× Elementarz astrologiczny.

pluton na dsc- tranzyt plutona przez dom7

2012/10/09 17:33 #427 przez mrowka29
witam,
czego mogę spodziewać się po wejsćiu plutona na dsc (dsc - jak wiadomo komunikacja u mnie jest w koziorożcu). Napewno mogę spodziewć się transformacji . Dotczyć ona będzie zapewne domku w którym natalnie pluton się znajduje - u mnie jest to domek 5 w wadze (nie wspomne ze w tym domku znajduje się saturn ...ech... ale to już inna sprawa)
Co dalej ....po wejsciu na dsc pluton znajdzie się w domu 7. Jak wiadomo domek 7 odpowiedzialny za m. in. partnerstwo, małżenstwo. Jestem ciekawa jaki będzie miał wpływ na moją osobę - jestem obecnie sama . Na pewno pojawią się koło mnie ludzie, którzy bardzo wpłyną na mnie..w koncu jak transformacja to transformacja.

czy jest mozliwe aby pluton działał duzo wcześniej zanim pojawi się na owym dsc. (zerwania związków, niemoc pokonania trudności zwiazanych z odejsciem partnera?)
Czy zawsze ta planeta ma destrukcyjny charakter.


  • Posty: 1

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/10/10 08:12 #428 przez EwaS
    mrowka29 napisał:

    witam,
    czego mogę spodziewać się po wejsćiu plutona na dsc (dsc - jak wiadomo komunikacja u mnie jest w koziorożcu). Napewno mogę spodziewć się transformacji . Dotczyć ona będzie zapewne domku w którym natalnie pluton się znajduje - u mnie jest to domek 5 w wadze (nie wspomne ze w tym domku znajduje się saturn ...ech... ale to już inna sprawa)
    Co dalej ....po wejsciu na dsc pluton znajdzie się w domu 7. Jak wiadomo domek 7 odpowiedzialny za m. in. partnerstwo, małżenstwo. Jestem ciekawa jaki będzie miał wpływ na moją osobę - jestem obecnie sama . Na pewno pojawią się koło mnie ludzie, którzy bardzo wpłyną na mnie..w koncu jak transformacja to transformacja.

    czy jest mozliwe aby pluton działał duzo wcześniej zanim pojawi się na owym dsc. (zerwania związków, niemoc pokonania trudności zwiazanych z odejsciem partnera?)
    Czy zawsze ta planeta ma destrukcyjny charakter.


    Witam, tranzyt Plutona na descendencie to transformacje szczególnie związków. Jeśli coś było nietrwałe, Pluton unicestwi dany związek, który się rozpadnie. Jeśli nie jest pani w żadnym związku, Pluton może przynieść nowy związek. Dom VII to również relacje między ludżmi, umowy, kontrakty. Przejście Plutona przez dom VII, to droga przez transformacje w tych dziedzinach o jakich mówi dom VII.
    Pozdrawiam Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies