× Astrologia w praktyce.

Tranzyt neptuna na descendencie

2017/07/28 11:30 #589 przez BarbaraS


Tranzyty Neptuna na descendencie moga przyniesc rozne sytuacje, w zaleznosci od naszej sytuacji zyciowej, od naszych nastrojow, oraz od naszego indywidualnego horoskopu, czyli jak Neptun wyglada w horoskopie, gdzie lezy, jakie ma aspekty itd. Tranzyt ten moze przyniesc nowy zwiazek uczuciowy (jesli oczywiscie jestesmy na to gotowi), ktory moze nas oczarowac, wrecz wciagnac jak narkotyk. Badzmy jednak ostrozni, gdyz Neptun lubi przyslaniac nam zdrowy rozsadek, wowczas nie widzimy czegos, co powinnismy zauwazyc. Jesli jestesmy w zwiazku, ktory jest watpliwy, ten tranzyt moze przyniesc oczarowanie nowo - poznana osoba. Badz asepkt ten wprowadzi sporo niejasnosci, watpliwosci, niepewnosci o przyszlosc naszego aktualnego zwiazku, czy np: partner jest naszym docelowym, czy to byl dobry wybor, itd. Jesli nasze relacje z obecnym partnerem w zwiazku sa zdrowie, nie musimy sie obawiac zalych rzeczy, jak zdrady ze strony partnera badz problemow w zwiazku, ale aspekt ten np: wyladuje sie na innej plaszczyznie. Moze przyciagnac do nas nowe inspirujace osoby, ktore sa dosc neptuniczne, maja idealistycze spojrzenie na zycie, itd. W najgorszym wydaniu moga sie pojawic osoby wogol nas, ktore moga sie okazac nieszczere i niegodne naszej uwagi. Neptun na descendencie moze rowniez lagodzic nastrone panujace w zwiazku, powodowac, ze sie bardziej w ten zwiazek poswiecamy, ulegamy partnerowi, jestesmy jakby pod jego wplywem. Jednak to jest neptun wiec czasem cos sie nam moze wydawac, ze cos sie dzieje, a w rzeczywistosci sytuacja wcale tak nie wyglada, bo neptun moze wyolbrzymic nasze leki, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Jesli aktualny zwiazek jest zly, tranzyt ten wywola nasze poczucie samotnosci i bezradnosci w zwiazku. Jesli mamy zle aspektowanego Neptuna w hor. uwazajmy podczas tego aspektu, aby ktos nie zrobil z nas ofiary badz glupka. Moga sie takze pojawic jakies okazje na wspolprace z innymi, jednak badzmy ostrozni i nie ulegajmy iluzji, jesli ktos proponuje nam niewiarygodnie swietny biznes.
Ja mialam tranzyt Neptuna ale w kwadracie do descendentu w latach 2015 i 2016. Otoz w moim zwiazku nic sie zlego nie dzialo, na szczescie relacje sa zdrowe. Ale z uwagi na jakies tam zle doswiadczenia jakie przezylam wiele lat temu w innym zwiazku, ten tranzyt Neptuna wywolal we mnie pewne leki i niepewnosci o ta relacje, mimo, ze nie bylo zadnych ku temu podstaw. Wszystko sie dzialo tylko w mojej glowie, to byla moja bujna wyobraznia, takze mialam zle sny. Poza tym, podczas tego tranzytu ja i moj maz bardzo zblizylismy sie do Boga (neptun - duchowosc, religijnosc), chodzilismy czesto do Kosciola. Aktualnie ten tarnzyt sie skonczyl i moje obawy calkowicie zniknely. Mam w horoskopie urodzeniowym Kwadrat Ksiezyca do neptuna, wiec czasem moja wyobraznia plata mi figle.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies