× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Saturn koniunkcja Neptun - diagnoza, itd.

2016/12/01 11:00 #555 przez BarbaraS
Obecnie mam zerowy tranzyt Saturn koniunkcja Neptun w domu VII.
I przede wszystkim na tym zerowym aepekcie udalo mi sie rozwiazac zagadke medyczna u klientki. Saturn dziala w taki sposob ze urealnia wszelkie sprawy, ktore byly niejasne i zamacone (Neptun), pokazuje prawdziwosc sytuacji, ujawnia prawde.
Ona od kilku lat choruje na problemy z tarczyca, byl jednak problem z diagnoza oraz miala dawkowane spore dawki hormowno twrczycy, po ktorych czula sie bardzo zle, objawy takie jak:
-kolatanie serca.
-niepokoj, drzenie rak.
-pocenie i iczucie goraca.
-nerwowosc.
-pieczenie skory.
-bezsennosc.
-itd.
Jej ostatnie wyniki badan, jakie byly dosc podobne takze rok temu.
TSH 0,48 (0,40-4,3)
Ft3 4,01 (3,2-6,9)
Ft4 15,30(12-21)
Sugerowano jej ze ma niedoczynnosc, wiec pakowano w nia spore dawki hormonow tarczycy. Ale przeciez z wynikow wyraznie wynika, ze jest to NADCZYNNOSC TSH jest za niskie, zadecydowanie za niskie. A z kolei wolna trojjodotyronina i wolna tyroksyna jest w normie, co moze wprowadzac w blad. I jesli TSH jest mocno zanizone a FT4 i FT3 w normie moze to sugerowac nadczynnosc ale (utajona - subkliniczna), trudna do diagnozy. W takim przypadku trzeba oczywiscie zrobic USG tarczycy dodatkowwo, przeciwciala, takze proby watrobowe, sprawdzic cholesterol, itd.
Ona brala duze dawki hormonow tarczycy a jej stam sie bardzo pogarszal, znalazla sie nawet kilka razy na pogotowiu z naglymi napadami leku oraz wysokiego cisnienia.
Jak mozna w nadczynnosci pakowac kolejne dawki hormonow tarczycy? tak nie mozna.
Odstawila leki - hormony, po kilku dniach poczula sie nieco lepiej, serce sie uspokoilo, oraz powiedzialam jej aby poszla do dobrego lekarza jaki bedzie wiedzil jak ja poprowadzic w tej nadczynnosci.
Albo lekami przeciwtarczycowymi (np: Thyrozol), Jodem radioaktywnym badz w ostatecznym rozrachunku wyciecie tarczycy, to zalezy od wielu czynnikow.
Sprawa sie wyjasnila, ona czuje sie lepiej, to byla bledna decyzja.
W horoskopie kllientki mamy silna faze byka, ksiezyc, wenus i asc w byku. Byk to narzady w obrebie szyi, miedzy innymi tarczyca.
Klientka ma kwinkunks Saturn - Neptun w horoskopie urodzeniowym co oznacza, ze ona czasem unikala (Neptun) rad pewnych lekarzy (Saturn), nie trzymala sie zasad (saturn), wiec w efekcie taki chaos w jej zdrowiu powstal. Oraz spotykala lekarzy, specjalistow (Saturn) ktorzy mogli miec watpliwy (neptun) autorytet, kwalifikacje (Saturn).
Na tranzycie Saturna do Neptuna, saturn pomogl mi dostrzec ten blad jaki zostal przez kogos (dom VII) popelniony wczesniej. Saturn na Neptunie rozjasnil mi obraz sytuacji, jaki byl zamazany przez Neptuna.
Inne wyladowanie tego tranzytu, obecnie miewam jakies dziwne wewnetrzne leki i niepokoje, ale sa to niepokoje wyidealizowane, co nie istnieje. Martwie sie o bliska osobe o jej zdrowie po prostu, ale nic sie groznego nie dzieje. Saturn na Neptunie wyostrza, dodaje powagi moim lekom i strachom (Neptun). Saturn testuje wytrzymalosc mojego strachu (Neptun). Na tym aspekcie Saturn pomaga mi w trudnych sprawach, bo jest mi latwiec zgadnac jakies ukryte sprawy i zagadki, ale z drugiej strony dodaje takiego dzwnego leku, niepokoju i lekkiej depresji. Saturn weryfikuje nasz lek, strach (Neptun). Weryfikuje rzeczywistosc, co bylo iluzja i mrzonka (Neptun).
Saturn takze zderza mnie z rzeczywistoscia jesli chodzi o moja bezradnosc i bezsilnosc (Neptun) w pewnej sprawie, chodzi o firme ktora mi zaproponowala wspolprace.
Neptun to zamieszanie, pulapki i bledy, A saturn to weryfikuje.
Te wielkie niepewnosci jakie przechodzila moja klientka (dom VII) te poczucie zdezorientowania teraz Saturn wreszcie usunal, i wiedomo, co jej dolega.
Na przyklad na opozycji w horoskopie urodzeniowym Saturn do neptuna to ciagla gonitwa pomiedzy rzeczywistoscia a iluzja. Jeden pan ma ta opozycje i jesli w jego zyciu jest w danym momencie duzo twardego realizmu (Saturn), np: zyciowe obowiazki, to po jakims czasie chce od tego uciec (Neptun) ucieczka od realizmu, i robi to w sposob neptuniczny (albo nalogi) badz rozwoj duchowy, itd.
Neptun moze zakrywac nasz realizm, wtedy nie jestesmy swiadomi spraw waznych, a saturn z kolei burzy Neptuniczne mrzonki. On aby uciec od tego realizmu saturna, tez lubi sobie wiele rzeczy wyobrazic (neptun). Ale jesli poplynie za daleko, wtedy neptun za bardzo zaslania jego realizm (saturn).
Walka (opozycja) pomiedzy tym co nie istnieje a tym co to rzeczywistosc.
Saturn na neptunie moze gasic neptuniczne potrzeby typu: wiara w cos, wyobrazenia, marzenia. W koncu zyjemy na tym swiecie aby w cos wierzyc, aby marzyc, i sobie czasem cos wyobrazic.
Saturn musi zweryfikowac neptuniczny chaos, i pokazuje nam, prawde, ze ktos probowal z nas glupka zrobic (neptun).
Saturn pokazuje gdzie sa granice naszych marzen (neptun). Gdy mialam Neptuna w kwinkunksie do Saturna, tranzyt, to wtedy zrobilam wielka pomylke, o czyms waznym zapomnialam, neptun zaslonil moj realizm i trzezwosc umyslu. Saturn to czas, wiec jak wykonalam pewna pomylke, i nie zdazylam na czas, to wtedy mialam z tego proplemy, musialam zaplacic kare pieniezna.
Saturn mowi, aby twardo i bez emocji spojrzec na sprawe, oraz nie dac sie zmanipulowac.
Opozycja saturn - neptun, niejasne kierunki budowania pewnych strukur.
Takze uciekanie (neptun) od pewnych obowiazkow badz twardych realiow w zyciu (Saturn), nie jest latwo spojrzec na sprawe trzezwo.
Metne (neptun) granice (Saturn).
Poswiecenie (neptun) i rezygnacja z jakiejs strukruty (saturn), ambicji.
Twardy upadek (saturn) bo odurzeniu (neptu).
Frustracja gdyz Neptun chce poplynac w wyobrazeniach, ale Saturn ciagle w tym nas blokuje. Pozdrowienia.
Ponizej horoskop klientki.



  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies