× Astrologia w praktyce.

Pelnia Ksiezyca 9 lipiec 2017.

2017/07/09 14:22 #582 przez BarbaraS
Witajcie, jak odczuwacie dzisiejsza pelnie?
Pelnia Ksiezyca znajduje sie w znakach Koziorozec - Rak. (Koniunkcja Ksiezyc - Pluton w Koziorozcu) w opozycji do (Slonce - Mars w Raku) oraz w polkrzyzu do Jowisza.
Ja odczuwam skutki tej pelni, mialam dzis bardzo nieprzyjemne sny w nocy, meczyly mnie niemilosiernie. W ciagu dnia jestem pod presja (Pluton), presja emocjonalna (Pluton - Ksiezyc). Ta pelnia wytwarza w moim umysle, psychice dziwne przymusowe (Pluton) myslenie o czyms, o pewnych sprawach (tutaj zwiazanych z moja ciaza). Ale sa to moje tylko wytwory wyobrazni, nie moge przestac o tym myslec, nakrecam sie jak ruski sloik. Moj maz dzis ma takze trudny dzien, dzis gra za granica, to bardzo wazny moment dla nich. Przeciwnik jest wyjatkowo mocny. On i jego druzyna czuja ogromna presje i stres. Przed chwila wyslal mi sms-a, w jakim napisal takie zdanie: dzis to jak zmierzenie sie z czym poteznym (no fakt opozycja Slonce - Mars do Ksiezyc - Pluton). Oni sie troche czuja tak, jakby zostali postawieni pod sciana (Pluton). Dzis walcza o wladze (Pluton). Slonce koniunkcja Mars opozycja Pluton - Ksiezyc to bedzie zazarta walka, wrecz na krawedzi (Mars - Pluton), jaka ujawni duzo wzruszen i emocji (Ksiezyc). Musze dodac, ze moj maz ma prawie 50 lat, mimo to nadal gra. Ale to juz nie sa tak duze sukcesy miedzynarodowe jakie on i jego grupa zdobywali te 15 - 30 lat temu, gdyz juz nie sa mlodzi. Koniunkcja Slonce - Rak moze wytwarzac nagly impuls, popedliwosc, wybuch frustracji, nerwowosci jaka wynika glownie z poziomu emocji (Rak), moze byc wytworem naszych instynktow, oraz dawnych urazow z przeszlosci, rodzina, itd (Rak). Te emoje nasze (Rak) zmierza sie z czym wiekszym od nas (Pluton). Walka o wladze, badz trudnosc w okielznaniu naszych wewnetrznych przymusow (Pluton), pamietliwosci, zazdrosci, natarczywego myslenia o czyms. Pelnia to rozdarcie emocjonalne. Nasza wola dzialania, tozsamosc (Slonce), moze byc w konflikcie z naszymi potrzebami emocjonalnymi oraz instynktami (Ksiezyc). Poczujemy sie w wielu sytuacjach jak oddzieleni murem od innych. Pluton i Mars przy pelni dodaja wielkiej mocy, zarliwosci, zdeterminowania. Do pelni podlacza sie takze Jowisz (kwadrat) ktory moze przesadzic, powiekszyc do wielkich rozmiarow. Ksiezyc w Koziorozcu nie czuje sie komfortowo, wrecz poczucie osamotnienia i wyobcowania, wraz z Plutone, ktory poteguje te nieprzyjemne emocje, wydobywa z najglebszej psychiki wszelkie urazy oraz przymusy. Badzmy spokojni, nie pozwolmy aby ktos wyprowadzil nas z rownowagi emocjonalnej, unikajmy wszelkich pretensji, poirytowania. Nie podejmujmy zbyt pochopnych decyzji (Mars) pod wplywem emocji. Oraz nie dajmy sie naszym gleboko schowanym w psychice: przymusom i natarczyweniu mysleniu o czyms, bo to nie ma sensu. Presja sytuacji badz otoczenia, mozemy czuc sie pod przymusem, ktos moze czynic nam wyrzuty. Spojrzmy, gdzie lezy pelnia w naszych horoskopach urodzeniowym, jedni moga ja odczuc mocniej, inni bardzo nieznacznie.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies