× Astrologia w praktyce.

Horoskop osoby - toksyczne uszkodznie wątroby.

2012/07/21 15:51 - 2012/07/21 15:55 #408 przez BarbaraS
Toksyczne uszkodzenie wątroby.

Przyczyny: zakażenia wirusowe, nadużywanie alkoholu bądż leków (także nadwrażliwość na leki), środki chemiczne, niewłaściwa dieta.
Pokaże horoskop osoby, która ma kłopoty z wątrobą od dłuższego czasu.
W astrologii medycznej wątroba - Jowisz.

Horoskop urodzeniowy



W horoskopie osoby mamy Jowisza w domu VI. Osoba w młodości przeszła wirusowe zapalenie wątroby typu A, oraz bierze sporo leków. Osoba ta ma tendencje do wpadania w uzależnienia w tym przypadku (uzależnienia od leków) - koniunkcja Księżyc - Wenus w Byku (w opozycji do Neptuna. Horoskop zamieszczam za zgodą tej osoby.

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/07/21 15:55 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/21 19:35 #410 przez jamb85
    Ja rowniez mialam wirusowe zapalenie watroby typu A jako dziecko. Mam zerowa kwadrature Jowisza do Słońca. Jowisz jest w 10 domu w Wodniku, a Słonce w 12 domu na ASC, w Byku.
    Jednak pozniej bardzo restrykcyjnie przestrzegalam diety. Do tej pory musze uwazac na swoja diete i nie moge za bardzo szalec, bo wowczas to odchorowuje.


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/22 09:13 - 2012/07/22 09:23 #411 przez BarbaraS
    jamb85 napisał:

    Ja rowniez mialam wirusowe zapalenie watroby typu A jako dziecko. Mam zerowa kwadrature Jowisza do Słońca. Jowisz jest w 10 domu w Wodniku, a Słonce w 12 domu na ASC, w Byku.
    Jednak pozniej bardzo restrykcyjnie przestrzegalam diety. Do tej pory musze uwazac na swoja diete i nie moge za bardzo szalec, bo wowczas to odchorowuje.


    Witaj Justyno,
    Rozumiem. Tak, trzeba przestrzegać diety. Ja też mam kłopoty od kilku lat z wątrobą. lecz ja nie miałam wirusowego zapalenia wątroby, ale nadwrażliwość na niektóre leki, jakie musiałam wcześniej brać, między innymi: antybiotyki, także leki stosowane w padaczce, stosowałam je bo miałam silne drgawki ale nie była to typowa padaczka, lecz coś podobnego (również drgawki bez utraty świadomości): "mioklonie rdzeniowe", ale ten sam lek się stosuje. Te leki dość mocno poturbowały moją wątrobę, też stosowałam kilka lat ścisłą dietę wątrobową. Mój Jowisz jest w domu I w horoskopie. Moja wątroba jest bardzo wrażliwa na jakiekolwiek leki, które muszę brać do końca życia, bo mam niedoczynność tarczycy.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/07/22 09:23 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/22 09:18 #412 przez BarbaraS
    Przykłady inne.

    Znam także inną osobę, która ma na ascendencie koniunkcję Jowisz - Księżyc - Słońce, także ma kłopoty z wątrobą w życiu.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/22 09:27 #413 przez Paulina24
    Ten temat mnie interesuje bardzo, u mnie w rodzinie jedna osoba cierpi na problem z wątrobą, Jowisz i Wenus w domu VI. Pozdrawiam.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/22 09:43 #414 przez BarbaraS
    Inny przykład:

    Pewna osoba zawsze mówi, że w jedzeniu nie ma umiaru, nie może się czasem pohamować, w horoskopie ma Jowisza w domu 6 - brak umiaru, nadmiar, ekspansja.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies