× Elementarz astrologiczny.

Saturn w horoskopie (z przykładami).

2010/12/09 14:25 - 2011/04/04 12:34 #80 przez BarbaraS
Saturn w horoskopie (z przykładami). Czytaj caly tekst tutaj:
www.astropasja.pl/content/view/84/35/

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/04/04 12:34 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/05 15:07 #110 przez Judytta
    Mam Saturna natalnie w 9 domu i na zamknięciu cyklu w końcu obroniłam się na studiach, co sama Basiu dobrze wiesz, ile mi to spędzało snu z powiek.
    Saturn 9 domowy wskazuje że cały czas pęd do wiedzy jest dość mocny. Chęć dokształcania i czucia się "gorszym" pod względem wykształcenia, właściwie tyle czasu mi to zajęło , że czuję wręcz pokorę.
    Możliwe że opozycja urodzeniowa Saturn-Merkury, odpowiedzialna jest za pewne blokady słowne.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/06 12:17 #112 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Mam Saturna natalnie w 9 domu i na zamknięciu cyklu w końcu obroniłam się na studiach, co sama Basiu dobrze wiesz, ile mi to spędzało snu z powiek.
    Saturn 9 domowy wskazuje że cały czas pęd do wiedzy jest dość mocny. Chęć dokształcania i czucia się "gorszym" pod względem wykształcenia, właściwie tyle czasu mi to zajęło , że czuję wręcz pokorę.
    Możliwe że opozycja urodzeniowa Saturn-Merkury, odpowiedzialna jest za pewne blokady słowne.


    Czesc Judytta :)

    Tak, wlasnie tak miedzy innymi moze sie przejawiac tranzyt Saturna przed dom 9, domkniecie cyklu Saturna w domu 9, i rozne inne rzeczy, zalezy to od wielu czynnikow.
    Czulas obowiazek (Saturn), aby sprawy 9 domowe, w tym sprawy ze studiami uporzadkowac, oraz ugruntowac w solidną (Saturn) formę, czyli obrona pracy magisterskiej (gratuluje ci). Saturn wyzwlaa w nas duze ambicje, wiec chcemy w danej przestrzni zycia cos ulepszyc, aby to cos stalo sie bardziej konkretne, solidniejsze, trwalsze, bezpieczne, ambitniejsze.
    Czasem jest to okupione pewnymi trudnosciami i nawalem obowiakzow, jak to Saturn, ale warto.

    Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/01/06 12:25 - 2011/02/11 09:24 #113 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Mam Saturna natalnie w 9 domu i na zamknięciu cyklu w końcu obroniłam się na studiach, co sama Basiu dobrze wiesz, ile mi to spędzało snu z powiek.
    Saturn 9 domowy wskazuje że cały czas pęd do wiedzy jest dość mocny. Chęć dokształcania i czucia się "gorszym" pod względem wykształcenia, właściwie tyle czasu mi to zajęło , że czuję wręcz pokorę.
    Możliwe że opozycja urodzeniowa Saturn-Merkury, odpowiedzialna jest za pewne blokady słowne.


    No czasem osoby, ktore maja Saturna w domu 9 czuja obowiazek, ogromne ambicje aby ciagle sie doksztalcac bo czuja niedosyt, czuja sie niedowartosciowani.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/02/11 09:24 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/02/10 12:47 #142 przez Judytta
    Muszę dodać że ciągnie mnie mimo wszystko do nauki, nawet dla samej siebie.

    Od jakiegoś czasu siedzę w angielskim.
    Czytam książki właśnie w tym języku i zauważam że kolejne książki w oryginale idą coraz lepiej.
    Pamiętam, jak pierwszą dobre 10 dni zgłębiałam ze słownikiem w ręku a teraz nawet w ciągu 2 dni.
    Choć nie wiem czy nauka języka nie jest związana bardziej z 3 domem...?

    Ps. Dzięki temu właśnie 2 osoby zmobilizowałam do nauki języka moją przyjaciółkę i siostrę, ta ostatnia j. niemiecki zaczyna znów doszkalać.

    Pozdrawiam:)


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/02/10 14:58 - 2011/02/11 09:23 #143 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Muszę dodać że ciągnie mnie mimo wszystko do nauki, nawet dla samej siebie.

    Od jakiegoś czasu siedzę w angielskim.
    Czytam książki właśnie w tym języku i zauważam że kolejne książki w oryginale idą coraz lepiej.
    Pamiętam, jak pierwszą dobre 10 dni zgłębiałam ze słownikiem w ręku a teraz nawet w ciągu 2 dni.
    Choć nie wiem czy nauka języka nie jest związana bardziej z 3 domem...?

    Ps. Dzięki temu właśnie 2 osoby zmobilizowałam do nauki języka moją przyjaciółkę i siostrę, ta ostatnia j. niemiecki zaczyna znów doszkalać.

    Pozdrawiam:)


    Czesc Judytto :)

    Kochana masz teraz tranzyt Jowisza w domu 3, a taki tranzyt Jowisza przez dom 3, moze dac okazje rozrostu w sprawach 3 - domowych, miedzy innymi nauka jezyka obcego, itd. I gdy dziala Jowisz zwykle (mowie ogolnie, bo to zalezy od calego horoskopu), to jesli sie czegos uczymy, chetnie bierzemy sie za to. Gdy dziala Saturn w domu 9, zwykle czujemy obowiazek aby dokonczyc sprawy, ugruntowac je, ukonczyc na przyklad studia, zrobic na przyklad prace magisterska (u ciebie), itd, itd. I u ciebnie Saturn chodzil / jeszcze wroci na chwilke do domu 9 - czyli ostatni czas poswiecilas na sprawy powiazane ze studiami, konczenie, praca magisterska, bo czulas taki obowiazek, i ogromne ambicje, oraz wewnetrzne przekonanie i przymus, ze musisz to zakonczyc, bo to dla ciebie bardzo wazne. Saturn pilnuje wtedy porzadku, mobilizuje nas, i "czasem" odczuwamy to jako dosc uciazliwy obowiazek, a na Jowiszu zwykle idzie latwo, gladko (nie zawsze) - mowie tak ogolnie.
    Wiec u ciebie Saturn w domu 9 dal konczenie studiow, praca magisterska, a Jowisz w domu 3, nauka jezykow obcych, do czego chetnie sie przykladamy.
    Oczywiscie tranzyt Saturn przez dom 9, i Jowisza przez dom 3 przynosza tez inne rzeczy.
    Gdy Jowisz przechodzil przez dom 3 w moim horoskoie, wtedy czytalam bardzo duzo o medycynie klinicznej, i ta nauka sprawaiala mi przyjemnosc, rozwijalam moj swiatopoglad, Jowisz rozwial moja wiedze z tego tematu.

    U ciebie juz Saturn wychodzi z domu 9 i wchodzi do domu 10, wiec najblizsze dwa lata mniej wiecej skupisz uwage na sprawach pracy, ambicjach zawodowych, rozrost w sferze spolecznej, itp.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/02/11 09:23 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies