× Astrologia w praktyce.

Ciąża - tranzyty, progresje sekundarne (przykład).

2011/01/18 12:21 - 2011/06/01 09:45 #117 przez BarbaraS
Ciąża - tranzyty, progresje sekundarne.

Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.
Kobieta zaszla w ciaze, gdy w jej horoskopie byl tranzyt Plutona w koniunkcji do Wenus, a w progresjach sekundarnych - Progresywny Ksiezyc przechodzil przez dom 5.

To bardzo indywidualny horoskop, wiec nie oznacza to,

"ze kazda kobieta, ktora bedzie miala taki tranzyt w swoim horoskopie badz progresje w swoim horoskopie, zajdzie w ciaze, to zalezy od wielu innych czynnikow: od sytuacji ogolnie zyciowej, zdrowotnej, itd", bo przeciez jakas kobieta moze miec podobny tranzyt w horoskopie, a w tym czasie w ogole nie ma zadnych kontaktow seksualnym z mezczyzna, zatem nie ma mozliwosci, aby zaszla w ciaze; poza tym taki tranzyt przynosi wiele innych rzeczy. Chodz takie aspekty dają potencjal w zyciu, tendencje do tego aby postarac sie o potomka.

Przyklad u mnie, w roku 2009 mialam tranzyt Plutona do Wenus (trygon) w swoim horoskopie, ktory takze przynosi potencjal, aby postarac sie o potomka. U mnie z kolei ten tranzyt zadnej ciazy nie przyniosl, lecz zupelnie inne rzeczy, powodow bylo kilka, ze nie zaszlam w ciaze, miedzy innymi zdrowotne sprawy i inne zyciowe czynniki, ktore nie byly sprzyjajace w tej sprawie. Z kolei u mojej dalszej znajomej, ktora w roku 2010 miala tranzyt Pluton do Wenus - zaszla w ciaze: jest mloda mezatka, wiec wiele czynnikow zyciowych w tamtym okresie, ułatwiło jej to.

Tranzyty na horoskop urodzeniowy:


Progresje sekundarne na horoskop urodzeniowy:


Ponizej napisalam kilka aspektow, ktore przynosza takie okazje, szanse, tendencje, ale nie 100% pewnosc, ze ciaza sie pojawi.

Najczesciej moga to byc tranzyty:

-Tranzyt Plutona do Ksiezyca.

-Tranzyt Plutona do Wenus, czasem takze do Marsa.

-Tranzyt Jowisza przez dom 5, i tranzyt Jowisza na planetach w domu 5.

-Tranzyt Jowisza do Ksiezyca, bo Jowisz ma dzialanie powiększajace, rozrastajace.

-Progresywny Ksiezyc w domu 5, badz sporadycznie progresywny Ksiezyc w znaku Lwa.

-Progresywny Ksiezyc w aspekcie do Plutona.

-Badz progresywny Ksiezyc badz progresywne Slonce w aspekcie do wladcy domu 5, badz do planety w domu 5, itd.

-Czasami takze tranzyty Saturna na Sloncu (bardzo rzadko - widzialam tylko kilka takich przypadkow), bo ciąża to pewnego rodzaju obciazenie (Saturn) dla organizmu, a Slonce to wladca domu 5 i Lwa. Obciazenie, bo to dodatkowo wiecej kilogramow - czyli ciezar (Saturn), ktory kobieta musi dzwigac. Oraz musi uwazac na siebie w czasie ciągy, zbytnia swoboda jej ruchow zostaje na pewien czas zablokowana (Saturn).

-Takze czasem tranzyty Saturna na planetach w domu 5.

-Takze czasem tranzyty Plutona badz Jowisza do wladcy domu 5 badz do planety w domu 5, do Marsa.

-Sporadycznie takze tranzyt Jowisza przez dom 1, co daje czasem powiekszenie ciala, albo poprzez nabranie kilogramow z powodu zbyt obfitej (Jowisz) diety, badz przez ciążę, itd..

Itd, jeszcze mozna inne tranzyty wymienic, a takze bardziej skomplikowane kombinacje w tranzytach, bo tych tranzytow i progresji jest sporo, ktore obserwowalam u kobiet, ktore zaszly w ciaze.

Pamietajmy, ze tranzyty przynosza tylko okazje, tendencje do pewnych dzialan, sytuacji, a nie pewnosc, ze cos sie wydarzy na 100 %, bo duzo bedzie zalezalo od innych czynnikow zyciowych u kobiety, a kazdy horoskop jest bardzo
indywidualny.

Przyda sie:

Przy prognozie w takich sprawach analizujmy, nie tylko tranzyty ale takze progresje sekundarne i dyrekcje łuku słonecznego. Dlaczego?, poczytasz o tym tutaj, dyrekcje łuku słonecznego.

tnij.com/6a7Um

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/06/01 09:45 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/18 22:52 #118 przez jagna108
    Witam!!!

    Chciałam się podzielic moją obserwacją. Zaszłam w ciąże gdy pluton(tranzyt) znalazł sie na ascendencie,
    a ceres tranzytowała mój dom 5.
    W progresjach słonce było w dekanacie byka,a własie tam zaczyna sie mój dom 5.
    W solariuszu ceres znalazła sie w domu 5 natalnym, natomiast wenus-władca 5 natalnie(solarna) powtórzyła pozycje z natalnego i znalazła sie w domu 11 solariusza.

    Mam nadzieje,że Pani BarbaraS napisze troche o swoich obserwacjach i praktyce dot.poronien.
    Ostatnio ten temat staje się ważny.W moim otoczeniu w ostanich tygodniach 3 kolezanki poroniły.


  • Posty: 7

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/19 13:05 - 2011/05/11 10:18 #119 przez BarbaraS
    jagna108 napisał:

    Witam!!!

    Chciałam się podzielic moją obserwacją. Zaszłam w ciąże gdy pluton(tranzyt) znalazł sie na ascendencie,
    a ceres tranzytowała mój dom 5.
    W progresjach słonce było w dekanacie byka,a własie tam zaczyna sie mój dom 5.
    W solariuszu ceres znalazła sie w domu 5 natalnym, natomiast wenus-władca 5 natalnie(solarna) powtórzyła pozycje z natalnego i znalazła sie w domu 11 solariusza.

    Mam nadzieje,że Pani BarbaraS napisze troche o swoich obserwacjach i praktyce dot.poronien.
    Ostatnio ten temat staje się ważny.W moim otoczeniu w ostanich tygodniach 3 kolezanki poroniły.


    Witaj jagna108

    Mowmy sobie na "ty". :)
    Mozesz podac swoje dane do horoskopu i date zajscia w ciaze? Oczywiscie mozesz wyslac mi te dane na e-mail aby ich nie publikowac :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Jesli chodzi o poronienia widzialam, kilkanasie takich horoskopow, w kazdym bylo inaczej, czyli byly rozne tranzyty, jak widac - tranzyty moga byc rozne. Nie bede ich wszystkich wypisywac, zatem nie ma zadnej twardej reguły, jaki ma to byc - jeden konkretny tranzyt.

    1 przyklad: byl tranzyt Plutona w aspekcie do Marsa - poronienie (Mars byl wladca domu 5), ktory lezal w domu 8 (Mars - urodzeniowo). I Pluton (tranzyt) robil aspekt do tego Marsa w domu 8.

    2 przyklad: wladca domu 5, byl w domu 8 w kwadracie do Saturna w horoskopie urodzeniowym. Gdy tranzyt Saturna zrobil aspekt do planety w domu 8, nastapilo poronienie.

    3 przyklad: u innej osoby, jest koniunkcja Mars - Uran w domu 5 w kwadracie do Ksiezyca w domu 8. W tym przypadku tranzyt Saturna robil kwadrat do Ksiezyca w domu 8.

    Byly naprawde rozne kombinacje. Zatem nie mozna sie tymi ukladami sugerowac, bo u kazdego moze inaczej sytuacja wygladac.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/05/11 10:18 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/19 13:13 - 2011/01/19 13:13 #120 przez EwaS
    Witam, pisałam już na innym forum, jak sytuacja wyglądała u mnie, z ciążą, powtórzę.

    Druga ciąża, tranzytujący Jowisz w sekstulu do planet w domu 5, oraz progresywny Księżyc w Lwie. Pozdrawiam Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/01/19 13:13 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/19 13:27 #121 przez EwaS
    A pierwsza ciąża była, gdy tranzytujący Saturn zrobił koniunkcję do planet w domu 5, ciąża była dla mojego organizmu ciężarem, bo wtedy musiałam o siebie szczególnie dbać, lekko zagrożona ciąża. I tranzyt Pluton sekstyl do Wenus.
    W progresjach sekundarnych, Słońce progresywne trygon do Księżyca, władcy domu 5. Pozdrawiam Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/19 13:44 - 2011/06/30 09:46 #122 przez BarbaraS
    Inny przykład:

    Kobieta zaszla w ciąże gdy skonczyla lat 36, 37. W tranzytach: Pluton w trygonie do Ksiezyca. W tranzytach Saturn robil tez kwadrat do Slonca i zblizal sie do Ksiezyca, to oznaczalo, ze kobieta miala drobne klopoty zrowotne podczas ciązy, ale wszystko dalo sie opanowac. Oraz wystapila depresja (Saturn na Ksiezycu) w pozniejszym czasie.
    Oraz tranzyt Marsa zrobil koniunkcje do Urana - wladcy domu 5, zapalnik.
    Osoba ta wyrazila zgode na pokazanie tego horoskopu.

    Progresje sekundarne: Progresywny Ksiezyc na Plutonie.

    Horoskop - tranzyty:


    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbasra Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/06/30 09:46 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies