× Elementarz astrologiczny.

Aspekty w horoskopie porównawczym, a przyciąganie erotyczne.

2010/12/05 21:01 - 2011/07/14 13:22 #67 przez BarbaraS
Aspekty w horoskopie porownawczym - a przyciaganie erotyczne.

Na jakie zwlaszcza aspekty patrzec w horoskopie porownawczym dwoch osob?

-Plutona do Wenus.
-Plutona do Marsa.
-Marsa do Wenus.
-Takze nasze planety osobiste (zwlaszcza Slonce, Ksiezyc, Mars, Wenus) i ascendent do ascendentu partnera.
-Takze planety (zwlaszcza Slonce, Ksiezyc, Mars, Wenus i ascendent) jednego partnera do planet w domu 8 partnera.
-Badz planety nasze (zwlaszcza Slonce, Ksiezyc, Mars, Wenus i ascendent) do planet w domu 5 partnera / partnerki.
-Takze aspekty Slonca do Wenus partnera.
-Opozycja ascendentow.
-Ksiezyca do Plutona (ale tylko aspekty harmonijne), oraz przede wszystkim Plutona do Marsa.

Wazne jak wyglada caly horoskop porownawczy, oraz czy jest spelniony w horoskopie urodzeniowym u kazdego z kochankow, typ partnera i partnerki.
Bo co z tego, ze osoby beda mialy ladne aspekty przyciagania fizycznego, a inne aspekty beda dzialac blokująco.



Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/07/14 13:22 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/05 22:43 #68 przez EwaS
    W horoskopie porównawczym moim i męża, mamy kilka takich aspektów, działają. Pozdrawiam Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/05 23:13 #70 przez AgnieszkaA
    Księżyc Pluton - koniunkcja czy kwadratura moim zdaniem nieharmonijny aspekt. Pluton wtedy działa przygnębiająco na Księżyc.
    Kiepsko zadziałał mój Saturn na asc. chlopaka. Co prawda asc. padal na mój 5 dom - czyli pociąg erotyczny - ale ten mój Saturn to on musiał odbierać jako jakieś kajdany.
    Były Wenus w trygonie.
    Aspekt jego Marsa do mojej Wenus - kwadrat.
    Mój Neptun opozycja jego Slońce - zaburzone postrzeganie tej osoby, zbytnie idealizowanie.
    Jako właścicielka Plutona bywałam zaborcza, poza tym miałam poczucie, że ten związek to przeznaczenie.
    Pozdrawiam
    Agnieszka


  • Posty: 4

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/06 11:16 - 2011/07/14 13:25 #71 przez BarbaraS
    Witam serdecznie

    Piszesz: Księżyc Pluton - koniunkcja czy kwadratura moim zdaniem nieharmonijny aspekt. Pluton wtedy działa przygnębiająco na Księżyc.

    Odpowiadam: Patrzymy zwlaszcza na trygony badz sekstyle tych aspektow, (Ksiezyc - Pluton). I przyciaganie moze sie wytworzyc na zasadzie erotyzmu. Bo Pluton jest naturalnym wladca Skopriona, ktory przynalezy do domu 8, a dom 8 to seks, itd. I gdy jakies planety osobiste badz ascendent, wchodza do domu 8 partnera, partnetki, to przyciaganie erotyczne jest. Oczywiscie jesli inne aspekty tego nie blokuja.
    Oczywiscie ze koniunkcja, kwadrat badz opozycja aspektow porownawczych Ksiezyc - Pluton sa trudne, bo Pluton przymusza, naciska na Ksiezyc.

    Trzeba brac pod uwage takze to, ze zwiazki sa rozne, nawet takie, w ktorych ludzie na co dzien prowadza straszne klotnie miedzy soba, a w łóżku jest ogien, gdy relacja schodzi do poziomu spraw intymnych, to nie moga sie od siebie oderwac, bo jest miedzy nimi silne przyciaganie erotyczne. Na zasadzie " nie nawidze cię, ale bardzo cie pragne"
    I to horoskop pokazuje, wowczas w takim horoskopie jest mieszanka wybuchowa aspektow, ktore napedzaja konflikty, wraz z aspektami przyciagajacymi erotycznie.

    Piszesz: Kiepsko zadziałał mój Saturn na asc. chlopaka.

    Odpowiadam: aspekt Saturn - Asc (koniunkcja), nie ma w sobie nic przyciagajacego :), powoduje ze osoby sie nawzajem strofuja, ograniczaja, kontroluja, wowczas wytwarzaja sie wewnetrzne frustracje, i dochodzic moze do wychlodzenia relacji.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/07/14 13:25 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/06 16:00 #72 przez AgnieszkaA
    Uważam, że osoba z Saturnem jest tą, która w jakiś kompulsywny sposób jest przywiązana do osoby z ascendentem. Po prostu Saturn "trzyma" i już. A to że trzyma to już niekoniecznie podoba się ascendentowi. I ascendent chce się uwolnić.I przeważnie się uwalnia. W związkach, gdzie jest np kon. Slońce Saturn to też Saturn trzyma (na smyczy). I nie na zasadzie przyciągania erotycznego, jak te aspekty 8domowe czy trygony i sekstyle Plutona do Księżyca. Ale przymusem :P.
    No te mieszanki wybuchowe i związki "miłość-nienawiść" no to jak już kto lubi, indywidualnie oczywiście.
    Pozdrawiam
    Agnieszka


  • Posty: 4

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2010/12/06 17:12 #73 przez AgnieszkaA
    Tak w ogóle to nie temat tu napisałam, bo miało być o przyciąganiu erotycznym a nie jakiejś potrzebie kontroli :P.
    Pozdrawiam
    Agnieszka


  • Posty: 4

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies