× Astrologia w praktyce.

Wygrana w horoskopie urodzeniowym.

2011/10/04 11:24 - 2011/10/04 11:30 #293 przez BarbaraS
Jamb85 Piszesz ze twoj maz jest informatykiem, oraz ze nie wiesz gdzie to znalezc.

Wiesz to temat na zupelnie inny wątek :), na predyspozycje zawodowe. A tutaj w tym watku piszemy tylko na temat - wygrana w horoskopie.

Ale poszukajmy tej informatyki w jego hrooskopie.

Spojrzmy wladca MC Wenus ma sekstul do Urana i dodatkowo jest w Wodniku w domu 6, i duza czesc znaku Wodnika miesci sie w domu 6. A Uran, Wodnik to miedzy innymi informatyka.

Nie wiem czy tutaj Asc jest w Lwie czy Pannie, bo jest na granicy znaku, nie widac dokladnie.

Gdyby byl w Lwie, wtedy Slonce wladca asc mialby takze aspekt do Urana.

Piszesz ze jest pomyslowym czlowiekiem, kreatywnym, tak widac to, ale wiesz to juz nie temat na tem watek.

Najlepiej jak zamieszczamy rozne tematy w odpowiednich watkach, bo wtedy uniknieny nieporozumienia.

Przyklad: kiedys z taka pania pisalam na forum, temat watku byl konkretny, praca. Ale ona zaczela pisac o swoim zwiazku jednoczesnie i wymieniac swoje tranzyty, i dziwila sie, dlaczego nikt ani ja, nie zauwazyl waznego tranzytu, ktory mowil o jej sprawach uczuciowych, klopotach. Lecz to nie bylo tak, ze nikt tego tranzytu nie zauwazyl, ale skupil sie tylko na tranzytach powiazanych z jej praca, bo w tytule wątku bylo jasno napisane, praca, a nie zwiazek. :)

Gdyz praca nad horoskopem, roznymi tranzytami, dziedzinami zyciowymi w horoskopie, to praca wielogodzinna, nawet kilkudniowa.

Dlatego, trzymajmy sie scisle tematu. Jesi z kolei jakis temat nas konkternie interesuje, mozemy zacząć nowy watek i o tym podyskutowac. :)

Pozdrawiam cieplo.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/10/04 11:30 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 11:31 #294 przez jamb85
    Oczywiście :) właśnie tak się zastanawiałam czy tak nie zrobić, tylko że to była luźno rzucona myśl przeze mnie. Ale faktycznie mogłam o tym napisać np. pod wątkiem o predyspozycjach zawodowych w horoskopie urodzeniowym :)
    Teraz nie wiem, czy jest sens przenosić tą wypowiedź, ale jeśli tak uznasz Basiu, to przenieś ją tam.
    A ja odpowiedź swoją zamieszczę już w tamtym wątku :)
    Dziekuję


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/12 13:36 #367 przez lawenda
    Co trzeba podac do wyliczenia takiego horoskopu?


  • Posty: 6

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/12 15:23 #368 przez EwaS
    lawenda napisał:

    Co trzeba podac do wyliczenia takiego horoskopu?


    Witam, tutaj na forum tego nie robimy. Aby sporządzić horoskop urodzeniowy potrzebne są: data urodzenia, dokładna godzina urodzenia i miasto urodzenia. Pozdrawiam, Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/08/04 11:36 #418 przez Olgalilith
    Mi chyba nie jest pisana wygrana.


  • Posty: 1

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 25 Cze 1972
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/09/05 10:25 #424 przez BarbaraS
    Osobiście nie chciałabym wygrać wielkich pieniędzy z lotto. Pieniądze psują człowieka poza tym, co ja bym z nimi robiła, dużo ich nie wydaję. :)


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies