznie do sytuacji, gdzie z kims dojdzie do sprzeczki, bo nasza idea wydaje sie w tym czasie wlasciwa. To czas swietny na jakas nauke, kurs, badz chcemy sie uczuc czegos nowego. Rowniez odwiedzamy rozne strony internetowe na przyklad o astrologii, bo jestesmy glodni wiedzy. To swietny czas aby sie czegos nowego, uczyc, cos co jest oryginelne, i bardzo rozwojowe.
    Moze wystapic takze nerwowowsc, z powodu nawalu mysli, irytacje. Pisze tak bardzo ogolnie bo taki tranzyt bedzie wielowatkowy, zalezy w jakim jst domu, wladca czyjego domu jest Merkury, itd, itd.

    Jesli teraz w roku 2011, uczysz sie jezyka angielskiego, badz w roku 2010, czyli jesli zaczelas ponownie sie uczyc jezyka, to jest to efekt tranzyty Jowisza przez dom 3.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/02/16 16:53 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/02/16 19:02 #151 przez Judytta
    Angielskiego zaczęłam się uczyć w 1990r. ale, nie sprawdziłam na tyle nigdy swojej znajomości w literaturze.
    Teraz wręcz powracam do niego, w liceum miałam dobrą nauczycielkę jednak potem była przerwa.
    Aczkolwiek oglądam filmy w oryginale i programy tv , lecz w 2008r. spróbowałam sił w czytaniu książki potem już kolejne pozycje próbowałam.

    U mnie jest to szlifowaniem bardziej języka,choć dobrze jak dialog jest możliwy.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/02/16 19:46 #152 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Angielskiego zaczęłam się uczyć w 1990r. ale, nie sprawdziłam na tyle nigdy swojej znajomości w literaturze.
    Teraz wręcz powracam do niego, w liceum miałam dobrą nauczycielkę jednak potem była przerwa.
    Aczkolwiek oglądam filmy w oryginale i programy tv , lecz w 2008r. spróbowałam sił w czytaniu książki potem już kolejne pozycje próbowałam.

    U mnie jest to szlifowaniem bardziej języka,choć dobrze jak dialog jest możliwy.


    Ok, a czy teraz gdy masz tranzyt Jowisza przez dom 3, uczysz sie jezyka?, bo takie odebralam wrazenie, czyli rok 2011 i 2010.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/02/16 21:53 #154 przez Judytta
    Tak, jak najbardziej uczę się teraz języka mając na myśli rok: 2010 i 2011.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/03/14 12:15 #175 przez EwaS
    Saturn w moim horoskopie przechodzi przez dom VII, sprawy związku uczuciowego są testowane. Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies