Księżyc w horoskopie urodzeniowym reprezentuje nasze reakcje emocjonalne, naszą codzienność domową. Gdzie Księżyc symbolizuje podświadomość i pierwotne instynkty. Reprezentuje także ducha przeszłości, wrażliwość; nasze myśli i czucie, które są wewnątrz nas przechowywane i które mają swoje żródło wydarzeń z przeszłości w dzieciństwie, w domu rodzinnym.
W archetypie Księżyc reprezentuje żeńską energię, pasywną, wycofującą się, czyli zwykle matkę, żonę (w horoskopie mężczyzny).

Baran energicznie rozwinął biznes, a na Byka spadła cała mozolna, codzienna robota, ale Byk da sobie radę, gdyż to trzeżwy realista. Czasem Byka wkurza roztrzepane wydawanie na prawo i lewo kasy przez Barana. Baran z koleii niecierpliwie popędza Byka, który wydaje mu się zółwiem zodiaku. Baran zwykle gna, czasem na oślep, aby tylko szybko. Ale bez stabilności Byka i szybkiego reagowania Barana nie byłoby dobrych efektów przecież. Byk nadaje stabilną formę temu, co impulsywny Baran zaplanował i rozpoczął. Bez Barana nie byłoby początku, a bez Byka stałości firmy. Tak więc Baran już jest spokojny o przyszłość swojej firmy i rusza naprzód rozpocząć kolejne przedsięwzięcie. Bo Baran to życiowy zdobywca i ciągle nastawiony jest na wygrywanie. I jak się Byk uprze, to w Baranie narasta agresja, a to dlatego, że jak Baran rozpoczyna to nie kończy, więc Byka doprowadza to do szewskiej pasji. A Baran wpada w złość jak ktoś mu mówi co ma robić. Byk konsekwetnie dąży do zakończenia projektu, który rozpoczął i ceni sobie wartości słuszne w jego mniemaniu. Regularność i rutyna, czym gardzi Wodnik, dla Byka to stabilna codzienność.

I cierpliwy Byczek siedzi sobie spokojnie w gustownie urządzonym biurze i pracuje na swoje utrzymanie. I obsesja (polaryzacja ze Skorpionem) posiadania stabilnej sytuacji materialnej i finansowej, zachęca Byka do odkładania każdego grosza, gdyż posiadać sporą gotówkę na koncie, to być kimś.

Nieżyjący już nestor polskiej powojennej astrologii Leszek Szuman, znakomity praktyk. Urodził się 18.11.1903 w Poznaniu, zmarł 12.06.1987 w Szczecinie. Leszek Szuman był specem zwłaszcza od astrologii porównawczej.

  • -"Astrologia i polityka".
    -"W kręgu znaków zodiaku".
    - "Życie po śmierci".
    .

Polityce prywatności | Polityka Cookies