Forum - ostatnie wpisy

  • Brak postów do publikacji.

1). Prosimy: nie ubliżać, nie prowadzić ostrych wojen słownych, nie zaczepiać, nie grozić, nie atakować i nie wyładowywać swoich frustracji na innych uczestnikach forum. Nie wolno na forum wyśmiewać się z wiedzy innych użytwkowników z dziedziny astrologii. Będzie nam miło, jeśli dyskusje tutaj będą prowadzone taktownie i z kulturą osobistą.

2). Niestety nie robimy tutaj nikomu żadnych horoskopów, gdyż to wymaga duzo czasu i pracy. A my dysponujemy małą iloscią czasu, więc nie przebywamy na forum często. Jest to forum tylko edukacyjne, nie doradzamy tutaj na forum w żadnych sprawach zyciowych.

4). Nie wyrażamy także zgody, aby użytkowanicy na naszym forum, doradzali za pomocą astrologii innym użytkownikowm forum. Bo nie mamy pojęcia, jaką wiedzę i przede wszystkim doświadczenie w dziedzinie astrologii, posiada dany użytkownik; i tym samym nie mamy pewności, czy porada będzie kompetentna.

4). Proszę w każdym wątku jaki rozpoczną administratorzy bądż osoby z zewnątrz, skupić się tylko i wyłącznie na temacie, jaki jest w tytyle wątku. Jeśli administartor pisze o sprawach związanych z pracą, prosze w tym wątku nie pisać o sprawach uczuciowych, itp.

5). Proszę nie zamieszczać żadnych reklam, oraz wszelkich form spamu, które nie mają nic wspólnego z astrologią.

.6). Jeśli ktoś nie będzie przestrzegać regulaminu na forum i złamie jakiś punkt regulaminu, będziemy musieli albo wysłac upomnienie do tej osoby, bądż usuniemy wątek (albo ewentualnie będziemy edytować dany wątek w celu poprawek), albo natychmiast będzięmy zmuszeni zablokować konto tego użytkownika.

7). Administratorzy forum nie odpowiadaja za treści, jakie zamieszczają tutaj inni użytkownicy.

Polityce prywatności | Polityka Cookies