× Astrologia w praktyce.

godzina urodzenia

2012/08/16 10:35 - 2012/08/16 17:05 #422 przez beciab25
godzina urodzenia was created by beciab25
Witam,
czy jest możliwe ustalenia mojej godz urodzenia na podstawie mojej daty urodzenia i rodziców? Kiedyś spotkałam się z taką opinią ale nie wiem czy jest ona poprawna. Jeśli tak to jak można tą godz ustalić, obliczyć?
pozdrawiam


  • Posty: 1

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2012/08/16 17:05 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/08/16 17:06 - 2013/02/06 07:56 #423 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic godzina urodzenia
    beciab25 napisał:

    Witam,
    czy jest możliwe ustalenia mojej godz urodzenia na podstawie mojej daty urodzenia i rodziców? Kiedyś spotkałam się z taką opinią ale nie wiem czy jest ona poprawna. Jeśli tak to jak można tą godz ustalić, obliczyć?
    pozdrawiam



    Witam serdecznie

    Temat rzeka, bardzo trudna sprawa, wyższa szkoła astrologii :). Jest kilka metod rektyfikacji, nie będę ich opisywać wszystkich dokładnie, bo muszę tutaj skupić się na wielu rzeczach. Doświadczeni astrolodzy mają z tym problem i się czasem mylą, więc trzeba uważać.
    Ja czasami używać kilka metod, czasami jedną.
    Na przykład, niektórzy starają się odgadnąć ascendent za pomocą wyglądu, jest to bardzo trudna i niestety niepewna metoda, ale możną ją używać jako dodatek.
    Poza tym warto aby znać horoskopy naszych bliskich, czyli: (daty urodzenia wraz z godzinami dokładnymi), bo bardzo często są podobne elementy, jak w horoskopach naszych bliskich: (dzieci, rodzice, małżonek / małżonka).
    Przykład:
    Ja mam Księżyc w Rybach, a moja mama ma Ascendent w rybach, itd, itd. Albo nasz partner ma ascendent w Baranie, a my okazuje się, że mamy descendent w baranie, itd, itd, itd. I wiele innych podobnych kombinacji ze światłami i osiami.
    Pożniej sprawdzam tranzyty, które przechodzą przez osie horoskopu, itd. Także sprawdzam planety w domach, Itd.
    Tak w bardzo dużym skrócie, wiedzy jest dużo.

    Serdecznie pozdrawiam.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2013/02/06 07:56 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies