× Elementarz astrologiczny.

Descendent w Strzelcu.

2010/12/04 16:50 - 2011/03/11 20:14 #58 przez BarbaraS
W relacji, w dialogu, w zwiazku, osoby rozwijaja swoj swiatopoglad, poszerzaja horyzonty myslowe. Dobieranie sobie takiego partnera, ktory jest wyrozumialy, otwarty, dowcipny, optymistyczny, z poczuciem humoru, światły i ktory ośmieli nas, doda pewnosci siebie, obdarzy, wesprze. Oraz partnerzy w relacji tego sie od siebie uczą. Nauka poprzez rozwoj w relacji z druga osoba. Poza tym otwarta relacja, szukajac poczucia humoru u partnera. Partner idealista, otwarty na swiat, ktory wylatuje ponad poziomy swojego umyslu, czasem bywa ekspansywny, z tendencja do nadmiaru w niektorych sprawach.
Wymagasz czasem duzo od partnera (Strzelec ma tendencje do przesady), takze cenisz sobie prawdomownosc, uczciwosc i szlachetnosc u swojej drugiej polowy.
Czasem partner badz relacja z innymi, dialog w ktorej ludzie duzo mowia, nieco pouczają, wchodzą w role zyciowego nauczyciela, pragna zachowac nieskazitelna moralnosc.
Czasami moga to byc relacje z innymi, zwiazki z osobami z zagranicy badz ogolnie osoby, ktorych relacje, zwiazki wnosza w nasze zycie duzo nowego, czasem ekspansywnego, pouczajacego, rozwoju swiatopogladu badz przesady.
W relacji z innymi jestes towarzyski, otwarty i szczery. Chcesz nawiazac duzo roznych znajomosci, w ktorych nastawiasz sie optymistycznie. Masz zyczliwy i wyrozumialy stosunek do tych relacji, chcesz wspierac, nawet w rozmowie uczyc, poszerzac horyzonty myslowe innych. Przyciagasz do siebie takie miedzy innymi osoby, ktore maja cechy Strzelca (Jowisza).
Latwo ci zaufac innym, bo z gory jestes nastawiony, ze się po prostu uda, a ludzie do ciebie lgną. Zarazasz innych swoim pogodnym nastrojem, ludzie to widza, i chetnie przebywaja w twoim otoczeniu. Sprawiedliwie oceniasz te relacje.
Wchodzisz dosc ekspansywnie w rozne spolki, kontakty z inymi, takze podpisujesz umowy. I masz duze szanse w zyciu, ze te kontakty, umowy beda dla ciebie korzystne.

Pamietajmy, ze jest to opis bardzo ogólny, bo trzeba spojrzec takze na inne elementy w horoskopie, jak planety w domu 7, czy wladca descendentu, w tym przypadku (Jowisz) nie jest skaleczony od innych planet, itd. Wowczas ten opis moze w wiekszym badz mniejszym stopniu sie zmieniac.

Przyklad:

Moja znajoma ma descendent w Strzelcu, w zyciu miala czasem spore szczescie jesli chodzi o rozne umowy i kontrakty.

Ja mam takze w horoskopie descendent w Strzelcu i Neptuna w domu 7 - zatem ten Neptun spowodowal, ze rozczarowalam sie pewna wspolpraca z kims, Neptun zaslonil moja realnosc widzenia, a descendenrt w Strzelcu - za mocno zaufalam i to mnie zgubilo.

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/03/11 20:14 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/13 13:00 #96 przez EwaS
    Replied by EwaS on topic Descendent w Strzelcu.
    Wiem że masz descendent w Strzelcu i to czuć, w rozmowie, wyczuwam cechy Strzelca: rozwijałaś mój światopogląd, poszerzałaś moje horyzonty myślowe, gdy tłumaczyłaś mi różne zagadnienia astrologiczne. Pozdrawiam Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/13 20:57 #99 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Descendent w Strzelcu.
    EwaS napisał:

    Wiem że masz descendent w Strzelcu i to czuć, w rozmowie, wyczuwam cechy Strzelca: rozwijałaś mój światopogląd, poszerzałaś moje horyzonty myślowe, gdy tłumaczyłaś mi różne zagadnienia astrologiczne. Pozdrawiam Ewa.


    :)


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/21 21:16 #103 przez basik
    Replied by basik on topic Descendent w Strzelcu.
    A wiecie moje Panie miłe, co ja zaobserwowałam u wielu osób, które mają oś Asc-Dsc Bliźnięta-Strzelec, może nie jest to reguła i na pewno na to wpływają również inne czynniki, a mianowicie, że osoby te mają za sobą często jakiś nieudany związek, często były to osoby po rozwodach.

    I że są to osoby bardzo komunikatywne, takie urokliwe, z którymi miło jest przebywać, promieniujące sobą


    pozdrawiam
    Basia


  • Posty: 1

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 04 Gru 1974
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/22 10:51 - 2010/12/22 10:54 #107 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Descendent w Strzelcu.
    basik napisał:

    A wiecie moje Panie miłe, co ja zaobserwowałam u wielu osób, które mają oś Asc-Dsc Bliźnięta-Strzelec, może nie jest to reguła i na pewno na to wpływają również inne czynniki, a mianowicie, że osoby te mają za sobą często jakiś nieudany związek, często były to osoby po rozwodach.

    I że są to osoby bardzo komunikatywne, takie urokliwe, z którymi miło jest przebywać, promieniujące sobą


    pozdrawiam
    Basia


    Witaj Barbaro
    Tak, koniecznie trzeba przeanalizowac inne elementy jak :) wladca descendentu jak jest aspektowany, planety w domu 7 (i jak sa aspektowane), takze aspekty do Wenus i jej polozenie, oraz aspekty do Ksiezyca i jego polozenia, bo reakcje emocjonalne (Ksiezyc) nam zawsze towarzysza. Bo co z tego jesli dom 7, Wenus bedzie harmonijny, a osoba bedzie miala klopoty z emocjami, wowczas ta bariera emocjonalna utrudnia tworzenie harmonijnych zwiazkow. I sama oś ascendent (Bliznieta), descendent (Strzelec) jeszcze o niczym nie swiadczy. Ascendent w Bliznietach to osoba czyli "ja", powloka osobista tej osoby, to jak sie prezentuje ta osoba - i prezentuje sie w bliznaczy sposob, jest oczytana, komunikatywna, itd. Z kolei descendent to jak ta oosba wchodzi w relacje z innymi - w Strzelcu - stara sie w tych relacjach byc mila, wyrozumiala, otwarta, lubi poszerzac horyzonty myslowe innych. Planety w domu 7, beda to nieco zmieniac, a takze Jowisz jak jest aspektowany, trzeba sprawdziac (wladca descendentu).

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2010/12/22 10:54 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/03/11 00:11 - 2012/03/12 08:37 #390 przez gigi
    Replied by gigi on topic Descendent w Strzelcu.
    zacieakawil mnie b.temat..bo ja mam asc-dsc bliznieta strzelec i jak do tej pory jak na inne plaszczyzny tak w relacjach damsko-meskich mi sie nie uklada:(
    i jakos zaczynam tarcic wiare w to... ze sie doczekam kogos kto mnie pokocha obdarzy miloscia i z kim bede pewna,ze chce spedzic reszte zycia..
    dodatkoow mam neptuna w 7 domu...
    jestem osoba komunikatywna, optymistyczna, energiczna..

    astrologia dopiero zaczelam si interesowac i zarywac teraz noce,wkreca...ale duzo tego.. czytam zarys astrologii urodzeniowej.
    moglby ktos nieco wiecej przyblizyc na temat moich zwiazko/szans na malzenstwo w najblizszych latach??

    born on 18 March 1984 local time 8:45 am
    in Gniezno, POL U.T. 07:45
    17e37, 52n31 sid. time 20:39:41

    Planetary positions
    planet sign degree motion
    Sun Pisces 27°54'11 in house 11 direct
    Moon Libra 10°42'16 in house 5 direct
    Mercury Aries 7°12'10 in house 11 direct
    Venus Pisces 4°41'13 in house 11 direct
    Mars Scorpio 26°28'15 in house 6 direct
    Jupiter Capricorn 10°16'11 in house 8 direct
    Saturn Scorpio 15°56'56 in house 6 retrograde
    Uranus Sagittarius 13°33'50 end of house 6 stationary (R)
    Neptune Capricorn 1°21'31 end of house 7 direct
    Pluto Scorpio 1°37'21 in house 6 retrograde
    True Node Gemini 9°18'41 in house 12 retrograde
    Planets at the end of a house are interpreted in the next house.

    House positions (Placidus)
    Ascendant Gemini 13°55'47
    2nd House Cancer 2°36'33
    3rd House Cancer 19°00'11
    Imum Coeli Leo 7°30'45
    5th House Virgo 3°27'25
    6th House Libra 17°10'59
    Descendant Sagittarius 13°55'47
    8th House Capricorn 2°36'33
    9th House Capricorn 19°00'11
    Medium Coeli Aquarius 7°30'45
    11th House Pisces 3°27'25
    12th House Aries 17°10'59

    Major aspects
    Sun Trine Mars 1°26
    Sun Square Neptune 3°27
    Moon Opposition Mercury 3°30
    Moon Square Jupiter 0°26
    Moon Sextile Uranus 2°52
    Moon Trine Ascendant 3°14
    Mercury Square Jupiter 3°04
    Mercury Square Neptune 5°51
    Venus Sextile Jupiter 5°35
    Venus Sextile Neptune 3°20
    Venus Trine Pluto 3°04
    Jupiter Sextile Saturn 5°41
    Saturn Quincunx Ascendant 2°01
    Uranus Opposition Ascendant 0°22
    Neptune Sextile Pluto 0°16


    dziekuje
    pozdrawiam
    G.
    BarbaraS napisał:

    basik napisał:

    A wiecie moje Panie miłe, co ja zaobserwowałam u wielu osób, które mają oś Asc-Dsc Bliźnięta-Strzelec, może nie jest to reguła i na pewno na to wpływają również inne czynniki, a mianowicie, że osoby te mają za sobą często jakiś nieudany związek, często były to osoby po rozwodach.

    I że są to osoby bardzo komunikatywne, takie urokliwe, z którymi miło jest przebywać, promieniujące sobą


    pozdrawiam
    Basia


    Witaj Barbaro
    Tak, koniecznie trzeba przeanalizowac inne elementy jak :) wladca descendentu jak jest aspektowany, planety w domu 7 (i jak sa aspektowane), takze aspekty do Wenus i jej polozenie, oraz aspekty do Ksiezyca i jego polozenia, bo reakcje emocjonalne (Ksiezyc) nam zawsze towarzysza. Bo co z tego jesli dom 7, Wenus bedzie harmonijny, a osoba bedzie miala klopoty z emocjami, wowczas ta bariera emocjonalna utrudnia tworzenie harmonijnych zwiazkow. I sama oś ascendent (Bliznieta), descendent (Strzelec) jeszcze o niczym nie swiadczy. Ascendent w Bliznietach to osoba czyli "ja", powloka osobista tej osoby, to jak sie prezentuje ta osoba - i prezentuje sie w bliznaczy sposob, jest oczytana, komunikatywna, itd. Z kolei descendent to jak ta oosba wchodzi w relacje z innymi - w Strzelcu - stara sie w tych relacjach byc mila, wyrozumiala, otwarta, lubi poszerzac horyzonty myslowe innych. Planety w domu 7, beda to nieco zmieniac, a takze Jowisz jak jest aspektowany, trzeba sprawdziac (wladca descendentu).

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.



  • Posty: 2

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2012/03/12 08:37 edycja: gigi od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies