27 stycznia roku 1984 Michael Jackson uległ wypadkowi, w czasie nagrywania reklamówki napoju Pepsi, na scenie nagle włosy na głowie Michaela zaczęły płonąć. Sceniczne fajerwerki okazały się bardzo niebezpieczną zabawką. Michael doznał poważnych poparzeń skóry głowy II i III stopnia.

Wskażniki w horoskopie urodzeniowym Michaela na gwałtowne, niebezpieczne wydarzenie?


W horoskopie urodzeniowym Michaela, Uran tworzy ścisłą kwadraturę do Asc w Skorpionie. Nagłe, gwałtowne wydarzenie (Uran), związane z jego ciałem (Asc), wydarzenie, które boleśnie transformuje, na krawędzi (Skorpion na Asc).

Obok Urana w Lwie leży Wenus i jeszcze Merkury (władca domu 8 ). Razem te planety tworzą lużną kwadraturę do Marsa w domu 7 i do Asc w Skorpionie. Powstaje nieciekawy bardzo lużny T- kwadrat bardzo napięciowy. I Mars (ogień), robi opozycję lużną do jego Asc w Skorpionie.

I ten układ urodzniowo T - kwadrat, może przybliżyć nam to feralne wydarzenie, jakie miało miejsce w roku 1984. Czyli gwałtowne wydarzenie, gdzie nagle (Uran), zaczęły płonąć jego włosy (Mars), i doznał poparzeń na twarzy (Asc).

Na jakich tranzytach to się odbyło?


27 stycznia roku 1984 w horoskopie Michaela tranzytujący Saturna wszedł na koniunkcję do Asc w Skorpionie i w kwadracie do koniunkcji Uran - Wenus.

Podejrzewam, że jak jeszcze tranzyt Saturna był w domu 12, to wszelkie zasady bezpieczenstwa (Saturn) na scenie, zostały rozproszone, nieodpowiedzialnie przygotowane, (tranzyt Saturna w domu 12), ucieczka od odpowiedzialności. Łatwo zapomnieć (Saturn w domu 12) o tym, że wszelkie przepisy BHP (Saturn), powinny być twardo przestrzegane.

Saturn w domu 12 nie czuje sie dobrze umocowany, on nie ma sie tam czego uchwycic, więc organizacja życia, obowiazki, zostaja rozproszone, rozmyte. Zatem ludzie pracując nad przygotowaniem sceny, byli chyba nieświadomi (12 dom) zagrożenia, jakie może czyhać wokół nich, bądż uciekali przed odpowiedzialnością (Saturn w domu 12). Stworzyli jakiś bałagan, w którym brakowało rozważnie ustalonych podstaw bezpieczeństwa (Saturn).

Gdy w moim horoskopie wiele lat temu tranzyt Saturna przechodził przez dom 12, opełniłam pewne błęde za które póżniej zapłaciłam (zdrowotne). Tłumaczyłam sobie kiedyś, że robiłam to nieświadomie (dom 12), a nawet chciałam zakopać swoje kompleksy (ryby dom 12), bo Saturn w domu 12 jest nieświadomy swojego realizmu.

Ale powróćmy do horoskopu Michaela.

Saturn w tym horoskopie jest władcą domu 3. Dom 3 między innymi: komunikacja, krótkie podróże, nauka, rodzeństwo, sąsiedzi, dokumenty, pisma, itd. Więc tranzyt Saturna przez dom 12, mowi nam, że chyba ludzie ci już dawno nie trzymali w ręku instrukcji (dom 3), BHP.

Tranzyt Saturna wchodząc na Asc, wychodzi tym samym z domu 12, czyli z ukrycia, wyłania się na powierzchnię i w tym momencie Saturn uprzytomnił im prawdziwe zagrożenie, które wsześniej sobie nieuświadomili (Saturn w domu 12).
A gdy coś wcześniej zostało zaniedbane, to Saturn wywała konsekwencje, konsekwencje nie przestrzegania przepisów BHP. Wychodzą wówczas na światło dzienne popełnione błędy, które mogą być wynikiem poważnych konsekwencji, i tak było u Michaela Jacksona.

Prawdopodobnie Michael także wyskoczył na scenę za szybko, w momencie, gdy burza fajerwerków miała miejsce, i wówczas nagle zapaliły się jego włosy.

Zatem tranzyt Saturna w koniunkcji do Asc (w skorpionie) w kwadracie do Urana, (Saturn rozliczył jego gwałtowny zryw - Uran). Poza tym ten tranzyt Saturna na Asc (konsekwencje Asc - ciało) w kwadracie do Urana, nastąpiła awaria jakiś systemów bezpieczeństwa, oraz urządzeń elektronicznych?

Tranzyt Saturna do wenus, dodatkowo uszkodzenie skóry na głowie.

W lwie? - wszystko to działo się na scenie.

W domu 9 - wtedy Michael był gdzieś w oddaleniu od domu (dom 9).

Mars w horoskopie Michaela tranzytował dom 12, zatem Michael nie był świadomy zagrożenia.

Dodatkowo tranzyt Urana był w kwadracie do Ksieżyca, czyli przez ten wypadek, nagle (Uran) poczucie bezpieczeństwa (Ksieżyc) Michaela zostało zburzone (Uran).

Poza tym tranzyt Marsa (zapalnik wydarzenia) był wtedy w Skorpionie w midpunkcie mięczy tranzytującym Saturnem na Asc w Skorpionie, a tranzytującym Plutonem w Skorpinie.

Widziałam już taką podobną sytaucję w horoskopie. Ale to bardzo sporadyczne przypadki.

I prawdopodobnie że póżniej Michael wpadł w uzależnienie od leków, po tym feralnym wydarzeniu? Lecz to mogą być tylko jakieś plotki.

Chodż w okresie od listopada roku 1984 tranzyt Plutona wszedł na koniunkcję do Neptuna w domu 12, czyli ujawnienie (Pluton), wyciągnięcie z ukrycia jakiś lęków bądż nałogów (Neptun).

Oraz tranzyt Saturna wkraczajac do domu I, pozostawia za nami, tamten etap życia, i zaczyna się nowy etap. Dom XII to dom końcowy. Saturn idąc na Asc rozlicza nas z tego, co robiliśmy wcześniej, wyznacza jakby nowy cykl w naszym życiu. U Michaela w horoskopie, Saturn wchodząc do domu przyniósł konsekwencje tego wypadku, który spowodował że w jego życiu poniekąd coś się zmieniło. Wprowadzone zmiany były długotrwałe - jak to Saturn.

W horoskopie Michaela Jacksona ustawiłam Asc w skorpionie, z Uranam w kwadracie do Asc, dlaczego? poczytasz o tym szczegółowo tutaj. W artykule jest opis horoskopu urodzeniowego, oraz tranzyty na gwałtowną śmierć gwiazdora.

 

Horoskop - tranzyty

Horoskop urodzeniowy 29 sierpień 1958, Gary, Indiana - USA, godz. 12:09

 

Nie wyrażam zgody na kopiowanie tego tekstu i zamieszczanie go na innych forach, nawet z załacznikiem: moje nazwisko. Proszę o wyrozumiałość.

Autor: Barbara Stanisławska, 5 grudzień 2009

Polityce prywatności | Polityka Cookies