× Elementarz astrologiczny.

Opozycja Slonce - Uran w horoskopie.

2017/05/19 14:50 #568 przez BarbaraS
Musi byc po mojegu - Uran na Asc opozycja do Slonca na Desc.

Omowie wam ciekawy horoskop, mojej znajomej, ktora ma zerowa opozycje Urana na Ascendencie w opozycji do Slonca na Descendencie. Z jednej strony to bardzo ciekawa i interesujaca osoba, kocha podroze (Wenus w domu IX), jest inteligentna i optymistyczna, czesto sie smieje (Strzelec) i ja lubie. Z drugiej strony, nic nie da sie kompletnie jej przetlumaczyc, twardo stoi przy swoim, zawsze musi byc po (jej mysli), za chiny nie ustapi. I nie pisze tego z wlasnego doswiadczenia, bo dogadujeny sie calkiem ok z drobnymi problemami, ale z doswiadczenia jej bliskich. Jest osoba, ktora ponad wszystko kocha wolnosc i niezaleznosc emocjonalna, nie uznaje zadnych autorytetow oraz za zadne skarby nie chce sie wpasowac w zadne zasady spoleczne, obowiazujace normy. Pamietam sytuacje u lekarza, spotkalysmy sie tam, ja bylam na korytarzu, ona wychodzila od lekarza. Moja znajoma zaczela znow swoj monolog o tym, ze ona wie lepiej i koniec, ze nikt jej nie bedzie mowic, co ma robic. Okazalo sie, ze doktor, starszy od niej pan, po 65 roku zycia, zwrocil jej (zreszta spokojnie), uwage, ze jej dzialania moga jej przyniesc nieciekawe skutki. Lecz ona nie chciala w ogole tego sluchac, wrecz sie z nim tam sprzeczala. Zaczela mi sie zalic, ze nie uznaje zadnych autorytetow, i nie bedzie nikogo sluchac, sama wie lepiej, co robic i na koniec byl foch. Opowiedziala mi o co chodzi i niestety, doktor mial racje, wedlug mnie. Mialo sie wrazenie, ze ona nie chciala obdazyc zadnym szacunkiem (starszej osoby od siebie), ktora w dodatku miala duze doswiadczenie w temacie. Moja znajoma jest po rozwodzie (ale sadzi, ze zostala zmuszona do zamazpojscia przez swojego meza, bo nigdy sama nie chciala wychodzic za maz), niestety nie dogadywali sie w ogole ze soba (scisla opozycja slonce uran na osiach asc i desc). Obecnie jest w innym zwiazku, obecny jej partner, mam wrazenie przymyka oko na jej nagle (uran) zlosci i wieczny bunt przeciwko wszystkiemu i kazdemu. Sporo sie kloca w tym zwiazku, ale jej partner lubi chyba takie niezalezne i silne charaktery jak ona, kto zawsze tupie noga, obraza sie, bo ma byc po jej racji. Raz ich odwiedzilismy w domu, jej partner w pewnym momencie cos skrobal przy umywalce, zapytal sie jej: K.... (jej imie) moglabys mi podac to? A jaka byla odpowiedz mojej znajomej? a ty sam nie mozesz sobie po to przyjsc, czy ja jestem na posylki? W wielu sytuacjach tak jest, gdy ktos ja prosi o zwyczajna przysluge. Medlug mojej znajomej, to byl zamach na jej niezaleznosc (Uran). Rozmawiajac z nia, mam wrazenie, ze ona boi sie, iz straci kontrole nad swoja niezaleznoscia, za kazdym razem to podkresla, ze nikt jej nie bedzie mowic, co ona ma robic. A przeciez jej nikt nic nie rozkazuje. Raz sie mnie zapytala o pewna rade w sprawie komputera, ona sie nie interesuje tymi sprawami w ogole, jest specjalistka od podrozy, itd. Wiec jej odpowiedzialam, staralam sie jej pomoc, poswiecilam jej naprawde sporo czasu (kilka godzin) aby to naprawic. Jaka byla jej odpowiedz? oczywiscie wszystko bylo na nie, a nawet probowala sie ze mna klocic :), mimo, ze mialam w tej sprawie doswiadczenie i rozwiazalam usterke. Nawet nie uslyszalam zwyklego slowa (dziekuje) za moje poswiecenie, za ten czas jaki wlozylam, kompletnie nic. Tak silny egocentryzm ten Uran na osiach w opozycji do slonca u niej wytwarza. Gdy nie moze czegos osiagnac, to zaczyna sie zloscic jak dziewczynka, oraz wpada w nagle wybuchy, wrecz wtedy jej osobowosc (Slonce) diametralnie sie zmienia (to mnie niepokoi, bo takie osoby moga miec tendencje do czestego w padania w problemy emocjonalne a nawet w roznego rodzaju choroby psychiczne). Nie ukrywam, komunikacja czasem w taka osoba bywa meczaca, ale my mamy takke dosc inne ciekawe aspekty porownawcze, wiec jakos sie dogadujemy i sie lubimy. Ostatnio znow mnie poprosila o pomoc w sprawie komputera, musialam jej niestety odmowic, argumentujac tym, ze ostatnia akcja jaka sie wytworzyla troszke byla dla mnie trudna, a ciezko bylo jej cos wytlumaczyc, oczywiscie sie obrazila. Na drugi dzien jej przeszlo i znow moglysmy sobie milo pogadac. Moja znajoma ma najwiecej trudnosci w relacjach z innymi, szczegolnie z zyciowymi partnerami w swoim zyciu. Ze swoim partnerem mimo tych klotni, to jakos sie dogaduja, a to dlatego, ze jego czesto w domu nie ma, czasem miesiac, badz dwa tygodnie (Slonce opozycja Uran), inaczej chyba by sie zatlukli na smierc w domu. Moja znajoma opowiadala mi, ze gdy sie kloca, ona czesto zaczyna akcje aby tylko podkrecic atmosfere (naglosci i niestabilnosc), a jej facet po prostu po chwili juz jest tak bardzo zmeczony, ze zamyka sie w swoim pokoju, albo dla swietego spokoju jej przyznaje racje, mimo, ze w danej chwili ona tej racji nie ma. Chlop ma anielska cierpliwosc :). Rozmawialam z nia o jej horoksopie, i sama przyznala, ze czasem sama sie ze soba meczy, ona wie, ze ma ciezki charakter, ale nie potrafi tego zmienic. Opozycja - ona przeciwko innym...


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Polityce prywatności | Polityka Cookies