× Astrologia w praktyce.

Pracoholik - przykładowy horoskop urodzeniowy.

2010/12/19 15:27 - 2011/06/30 09:52 #102 przez BarbaraS
Pracoholik - przykładowy horoskop urodzeniowy.

Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu. Horoskop mojego ojca :).
Osoba ta bardzo, bardzo duzo w zyciu pracuje, urlopow raczej nie bierze. Jest jak maszyna, terminator, ktory zaprogramowany, wykonuje swoje obowiazki solidnie (Saturn), odpowiedzialnie, jest bardzo zorganizowany w pracy (Saturn) i niezniszczalny (Pluton), tytan pracy.
Nawet czasami nie potrzebuje budzika, aby wstac o 4:00 rano. Inni w pracy lenią się, on zawsze wszystko ma na czas przygotowane, sam nawet odwaznie pilnuje porzadku w swojej pracy i ustawia swoich wspolpracownikow (koniunkcja Slonce - Pluton na MC) - urodzony przywodca. Kiedys mial (10 lat temu) wlasna firme przez 12 lat.

Za wysokie ambicje i pracoholizm odpowiedzialny jest u niego mocny Saturn, ktory jest w domu 1, i ktory ma aspekty do waznych planet jak Plutona (wladcy ascendentu), i Slonca.
Niezniszczalnosc i wysoka wytrzymalosc daje mu Pluton na osi i w aspekcie do Slonca.
Takze dom 10 jest mocny przez planety, a to dom naturalnie Koziorozca.
Ma potężne (Pluton) ambicje (Saturn).
Gdy przychodzi do domu po ciezkim dniu w pracy, czuje takie zadowolenie, zmeczony ciezka praca, ale dzieki temu czuje sie taki dowartosciowany.

Osoba ktora ma w horoskopie silnego Saturna, badz Slonce w Koziorozcu czesto:
Ma wielkie ambicje, wiec sie wspina coraz wyzej, na szczyt, pomalu ale rytmicznie, az osiagnie wysoki status spoleczno - zawodowy. A po ciezkim dniu, ma poczucie takiego zdrowego, pozytywnego zmeczenia praca. I sobie szczegolnie szanuje to, co osiagnal wlasna ciezka praca.
Koziorozec to ogolnie mowiac, prace traktuje jak obowiazek, oraz swiadomosc, ze sie zmeczyl, daje mu satysfakcje, bo dal od siebie wszystko. Najpierw obowiazki (Saturn) pozniej przyjemnosci (Wenus).

Mam znajomego, on jest slonecznym Koziorozcem, ma takze Marsa i Merkurego w Koziorozcu, gdy do mnie dzwoni, badz wysyla sms - zawsze zaczyna od slow :) "ale mialem dzis ciezki dzien w pracy", "mialem duzo obowiazkow w pracy", "dzis duzo pracowalem", "czuje sie zmeczony praca, ale zadowolony". Pracuje na kierowniczym stanowisku, jak to przystalo na tak ambitnego koziorozca.

Horoskop mojego ojca:


Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/06/30 09:52 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/03 08:37 #193 przez rita40
    Mam słońce w koziorożcu, dużo czasu poświęcam pracy, obowiązkom, bywam powściągliwa. Pozdrowienia !


  • Posty: 10

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 20 Sty 1971
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies