Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Astrologia w praktyce.

TEMAT: Maz ja porzucil, tranzyty

Maz ja porzucil, tranzyty 2017/05/19 14:48 #567

• BarbaraS
  • BarbaraS Avatar
  • Wylogowany
  • When in doubt, use "brute force". K.T.
  • Oklaski: 0
Maz porzucil ja i ich dwojke malych dzieci.

Spojrzcie na horoskop kobiety, ktora zostala porzucona przez meza. Dzialo sie to 10 lat temu, w roku 2007, ale osoba ta doskonale pamieta ten czas. W momencie, gdy maz ich porzucal, robiac to brutalnie, ona blagala, prosila go aby tego nie robil, skutkiem tego byla jej ciezka depresja, pobyt w szpitalu, pozniej ona zachorowala na nowotwor. Od dluzszego czasu maz jej planowal odejscie. Jaki byl powod odejscia?, twierdzil, ze sie wypalil, ze nie ma juz namietnosci, ze nie kocha, itd. Oczywiscie 7 miesiecy wczesniej poznal inna kobiete, ktora na tamten czas mu zaimponowala i dla niej stracil glowe. W horoskopie kobiety mamy scisla opozycje Wenus do Plutona (glebokie transformacje i zmiany na poziomie zwiazkow uczuciowych). Jednoczesnie mamy descendent w Koziorozu (trudna i pracowita relacja), oraz Marsa w domu VII (stres i walka). A takze Urana w kwadracie do Descendentu, czyli nagle, niespodziewane zwroty akcji w zyciu uczuciowym. W roku 2007 kobieta ta byla wrakiem czlowieka. W momencie porzucenia byl scisly tranzyt Plutona w kwadracie do Wenus, tr. Saturna na IC i Mars na ascendencie. W dyrekcjach luku slonecznego w jej horoskopie byla dyrekcja Saturna na Ascendencie. Potrzebowala duzo czasu aby wyjsc z tego koszmaru, dodatkowo 6 miesiecy pozniej wykryto u niej nowotwor. Dziecmi zajeli sie jej rodzice na ten czas. Wyszla z tego, jest dzis silna kobieta (Pluton wzmacnia, hartuje nasze cialo i umysly). Dzis ona jest ponownie mezataka z bardzo dobrym i cieplym mezczyzna, sa ze soba bardzo szczesliwi, jej dzieci takze. A jej byly maz? no coz, ozenil sie ze swoja kochanka, po dwoch latach, a pozniej ona mu stworzyla piekno na ziemi w domu, dzieja sie tam rzeczy niewyobrazalne, kobieta mu spokoju nie daje, krzyczy, rzuca przedmiotami, buntuje sie, wyzywa go, jest chorobliwie zadzrosna, sledzi go. On z ta kochanka ma dwojke dzieci. On jest obecnie w zlym stanie psychicznym, ma nerwice, depresje, zycie zawodowe mu sie nie uklada. Chce sie z nia rozwiesc, ale ona go szantazuje. Moja bohaterka powiedziala mi, ze obecnie ma duzo lepsze zycie, z obecnym partnerem, niz z poprzednim.
Tranzyt Plutona zmienil jej zycie diametralnie, ale Pluton zrobil to, aby dac jej mozliwosc na lepsze zycie, nawet jesli na poczatku koszmarnie bolalo. Teraz jej zycie jest juz zupelnie inne.

Ostatnio zmieniany: 2017/05/19 14:48 przez BarbaraS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: EwaS
Zasilane przez Forum Kunena

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.