× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Urana w koniunkcji do Merkurego - nauka, klienci...

2016/06/27 13:54 #531 przez BarbaraS
Obecnie w horoskopie mam zerowy aspekt. I w tym czasie, po prostu nagle (Uran) pojawilo sie wiele, wiele klientow, ktorzy zglaszaja sie do mnie w zwiazku z problemami z ich laptopami. Z roznych stron docieraja do mnie (informacje - Merkury), ze komus sie komputer (Uran) zepsul, wiec mam duzo pracy. Teraz jest sezon w naszym miescie turystyczny i jest wielu turystow.
Moj luby zajmuje sie miedzy innymi organizowaniem pobutu, wycieczek, itd dla Japonczykow ktorzy przylatuja do naszego miasta, wiec ostatnio nawet u kilku z nich sie komp zepsul. Najczesciej jest to problem z zainfekowaniem systemu, itd, ale tez zdarzyly sie powazniejsze problemy. W horoskopie urodzeniowym mam Urana w domu VI i Wodnika na MC, Uran miedzy innymi jest zwiazany z takim zawodami, informatyka, astrologia, lotnictwo, itd. Podczas zerowego aspektu takze sasiad zaczal remont w domu, glosne wiercenie, walenie w sciane zaczyna sie codziennie od 8:00 rano. Nie ukrywam jest to troche frustrujace, szczegolnie gdy mam prace w tym czasie. Ten aspekt dziala na moj system nerwowy, niezbyt dobrze z powodu tego wiercenia codziennie. Podczas tego aspektu zaczelam duzo czytac i interesowac sie robotyka zaawansowana, nawet mysle o tym aby pojsc na kurs (aspekt Uran koniunkcja Merkury). Zauwazylam ze podczas tego aspektu, duzo mysli krazy w mojej glowie, i blyskawicznie chlone kazda wiedze, moj umysl jest taki kreatywny, rozpedzony. Ogolnie bardzo przyjemnie odbieram ten czas, za wyjatkiem tej frustracji z powodu remontu u sasiada, ktory bedzie trwal dlugo.

Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies