× Astrologia w praktyce.

Choroby mięśniowe a horoskop

2012/07/19 11:53 #404 przez jamb85
Witaj Barbaro,
mam pytanie, czy w horoskopie urodzeniowym sa jakies charajterystyczne aspekty, ktore moga wskazywać na mozliwosc wystapienia choroby miesniowej u czlowieka, np. na tle genetycznym? Choroby objawiajacej sie znacznym oslabieniem, czy wrecz zwiotczeniem miesni?
Pozdrawiam serdecznie :)
Justyna


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/20 10:02 #405 przez BarbaraS
    Witaj Justyno

    Choroby mięśni, jest sporo różnych form tej choroby. Mam kilka przykładów osób, które mają te problemy, ale muszę zapytać ich o zgodę, aby pokazać horoskop. Jeśli znasz taki przypadek, podaj dane tej osoby, jeśli możesz, oraz nazwę choroby, także czy diagnoza jest trafna.

    Pozdrawiam, Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/20 12:37 #406 przez jamb85
    Dziekuje za odpowiedz. Znam osobiscie taki przypadek. Moge podac dane, ale niestety godzina jest nieznana. Choroba nigdy nie zostala dobrze zdiagnozowana. Jeden z lekarzy napisal ze jest to "SLA", czyli stwardnienie boczne zanikowe, ale to nie mogla byc ta choroba, gdyz u tej Osoby nie postepowala. A SLA zazwyczaj ma znacznie gorszy przebieg i postepujacy.
    Objawy pojawily sie po urodzeniu dziecka, ale tak jakby zatrzymaly sie w miejscu. Powiedziano Jej, ze nie powinna miec wiecej dzieci, gdyz choroba moze wtedy bardzo postapic.
    Byly podejrzenia, ze jest to choroba genetyczna, gdyz wujek tej Osoby chorowal na chorobe miesniowa, przez ktora praktycznie lezal w lozku i nie mogl samodzielnie egzystowac, az w koncu zmarl. Nie wiem, jaka chorobe on mial.
    Choroba ta u Kobiety, o ktorej mowie, objawiala sie wlasnie takim lekkim niedowaldem w dloniach, mrowieniem, trzesace dlonie, nie potrafila ona samodzielnie manipulowac drobnymi przedmiotami, np zapiac guzika. Objawy te byly zwlaszcza nasilone po porodzie, pozniej jakby troche sie to poprawilo i stanelo w miejscu.
    A dane tej Kobiety: 13.01.1955, Kozienice.
    Pozdrawiam cieplo
    Justyna


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/21 15:41 #407 przez BarbaraS
    jamb85 napisał:

    Dziekuje za odpowiedz. Znam osobiscie taki przypadek. Moge podac dane, ale niestety godzina jest nieznana. Choroba nigdy nie zostala dobrze zdiagnozowana. Jeden z lekarzy napisal ze jest to "SLA", czyli stwardnienie boczne zanikowe, ale to nie mogla byc ta choroba, gdyz u tej Osoby nie postepowala. A SLA zazwyczaj ma znacznie gorszy przebieg i postepujacy.
    Objawy pojawily sie po urodzeniu dziecka, ale tak jakby zatrzymaly sie w miejscu. Powiedziano Jej, ze nie powinna miec wiecej dzieci, gdyz choroba moze wtedy bardzo postapic.
    Byly podejrzenia, ze jest to choroba genetyczna, gdyz wujek tej Osoby chorowal na chorobe miesniowa, przez ktora praktycznie lezal w lozku i nie mogl samodzielnie egzystowac, az w koncu zmarl. Nie wiem, jaka chorobe on mial.
    Choroba ta u Kobiety, o ktorej mowie, objawiala sie wlasnie takim lekkim niedowaldem w dloniach, mrowieniem, trzesace dlonie, nie potrafila ona samodzielnie manipulowac drobnymi przedmiotami, np zapiac guzika. Objawy te byly zwlaszcza nasilone po porodzie, pozniej jakby troche sie to poprawilo i stanelo w miejscu.
    A dane tej Kobiety: 13.01.1955, Kozienice.
    Pozdrawiam cieplo
    Justyna


    Witaj Justyno
    Rozumiem, ale niestety bez dokładnej godziny urodzenia, nie można wykreślić horoskopu. Bo patrząc na horoskop pod kątem zdrowia, między innymi: szczególną uwagę musimy zwrócić: na planety w domu VI oraz w domu I, itd. Bez godziny urodzenia nie wiemy gdzie lezą te planety, mam na myśli w jakim domu horoskopu leżą. Poza tym nie ma pewności co do diagnozy choroby. Te objawy o których piszesz mogą występować naprawdę w różnych chorobach. Pozdrawiam.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/21 19:22 - 2012/07/22 09:16 #409 przez jamb85
    Dziekuje, rozumiem. Niestety, godziny nie mam mozliwosci poznac.
    Pozdrawiam Cie serdecznie :)

    PS. Bardzo ciekawe przypadki chorobowe opisujesz pod katem horoskopu, chetnie tu zagladam.

    Dziękuję, pozdrawiam Cię.


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Ostatnia2012/07/22 09:16 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies