× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Saturn opozycja Slonce

2016/11/27 15:46 #552 przez BarbaraS
W zaleznosci od tego w jakim domu jest tranzyty, takze od tego jak wyglada Saturn i Slonce w horoskopie, tranzyt ten moze przyniesc rozne rzeczy. Tranzyt Saturn w opozycji do Slonca moze roliczyc nas z tego co wykonywalismy wczesniej, z naszych dzialan badz decyzji. Saturn urealni pewne sprawy, pokaze nam twarda rzeczywistosc, gdzie wszelkie mrzoni i iluzje zostana utracowe, gdyz Saturn wymusza na nas abysmy spojrzeli trzezwo na sprawy. Dla niektorych osob moze byc to aspekt dosc bolesny, dla innych przypomnienie po prostu ze jest to czas weryfikacji i realnego spojrzenia na sprawy. Na tym tranzycie trzeba bedzie usystematyzowac pewne sprawy, bardziej sie zorganizowac, mozliwe nawet ze trzeba bedzie wziac sie za zalegle obowiazki. To moze byc czas ciezkiej pracy, ugruntowanie pewnych spraw, aby nadac im solidna strukture, oraz utrwalic pewne sprawy, zamknac w pewien grafik czasowy. Posegregowac i uporzadkowac balagan jaki narobilismy. Saturn przychodzi na kontrole i sprawdza nasze bezpieczenstwo.
Saturn w opozycji do Slonca moze przyniesc ciezka prace, uczucie zmeczenia, przepracowania badz problemy ze zdrowiem. Saturn ograniczy nasza witalnosc (Slonce). Saturn takze testuje nasza (tozsamosc), weryfikuje wszystko to co zrobilisy do tej pory. Jesli saturn zauwazy jakies bledy, rozliczy nas z tego, badz usunie cos z naszego zycia, i pozostawi tylko to co trwale i dla nas korzystne. Saturn daje uczucie ciezaru w opozycji do slonca uczucie ciezaru naszej witalnosci, gdzie moze byc ona dosc oslabiona. Mamy poczucie, ze jakas sila nas sciaga na ziemie, trudno naw wtedy o taka lakkosc zycia w sensie fizycznym i spychicznym. To moze byc tez czas, gdzie spadna na nas rozne obowiazki, ktorymi bedziemy dosc przytloczeni.
U niektorych ten aspekt moze nawet przyniesc przygnebienie.
To nie bedzie czas na luzackie podejscie do zycia, to bedzie czas wielkiej odpowiedzialnosci. Na tym aspekcie mozemy stac sie bardziej zapobiegliwi, ostrozni, oraz trzymajacy sie pewnych zasad i regulaminow. Na tym aspekcie takze ktos moze nam cos odmowic. Staramy sie na tym aspekcje nie folgowac sobie, zachowujemy umiar w wielu sprawach np: w finansach, itd. Wiec ten aspekt pomoze nam napewno sie do wielu spraw zmobilizowac, wziac sie ostro do pracy. Latwiej moze nam na tym aspekcie schudnac, zdecydowanie latwiej niz np: na aspekcie Jowisza do Ksiezyca (wtedy apetyt rosnie). Na opozycji saturn do slonca mozemy odczuwac czasem napiecie, twarda rezczywistosc, oraz to ze wszysyko idzie pod gorke z wielkim trudem, wtedy musimy sie starac bardziej o cos. Ale dzieki temu, ze pojawiaja sie trudnosci, saturn pomaga nam sie zmobilizowac, zdyscyplinowac, i tym samym idziemy do przodu, nie cofamy sie. Nasze ambicje rosna. Ja na opozycji Saturn do Slonca w domu XI w roku 2010, wzielam sie konkretnie za porzadkowanie ale takie solidne pewnych moich spraw zwiazanych z moimi stronami www, oraz na forum, robilam tak duze porzadki, niektore sprawy zamknielam, uporzadkowalam. Takze mialam wtedy problem ze skora, i witalnoscia.
Na tym aspekcie musialam rozwaznie przeanalizowac pewne sprawy, oraz bylo mi duzo latwiej zweryfikowac wszelkie moje iluzje, takze udalo mi sie bardzo latwo rozwiazac pewna zagadke. Na tym aspekcie trzeba wziac zycie i realizowac nasze sprawy na serio, oraz najpierw obowiazki, a pozniej przyjemnosci.
To jest opozycja wiec nasze cele, nasze ego, wola (slonce), to co chcemy (Slonce) jest przeciwko temu co powinno byc i co jest aspektowane spolecznie (Saturn). Saturn testuje nasza dojrzalosc i przygotowanie nasze do wspolpracy w spoleczenstwie. Pewna pani miala tranzyt Saturn opozycja Slonce w domu VII, jej wola dzialania Slonce byla w opozycja do tego, co mysla o tym inni (dom VII szczegolnie jej partner, ktory wtedy ja osadzil, za to, ze ona byla taka popedliwa i niecierapliwa w czyms (Slonce w Baranie).
Saturn opozycja do Slonca moze zgasic nasz zapal, ale wymusza od nas abysmy sie wzieli do roboty, nawet jesli jest nam ciezko.
I jesli juz jednak zaczniemy to saturn nas mile zaskoczy, zobaczmy, ile bedziemy w stanie mogli zrobic, pod warunkiem aby nie narzekac za bardzo na zycie, aby mimo slabej witalnosci, wziac sie w garsc i isc do przodu.
Nasza ekspresja (Slonce) spada, stajemy sie nieco sztywni,ciezko jest nam zlapac luz do zycia, oraz nie potrafimy sie wtedy bawic zyciem.
Na tym aspekcie tez moze sie pojawic swiadomosc, ze jestesmy w czyms niewystarczajaco dobrzy, wiec chcemy to ulepszyc, pracujac nad tym.
Saturn znusza nas do tego abysmy zrobili rachunek sumienia, co jest wazne a co nie, to bedzie czas przesiewania rzeczy waznych od nieistotnych. Na tym aspekcie takze moze byc momenty opoznian w czyms.
I na tym aspekcie jaki miala, musialam ograniczyc wszelkie rozrywki, oraz zajac sie waznymi sprawami, oszczedzajac.
Pewna pani miala ale koniunkcje saturn slonce w domu I, schudla oraz wziela sie solidnie na swoje zdrowie.
Na opozycji saturna do slonca pamietam, ze moja pewnosc siebie (slonce) mocno spadla, zauwazylam w sobie sporo wad, i zaczelam nad tym pracowac. Stalam sie bardziej powsciagliwa, moje slonce baraniaste nie moglo sie w pelni zrealizowac, czyli moje cele, saturn rozliczyl to, ze chcialam sama (baran) cos dokonca, co bylo niemozliwe, saturn rozliczyl moja niecierpliwosc, itd.
Slonce i saturn tez moze oznaczac mezczyzne, ojca w naszej rodzinie, wiec na tym aspekcie moze dac informacje, ze cos sie dzieje u naszego ojca.
Itd. Serdecznie pozdrawiam, Barbara.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies