× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Saturna do Neptuna - rozwiązanie zagadki.

2014/06/16 05:40 #506 przez BarbaraS
Tranzyt Saturna do Neptuna - rozwiązanie zagadki.

Na ogół tranzyty Saturna do Neptuna w aspektach napięciowych są trudne, gdyż wszelkie złudzenia, nierealne marzenia, Saturn rozliczy oraz przyniesie konsekwencje naszej lekkomyślności. Jednak ma to także swoje pozytywne strony, gdyż Saturn pomaga odsłonić to co było do tej pory ukryte, niejasne, zamącone, to co było zagadką. Zderzenie z rzeczywistością może być dla jednych odkryciem wielkich strachów przed przyszłością, a dla drugich wreszcie kres ciągłej nieświadomości, wielkiej niewiadomej, błądzenia we mgle, nie widząc żadnego punktu zaczepienia. Tranzyt Neptuna do Saturna przysłania nasz realizm, a wtedy my czujemy się jak na lodowisku, bez żadnego zabezpieczenia oraz wytyczonych granic (Saturn). Saturn potrzebuje stabilnych gruntów a w relacji z Neptunem czuje się jak na ogromnym ocenie, gdzie nie ma się tam czego uchwycić, wówczas tonie. Na przykład Saturn przechodzący przez dom XII może czasem nie być świadomy swojego realizmu, wówczas łatwo o popełnienie jakiś błędów, które zostaną rozliczone, gdy Saturn wejdzie na Ascendent, gdyż jest to moment wyłonienia się z oceanu, moment nowego początku.Saturn wychodząc z domu XII do domu I, wyłania się z ukrycia. Także Saturn wędrujący przez dom XII może również uświadomić nam nasze lęki oraz obawy (dom XII), zderza nas (Saturn) ze strachem (Neptun - dom XII), jaki w sobie nosimy.
Saturn w aspekcie do Neptuna wyostrza nasz realizm i pomaga nam spojrzeć na sprawę trzeżwo, gdyż zadaniem Saturna jest kontrola naszych fundamentów bezpieczeństwa. Na tranzycie Saturna w półsekstylu do Neptuna, udało mi się rozwiązać kolejną zagadkę w sprawie zdrowia u pewnej osoby. To co było niejasne przez dłuższy czas, wreszcie stało się klarowne i logiczne (Saturn). Dodam, że na wielu aspektach Saturna do Neptuna w przeszłości, zawsze udawało mi się rozwiązać jakieś zagadki, albo tranzyt ten uświadomił mi, to co było niejasne, itd. Lubię te tranzyty. Jeśli ktoś nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, to boleśnie odczuje energie tego tranzytu.

Pozdrawiam, Barbara Stanisławska.
www.astropasja.pl
www.astrologerbarbara.com


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2015/07/22 15:13 #517 przez Judytta
    Basiu, czyli tj ją mam w 1 domu w Strzelcu Neptuna w 20 stopniach a natalnie posiadam ścisłą kwadrature saturn- neptun i gdy aktualny Saturn tam dojdzie w tranzycie odczuję zderzenie rzeczywistości coś jak stanięcie prawda w oczy.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies