Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Astrologia w praktyce.

TEMAT: Maz w naszym horoskopie urodzeniowym

Maz w naszym horoskopie urodzeniowym 2016/10/31 14:18 #548

• BarbaraS
  • BarbaraS Avatar
  • Wylogowany
  • When in doubt, use "brute force". K.T.
  • Oklaski: 0
Patrzac na horoskop urodzeniowy kobiety, mozemy wyczytac cechy charakteru naszego przyszlego meza.
Patrzymy na descendent w jakim jest znaku, planety w tym domu. Patrzymy takze (rowniez wazne), ASPEKTY DO SLONCA, w naszym horoskopie urodzeniowym, oraz polozenie Marsa w znaku, aspekty jego. Jesli te aspekty planet do Slonca beda napieciowe, moze oznaczac to, ze jakis konflikt zaistnieje w zyciu meza tej osoby. Przyklad, pewna kobieta ma w swoim horoskopie urodzeniowym slonce opozycja saturn, jej maz jest saturniczny ale takze dosc trudna osoba, (opozycja - on przeciwko innym, czesto obwinia innych, za swoje niepowodzenia).
Przyklady:
1). Moja mama ma Slonce w Bliznietach w opozycji do Saturna, moj tata ma w domu I Saturna, takze ma scisly aspekt slonce kwadrat do saturna. Jest mega Saturniczny. Moja mama ma Marsa w Lwie w koniunkcji do Urana, moj ojciec jest Slonecznym Lwem, z Ksiezycem w Wodniku.
2). Bliska kolezanka, ma Slonce w Skorpionie w koniunkcji do Wenus, jej partner jest Sloneczna Waga.
3). Mam scisla opozycje Slonce do Plutona (zerowy aspekty), moj luby ma kilka planet osobistych w znaku Skorpiona, caly horoskop jest ekstremalnie silnie skorpioniasty. Mam descendent w Strzelcu, moj luby jest slonecznym Strzelcem. Mam marsa w Raku, moj ma Ksiezyc w Raku. I jesli mam ta scisla opozycje Slonce - Pluton, to maz moze miec jakis problem w zyciu, bo to opozycja. Faktycznie cos w tym jest, bo moj luby nie powie wprost, ze cos go urazilo, cos go zranilo, ale dusi to w sobie gleboko, pozniej zapomina o tym i po sprawie. Nigdy nikogo nie obrazil i nie urazil (to sie tyczy takze mnie). Mysle ze to takze wynika z wychowania z domu oraz z kultury japonskiej, japonczycy nie mowia wprost, co im na sercu lezy, nie wolno im okazywac niezadowolenia szczegolnie w zyciu zewnetrznym.
4). Znajoma, jej Mars jest w Skorpionie, a jej maz ma cala mase planet osobistych w domu VIII. Ona ma slonce w kwinkunksie do Ksiezyca, on jest Slonecznym Raczkiem. Ona ma Slonce w domu VII, a jej maz ma 4 planety osobiste w Lwie.
5). Pewna kobieta ma w swoim horoskopie urodzeniowym Saturna w domu VII, jej maz jest slonecznym Koziorozcem.
6). Inna kobieta ma koniunkcje Slonce - Neptun, jej maz ma ascendent w Rybach.
7). Pewna pani ma urodzeniowo Slonce opozycja Mars, jej maz jest Zodiakalnym Baranem.
8). Pewna Inna pani Ma w domu VII Urana i Plutona, w zyciu rozwiodla sie, raz miala faceta mocno Uranicznego, innym razem bardzo Plutonicznego.
9). Znajoma ma na descendencie Blizniaka, jej maz jest slonecznym Blizniakiem.

Moglabym przytoczyc takich przykladow wiele. Pozdrowienia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: EwaS
Zasilane przez Forum Kunena

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.