× Astrologia w praktyce.

Horoskop urodzeniowy osoby - wypadnięcie jądra miażdzystego.

2012/07/14 13:09 - 2012/07/14 18:52 #400 przez BarbaraS
Horoskop urodzeniowy chorej osoby, u której doszło do wypadnięcia jądra miażdżystego. Jądro miażdżyste jest częścią dysku (struktura kręgosłupa). Otrzymałam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu, w celu obserwacji poszczególnych sytuacji chorobowych w horoskopie.

U tej osoby choroba jest przewlekła, wymagana jest operacja. Nie posiadam zdjęcia badania kontrastowego tej osoby (mojej klientki), ale pokażę bardzo podobny obraz z innego przypadku. U niej (mojej klientki) doszło do wypadnięcia jądra miażdżystego pomiędzy kręgiem L4 / L5.

W horoskopie urodzeniowym mojej klientki mamy Saturna na ascendencie, w astrologii medycznej Saturn (władca Koziorożca) to: - kręgosłup, kości, kolana, itd. Więcej o tym poczytacie tutaj w linku, kliknij na link:

tnij.info/menmn

Spójrzmy, że jednocześnie Saturn w jej horoskopie urodzeniowym ma napięciowy aspekt do Urana, co jednocześnie przynosi ryzyko jakiś wypadków, mam na myśli różne: na przykład stłuczenia kolan, itd, itd, u niej to wystąpiło. Uran (gwałtownie, niespodziewanie) - Saturn (struktura kostna).
Oczywiście, nie u każdego będą aż tak poważne konsekwencje, widząc ten aspekt w horoskopie.

U innej osoby z Saturnem na ascendencie, obserwowałam także problemy z kolanami, oczywiście z kręgosłupem, kłopoty ze stawem biodrowym, złamania, itp. Mój ojciec ma Saturna w domu 1 i często w życiu miał jakieś złamania.
Więcej o tym, tutaj w linku, kliknij na link:

tnij.info/menmn

Opis badania kontrastowego:


Na obrazie widzimy wypadnięcie jądra miażdżystego, między kręgiem L4 a L5. Widzimy jak kontrast otula wypadające jądro miażdżyste (gęsta galaretowana substancja).

Horoskop urodzeniowy:

Załącznik saturn_na_asc_choroba.gif nie został znaleziony



Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/07/14 18:52 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies