Moi Drodzy horoskop profesjonalny z pracowni Astropasja.pl, nie są to żadne wydruki komputerowe, interpretacja horoskopu jest bardzo indywidualna dla każdej osoby.  

Dane potrzebne do horoskopu:

 • Data urodzenia.
 • Godzina urodzenia.
 • Miejsce urodzenia (miasto).

Możesz także wysłać swoją fotografię, dobrze widoczna twarz.

O swojej godzinie urodzenia możesz dowiedzieć się od rodziców, albo w odpowiednim Urzędzie Stanu Cywilnego z działu archiwum. Godzina urodzenia jest bardzo ważna, margines błędu do 15 minut +/ -
Jeśli nie jesteś pewien swojej godziny urodzenia, poinformuj mnie o tym, gdyż to rówmież ważne. Jeśli wcześniej Twoja godzina urodzenia była rektyfikowana, także mnie o tym poinformuj.


 

 Horoskop urodzeniowy

Jest to horoskop bazowy, sporządzony na podstawie Twojej daty, godziny i miejsca urodzenia. Horoskop urodzeniowy pokaże Twoje ogólne tendencje w życiu, oraz pomoże Ci zrozumieć Twoje wewnętrzne mechanizmy działania. Skąd biorą się Twoje obawy bądż zachamowania, oraz jak zminimalizować skutki tych blokad. Wyczytać z niego można także Twoich zdolności i umiejętności, dając dodatkowo poradę, jak je w życiu realizować. Najodpowiedniejszą drogę rozwoju wskaże Ci horoskop, który uświadomić Ci wiele spraw, wyznaczyć kierunek.

Jakie zadają najczęściej klienci pytania?

 • Cechy charakteru.
  Twoje talenty, zdolności.
  Predyspozycje zawodowe.
  Czy masz szanse w życiu założyć własną firmę.
  Jakich partnerów będziesz przyciągać, z jakimi będziesz szcześliwy.
 • Itd.


Cena 250 PLN

Albo opcja: horoskop urodzeniowy + horoskop prognostyczny (prognoza na przyszłość, co cię czeka w życiu) to koszt: Razem 280 PLN

Czas realizacji: 3 dni.


Twoje życie - prognoza na przyszłość, kilkanaście lat do przodu.

 

 

Omówienie takich dziedzin życia jak: uczucia, emocje, związki, relacje z innymi, przyjaciele, powodzenie, sprawy rodzinne, dzieci, dom (czy masz szanse na posiadanie własnego domu z ogradem?), praca, kariera zawodowa, finanse oraz czy dorobisz się dużych pieniędzy w życiu, szczęście w grach liczbowych, ułatwienia, trudnosci, obawy, talenty, wyjazdy, szczęście, spełnienie, trudne okresy w życiu oraz jak się przezd nimi ustrzec, zdrowie, itp. Oraz prognoza na przyszłość za pomocą horoskopu - kilkanaście lat do przodu.

Omówienie horoskopu zwykle odbywa się na skype czas do 3 bądż 4 godziny, bądż e-mail.

Cena: 700 PLN

Czas realizajci: kilka dni.


Horoskop partnerski - porównawczy bądż dodatkowo kontaktowy.

Horoskop porównawczy sporządza się dla związków przede wszystkim uczuciowych, biznesowych, rodzic - dziecko, nauczyciel - uczeń. Horoskop partnerski polega na porównaniu dwóch horoskopów urodzeniowych, czyli Twojego oraz Partnera. Horoskop jest pisany bardzo indywidualnie.

 • Czy związek przetrwa?
 • Dopasowanie między partnerami.
 • W jaki sposób związek będzie funkcjonował.
  Jakie będą relacje między wami, na co trzeba uważać.
  Co was przyciągnie do siebie. Bądz co zrobić, aby go do siebie przyciągnąć.
  Nad jakimi elementami należy popracować, aby związek był harmonijny.
  Czy jest to związek stabilny?
 • Itd.

 1). Cena 250 PLN

2). Albo opcja, partnerski: horoskop porównawczy + horoskop prognostyczny (prognoza na przyszłość, czyli jaka przyszłość czeka Twój związek) to koszt: Razem 280 PLN

3). Jest takze opcja, partnerski: horoskop kontaktowy + porównawczy + prognoza na przyszłość. Czy jesteście sobie pisani?, czy to jest właściwa / wy partner, z którym spędzisz swoje życie? (prognoza na przyszłość). Koszt 300 PLN.

Czas realizacji: 3 dni.


Horoskop - Własny biznes, horoskop zawodowy.

Twoja obecna praca ogranicza Cie. Czujesz, że inny kierunek zawodowy jest Ci przeznaczony i poważnie zastanawiasz się nad rozwinięciem własnej działalności gospodarczej. Zastanawiasz się zatem, czy posiadasz ku temu solidne cechy charakteru i zdolności, aby móc samemu pokierować własną firmą? Czy jest teraz dla Ciebie dobry czas, aby podjąć takie odważne działania zawodowe? Czy też powinieneś odłożyć tą decyzję na póżniej ze wzgłędu na to, że perspektywy nie są dość korzystne. Jak firma będzie się rozwijać w przyszłości oraz czy przyniesie korzystne dochody finansowe?

Cena 250 PLN

Czas realizacji: 3 dni.


Horoskop - Predyspozycje zawodowe

Zawód, który wykonujesz nie daje Ci satysfakcji. Pragniesz zająć się taką pracą, która jest w stanie rozwinąć Cię zawodowo i którą chętnie będziesz wykonywać. Zatem zastanawiasz się, jaki zawód zapewni Ci sukces oraz pieniądze w życiu? Albo zastanawiasz się, czy decyzja o zmienie swojego kierunku zawodowego jest słuszna? A może stoisz obecnie przed decyzją, jaką szkołę wybrać? Bądz chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zamierzasz zapisać się na kurs doszkalający?

Cena 250 PLN

Czas realizajci: 3 dni.


Horoskop prognostyczny

Horoskop prognostyczny sluży prognozowaniu przyszłości, czyli co czeka Cię w przyszłości, oczywiście zadając pytania konkretne. Wykorzystuje się taki horoskop, aby określić Twoje predyspozycje, czy też powodzenie danego przedsięwzięcia. Bądz jak poradzić sobie z kłopotem czy z dylematem. Zadaj pytania, które rzeczywiście mają miejsce. Na przykład: Twój związek rzeczywiście przechodzi kryzys, tak więc pytasz się, co należy zrobić aby poprawić relacje w waszym związku, oraz jaka czeka przyszłość tego związku.

 • Jestem samotny, kiedy mam szansę się związać z jakąś parterką na stałe?.
  Czy jest to dobry okres na zakładanie własnej działalności gospodarczej.
  Czy masz szansę znależć w najblizszym czasie interesującą pracę.
  Czy Twoja sytuacja finansowa poprawi się w przyszłości.
  Czy czeka Cię zmiana miejsca zamieszkania.
  Czy wyjazd będzie korzystny.

Cena 250 PLN

Czas realizacji: 3 dni. 

Horoskop Twojego dziecka

Jest to horoskop, z którego dowiesz się jak będzie przebiegał rozwój Twojego dziecka; jakie posiada talenty, zdolności, które w przyszłości wyjdą na powierzchnię. W jakim kierunku edukacyjnym będzie się rozwijało Twoje maleństwo w dalekiej przyszłości. Jak pokierowć jego życiem, gdzie będąc już dorosłym człowiekiem będzie mógł powiedzieć, że jest szczęśliwy. Horoskop pisany indywidualnie, nie ma tutaj żadnych wydruków komputerowych. Horoskop taki odkryje ogólną przyszłość Twojego dziecka, dowiesz się o talentach i zdolnościach swojego dziecka, które ujawią się w przyszłości, itd. Horoskop sporządzony jest bardzo indywidualnie dla dziecka, bez wydruków komputerowych.

Cena 250 PLN

Czas realizacji: 3 dni.


Rektyfikacja horoskopu

 

 

Rektyfikacja horoskopu polega na ustaleniu godziny urodznia u danej osoby, jeśli dana osoba nie zna takiej godziny. Dzięki tej informacji (godzina, data i miejsce urodzenia), można wykreślić horoskop urodzeniowy.

Koszt: 250 PLN
Czas realizacji: 3 dni.


Horoskop - Solariusz (prognoza na najbliższy rok).

 

 

Solariusz - jest to horoskop, który oblicza się na moment powrotu Słońca na swoją urodzeniową pozycję w horoskopie (w momencie kiedy się rodziłeś). Czyli prognostyczny horoskop na najbliższy rok, mówiąc symbolicznie (zaczynając od jednych urodzin do następnych), przykład: jeśli urodziłeś się 10 września, to prognoza (najbliższy rok) w tym horoskopie obejmuje czas od 10 września. I jakie sprawy, dziedziny życia w nadchodzącym roku solarnym będą cię absorbowały; w jakich dziedzinach życia pojawią się ułatwienia, okazje, nowe szanse, a w jakich trudności i blokady.

Cena 250  PLN

Czas realizacji: 3 dni.


 

 

Zamów horoskop: jaka diagnoza choroby? - niewyjaśnione zagadki medyczne.

 
Porada za pomocą (astrologii medycznej) jest dla osób, które od wielu miesięcy bądż lat zmagają się z problemem zdrowotnym, a mianowicie jest problem w postawieniu diagnozy choroby, co tak naprawdę się dzieje w organizmie chorej osoby, u której z różnych przyczyn nie można tego wyjaśnić. Ważne: zajmuję się tylko przypadkami, które od długiego czasu nie można wyjaśnić, po wielu badaniach oraz wizytach u różnych lekarzy, wciąż nie wiedzą co im dolega. W tym celu wykorzystuję wiedzę medyczną, którą zdobywałam wcześniej, a także astrologię profesjonalną. Moim zadaniem jest tylko postawienie właściwej diagnozy choroby, nie lecznie. Umawiam się na rozmowę przez skype, telefon, bądż spotkanie osobiste z osobą, która ma problem oraz przeprowadzam z nią szczegółową rozmowę.

Potrzebne dane do horoskopu:

-data urodzenia

-godzina urodzenia (margines błędu do 15 minut, nie więcej).

-miasto urodzenia

Koszt. 250 PLN.

 

 


Polityce prywatności | Polityka Cookies