× Astrologia w praktyce.

Maz w naszym horoskopie urodzeniowym

2016/10/31 14:18 #548 przez BarbaraS
Patrzac na horoskop urodzeniowy kobiety, mozemy wyczytac cechy charakteru naszego przyszlego meza.
Patrzymy na descendent w jakim jest znaku, planety w tym domu. Patrzymy takze (rowniez wazne), ASPEKTY DO SLONCA, w naszym horoskopie urodzeniowym, oraz polozenie Marsa w znaku, aspekty jego. Jesli te aspekty planet do Slonca beda napieciowe, moze oznaczac to, ze jakis konflikt zaistnieje w zyciu meza tej osoby. Przyklad, pewna kobieta ma w swoim horoskopie urodzeniowym slonce opozycja saturn, jej maz jest saturniczny ale takze dosc trudna osoba, (opozycja - on przeciwko innym, czesto obwinia innych, za swoje niepowodzenia).
Przyklady:
1). Moja mama ma Slonce w Bliznietach w opozycji do Saturna, moj tata ma w domu I Saturna, takze ma scisly aspekt slonce kwadrat do saturna. Jest mega Saturniczny. Moja mama ma Marsa w Lwie w koniunkcji do Urana, moj ojciec jest Slonecznym Lwem, z Ksiezycem w Wodniku.
2). Bliska kolezanka, ma Slonce w Skorpionie w koniunkcji do Wenus, jej partner jest Sloneczna Waga.
3). Mam scisla opozycje Slonce do Plutona (zerowy aspekty), moj luby ma kilka planet osobistych w znaku Skorpiona, caly horoskop jest ekstremalnie silnie skorpioniasty. Mam descendent w Strzelcu, moj luby jest slonecznym Strzelcem. Mam marsa w Raku, moj ma Ksiezyc w Raku. I jesli mam ta scisla opozycje Slonce - Pluton, to maz moze miec jakis problem w zyciu, bo to opozycja. Faktycznie cos w tym jest, bo moj luby nie powie wprost, ze cos go urazilo, cos go zranilo, ale dusi to w sobie gleboko, pozniej zapomina o tym i po sprawie. Nigdy nikogo nie obrazil i nie urazil (to sie tyczy takze mnie). Mysle ze to takze wynika z wychowania z domu oraz z kultury japonskiej, japonczycy nie mowia wprost, co im na sercu lezy, nie wolno im okazywac niezadowolenia szczegolnie w zyciu zewnetrznym.
4). Znajoma, jej Mars jest w Skorpionie, a jej maz ma cala mase planet osobistych w domu VIII. Ona ma slonce w kwinkunksie do Ksiezyca, on jest Slonecznym Raczkiem. Ona ma Slonce w domu VII, a jej maz ma 4 planety osobiste w Lwie.
5). Pewna kobieta ma w swoim horoskopie urodzeniowym Saturna w domu VII, jej maz jest slonecznym Koziorozcem.
6). Inna kobieta ma koniunkcje Slonce - Neptun, jej maz ma ascendent w Rybach.
7). Pewna pani ma urodzeniowo Slonce opozycja Mars, jej maz jest Zodiakalnym Baranem.
8). Pewna Inna pani Ma w domu VII Urana i Plutona, w zyciu rozwiodla sie, raz miala faceta mocno Uranicznego, innym razem bardzo Plutonicznego.
9). Znajoma ma na descendencie Blizniaka, jej maz jest slonecznym Blizniakiem.

Moglabym przytoczyc takich przykladow wiele. Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies