× Astrologia w praktyce.

Predyspozycje zawodowe w horoskopie urodzeniowym.

2011/04/14 12:54 - 2011/04/19 17:06 #206 przez BarbaraS
Predyspozycje zawodowe w horoskopie. Praca z horoskopem zabiera duzo czasu i energii, zwlaszcza szukajac odpowiedzi na takie trudne pytanie jak "predyspozycje zawodowe w horoskopie". Przy szukaniu odpowiedzi na to pytanie, niejeden doswiadczony astrolog, musi dluzej sie zastanowic, badz ma trudnosci z konkretna odpowiedza.

Na jakie glownie elementy w horoskopie patrzec, aby odnalezc - predyspozycje zawodowe w horoskopie urodzeniowym?

-Patrzymy nie tylko na jeden element w horoskopie jak: dom 10 (MC), 6 badz 2.

-Takze na wladcow tych domow: 10, 2, 6 i ich aspekty, oraz gdzie lezą wladcy tych domow.

-Tez planety mieszczace sie w domach: 10, 6, 2, i ich aspekty.

-Zwlaszcza zwracamy uwage na Ascendent, planety na asc, w domu 1.

-Oraz jakis element, ktory szczegolnie jest zaznaczony w horoskopie na przyklad:

a). Dominanta horoskopu (planeta ktora lezy na osi).
b). Badz silnie obsadzony dom przez planety.
c). Albo silnie obsadzny znak przez planety.
d). Jakas inna mocna planeta w horoskopie na przyklad wzmocniona przez aspekt do Slonca, Ksiezyca badz do wladcy ascendentu (inaczej: wladcy horoskopu), itd.



Przyklady:

Psycholog - osoba zajmuje sie zawodowo, tylko tą dziedzina (psychologia) od wielu lat (25), bardzo ambitny.
Spojrzmy jaka moc ma Pluton tutaj w horoskopie urodzeniowym, ktory lezy na ascendencie - a Pluton w astrologii to psychologia. Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.
1 kosmogram:




Nauczycielka - od 10 lat, jest do tego stworzona.
W horoskopie urodzeniowym Jowisz jest na MC (dom 10), wladca domu 6 jest Jowisz i mocny dom 9, gdyz to naturalny dom Strzelca (Jowisz wladca Strzelca), a w domu 9 jest Księżyc (wladca asc) i Slonce. Nauczyciel w horoskopie to miedzy innymi Jowisz (Strzelec), bo nauczyciel poszerza horyzonty myslowe uczniow. Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.
2 kosmogram:




Informatyk, komputery, nowe technologie, jest specjalista w dziale technicznym - perfekcjonista. Spojrzmy na horoskop, Uran jest w domu 10.
Uran to komputery, internet, nowe technologie, technika, itd.
Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.
3 kosmogram:




Bardzo utalentowana projektantka mody - mocny znak Wagi w horoskopie (az 4 planety), dodatkowo koniunkcja Wenus - Neptun, ktora bardzo ja inspiruje artystycznie, wladca domu 6 (Merkury w znaku Wagi oraz Uran wladca domu 2, w znaku Wagi). Waga - miedzy innymi moda. Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.
Osoba ta wyemigrowala za granice, duzo planert w domu 9 i ascendent w strzelcu.
4 kosmogram:




Astrolog - moj horoskop.
Astrologia jest Uraniczna (Wodnik).
Spojrzmy na ten horoskop urodzeniowy, w domu 6 jest Uran, na wierzcholku domu 10 mamy Wodnika oraz wladca ascendentu (Merkury) lezy w domu 11 (dom Wodnika), dodatkowo w dwadzie Wodnika.
Jeszcze Merkury jest dodatkowo wladca domu 2, bo wierzcholek domu 2 zaczyna sie w Bliznietach, a Merkury lezy w domu 11 w dwadzie Wodnika, czyli zarobki wlasne (dom 2), miedzy innymi z takiego zrodla jak: astrologia, bo Merkury jest w domu 11, w dwadzie wodnika. Poza tym osoba sprzedaje informacje o astrologii [Merkury (informaje) wladca domu 2 w domu 11]. Ma rozniez inne zrodla zarobku, nauczanie (Jowisz w domu 2).
Oczywiscie Uran to nie tylko astrologia, takze inne zawody.
5 kosmogram:

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/04/19 17:06 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/19 17:12 - 2011/04/27 09:47 #212 przez BarbaraS
    Kosmogram 6.

    Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.
    Kierownik sporego dzialu...........w duzej firmie. Saturn na MC - wysokie ambicje, osoba dazyla konsekwentnie, aby w swoim zyciu osiagnac kierownicze stanowisko (Saturn na MC). Tytan pracy (ascendent w Pannie i Pluton w domu 1), z duza siłą przebicia (PLuton w domu 1 i mocny Skorpion).



    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/04/27 09:47 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 11:37 #295 przez jamb85
    Zamieszczam kosmogram mojego Męża (za jego zgodą oczywiście), który jest informatykiem:

    Nie mogłam doszukać się, co takiego u niego wskazuje, że wybrał ten zawód, a nie inny, ale z pomocą Basi udało mi się to zrozumieć :)

    Ascendent jest w ostatnim stopniu Lwa - władca Ascendentu - Słońce ma 1st aspekt do Urana (informatyka) - kwadraturę.
    Uran ogólnie jest dość silny w jego horoskopie - robi kwadraturę do całego stellum w 7 domu.
    Władca MC - Wenus jest w 6 domu w znaku Wodnika i ma też aspekt - sekstyl do Urana.
    I cały znak Wodnika znajduje się właśnie 6 domu - praca zawodowa.


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 11:46 #298 przez jamb85


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 11:57 - 2011/10/04 17:33 #300 przez jamb85
    Zastanawiam się nad sowim horoskopem. U mnie domy związane ze sprawami, predyspozycjami zawodowymi to dom: 12 i 7.
    Władca Asc. - Wenus na pograniczu 12 i 11. Władca 6 domu - Wenus.
    Władca MC - Saturn w 7 domu w słabej koniunkcji z Księżycem.
    Dodatkowo Słońce na Asc.A planety na osiach są ważne w przypadku predyspozycji zawodowych.
    Jestem pedagogiem specjalnym. Z 12 domem kojarzy mi się praca w zamknięciu, ja pracuję z dziećmi niewidomymi. Ośrodek w którym pracuję jest ośrodkiem można powiedzieć zamkniętym, z internatem.
    Chyba dość mocny jest u mnie Jowisz, który znajduje się właśnie w 10 domu - robi 0 st kwadraturę do Słońca i Asc. (zdaje się że jest powiązany z wychowywaniem), a ja jestem właśnie wychowawcą.
    W 6 domu znajduje się Pluton. Natomiast Neptun robi kwadraturę do władcy Asc. Wenus. (Neptun kojarzy mi się z niepełnosprawnościami, być może z niewidzeniem właśnie też)..
    Takie są moje przemyślenia :)

    Pozdrawiam serdecznie


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/10/04 17:33 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 17:25 - 2011/10/04 17:57 #303 przez BarbaraS
    jamb85 napisał:

    Zamieszczam kosmogram mojego Męża (za jego zgodą oczywiście), który jest informatykiem:

    Nie mogłam doszukać się, co takiego u niego wskazuje, że wybrał ten zawód, a nie inny, ale z pomocą Basi udało mi się to zrozumieć :)

    Ascendent jest w ostatnim stopniu Lwa - władca Ascendentu - Słońce ma 1st aspekt do Urana (informatyka) - kwadraturę.
    Uran ogólnie jest dość silny w jego horoskopie - robi kwadraturę do całego stellum w 7 domu.
    Władca MC - Wenus jest w 6 domu w znaku Wodnika i ma też aspekt - sekstyl do Urana.
    I cały znak Wodnika znajduje się właśnie 6 domu - praca zawodowa.


    Tak jamb85 o tym dyskutowalysmy w innym watku, pozniej prosilam aby go przeniesc w odpowiednie miejsce.
    Tutaj w linku, jak klikniecie, mozna poczytac gdzie w tym horoskopie widac to, ze maz jamb jest informatykiem.

    tnij.com/dne3F

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/10/04 17:57 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies