× Astrologia w praktyce.

horoskop księdza ?

2013/03/08 12:21 - 2013/03/08 12:25 #444 przez jamb85
horoskop księdza ? was created by jamb85
Witam

może ktoś byłby chętny, aby przyjrzeć się horoskopowi pewnego mężczyzny, który chciałby zostać księdzem. Ciekawi mnie, czy ma predyspozycje ku tej profesji w jego kosmogramie.
Moim zdaniem o wybraniu takiej ścieżki życiowej może świadczyć tutaj Jowisz w Rybach blisko MC w 9 domu (religia, sprawy duchowe) .
Jednak zastanawiająca dla mnie jest też duża ilość planet w 5 domu. I samo Słońce, jako cel, sens życia znajduje się w 4 domu, nasuwa mi się tutaj chęć założenia rodziny, mimo wszystko. Może się mylę? Dodatkowo chłopak wziął sobie kolejny, drugi rok "dziekanki", więc wnioskować można, że się trochę waha.
Moim zdaniem na kapłana nawet by się nadawał, potrafi ładnie mówić, ma dużą intuicję co do ludzi i do tego, jak z nimi rozmawiać myślę, że to mu daje koniunkcja Merkurego z Plutonem w Skorpionie.

Co ogólnie może świadczyć o tym, że ktoś powinien zostać kapłąnem? Mocny 9 dom, mocny Jowisz, Neptun, znak strzelca, ryb?

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie wskazówki :)

Załącznik Kosmogram.gif nie został znaleziony



  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:
    Ostatnia2013/03/08 12:25 edycja: jamb85 od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2013/03/09 11:14 - 2013/03/09 11:32 #445 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic horoskop księdza ?
    jamb85 napisał:

    Witam

    może ktoś byłby chętny, aby przyjrzeć się horoskopowi pewnego mężczyzny, który chciałby zostać księdzem. Ciekawi mnie, czy ma predyspozycje ku tej profesji w jego kosmogramie.
    Moim zdaniem o wybraniu takiej ścieżki życiowej może świadczyć tutaj Jowisz w Rybach blisko MC w 9 domu (religia, sprawy duchowe) .
    Jednak zastanawiająca dla mnie jest też duża ilość planet w 5 domu. I samo Słońce, jako cel, sens życia znajduje się w 4 domu, nasuwa mi się tutaj chęć założenia rodziny, mimo wszystko. Może się mylę? Dodatkowo chłopak wziął sobie kolejny, drugi rok "dziekanki", więc wnioskować można, że się trochę waha.
    Moim zdaniem na kapłana nawet by się nadawał, potrafi ładnie mówić, ma dużą intuicję co do ludzi i do tego, jak z nimi rozmawiać myślę, że to mu daje koniunkcja Merkurego z Plutonem w Skorpionie.

    Co ogólnie może świadczyć o tym, że ktoś powinien zostać kapłąnem? Mocny 9 dom, mocny Jowisz, Neptun, znak strzelca, ryb?

    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie wskazówki :)

    Załącznik Kosmogram.gif nie został znaleziony


    Witaj Droga Jamb85

    To są przypuszczenia, bo księdzem on jeszcze nie jest, a marzeń możemy mieć sporo. Jak pisze w regulaminie, tutaj nie doradzamy oraz nie interpretujemy horoskopów osób, które o to proszą, gdyż to wymaga większego skupienia nad horoskopem, więcej czasu.
    Ja znam horoskop pewnego mężczyzny, który był długo księdzem, póżniej z tego zrezygnował, po latach. W jego horoskopie jest Neptun kwadrat do Marsa, Ryby na MC oraz Jowisz w domu VI.
    Ale tutaj trzeba ostrożnie z takimi wnioskami, bo to są tylko tendencje, gdyż wiele osób ma np: Jowisza w domu VI, bądż MC w Rybach z Jowiszem w domu X, albo Marsa w kwadracie do Neptuna i kapłaństwo nigdy ich nie pociągało. Ryby, Jowisz mogą mówić o tym właśnie, kapłaństwo, wiara, religia, sprawy duchowe, wię cobrze kombinujesz, a np: Mars - Neptun (działania Mars w kierunku duchowości Neptun), ale te elementy też są związane np: Jowisz: prawo, albo gdy ktoś ma Jowisza np: w domu VI bądż X może dać szanse na zawód powiązany ze szkolnictwem (nauczyciel, itd).

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2013/03/09 11:32 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2013/03/09 13:13 #446 przez jamb85
    Replied by jamb85 on topic horoskop księdza ?
    Dziękuję Basiu za Twoją odpowiedź i cenne uwagi. Może nie dało się wywnioskować tego z mojej wypowiedzi, ale on jest klerykiem i wziął sobie drugi rok dziekanki. W dodatku są pewne przesłanki, które według mnie przemawiają za tym, że on jednak chciałby pójść w stronę założenia rodziny. Dla mnie jego horoskop ciągnie tak trochę w dwie strony, jeśli mogę tak się wyrazić...
    Z jednej strony Jowisz na MC i Ryby, władca MC - Neptun w VI domu. Jednocześnie mocny jest też dom IV, a wiem że ma bardzo wielki sentyment i przywiązanie do własnego domu rodzinnego i dom V, gdzie znajduje się Księżyc - władca Ascendentu! + Saturn i Uran (dom V - romanse, twórczość własna, dzieci, hazard, itd..), co jest interesujące dla mnie.
    Dzięki naprawdę za wszelkie uwagi. Nie zamieściłam tu tego horoskopu, żeby wskazywać mu drogę życiową, bardziej dla ciekawostki, bo moim zdaniem horoskop jego jest ciekawy i może rozpoczęcia jakiejś dyskusji :)
    Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies