× Astrologia w praktyce.

Z cyklu: aktualne tranzyty - opis.

2011/11/09 08:43 #317 przez Judytta
Jednej osobie w rodzinie zbliża się tranzytujący Pluton w koniunkcji do Merkurego w domu 10 tym.
Sam tranzyt dokładny aspekt zrobi w styczniu i wtedy na dobre się zacznie ale..wiadomość przypadkowa o tym że chce ta osoba w pewien sposób wyśledzić co ktoś inny o niej mówi ( a raczej druga bliska osoba opozycja do IV dom ) odrazu skojarzyła mi się właśnie z tym aspektem.

Nie wiem czy to nie będzie okres pewnej paranoi ale na pewno sporej głębi w myśleniu oby tylko nie było w tym doszukiwania się Bóg wie czego a obawiam się że tak to może się skończyć.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/11/09 13:17 #318 przez jamb85
    Witajcie :)
    jutro wieczorem będzie pełnia, tak się składa, że wypadnie ona na mojej osi Asc/Desc. i jednocześnie Węzłach Księżycowych. Zastanawiam się co się wydarzy i czy w ogóle coś się wydarzy. Chyba większą moc ma nów, ale podobno pełnia też działa. Słońce będzie jeszcze od strony 6 domu a Księżyc od 12.
    Dam znać za jakiś czas, czy coś się działo :)

    Pozdrawiam!
    Justyna


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/11/15 10:31 #319 przez Judytta
    Rozpoczął się u mnie tranzyt Saturna w kwadracie do Księżyca właściwie już 11.11 ale dziś jest ścisły jego aspekt.
    Moja alergia skórna która długo była uśpiona zaatakowała ze zdwojoną siłą toteż lek na nią zaczęłam zażywać.
    Właściwie to nawet nie wiem co było jej zapalnikiem.

    Do tego, czuję się depresyjnie rzeczywiście porozumienie z osobami starszymi czy kobietami nie wychodzi tak dobrze, są spięcia.
    Ogólnie zniechęcenie, znużenie i pewna izolacja od osób z zewnątrz.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/11/19 19:37 #320 przez BarbaraS
    Mam teraz scisly tranzyt Saturn sekstyl Saturn w omu IV, caly dzien przemeblowalam pokoj.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/11/20 16:21 #321 przez Judytta
    Basiu, twój tranzyt widzę że pozytywnie się rozłożył odnośnie przemeblowywania:)

    Jeszcze odnośnie mojego tranzytu saturna do księżyca jest oczywiście zaciskanie pasa.
    Nie ma kupowania dla przyjemności ( ale to już tak od września można powiedzieć), jeśli już to wtedy, kiedy muszę wręcz coś kupić bo taka jest potrzeba, nie ma tego nadmiaru w zapasie że tak powiem.
    Księżyc natalnie znajduje się w II domu czyli zmienne finanse i jeśli jakaś kasa się pojawia to wydatki są również na konkretne rzeczy związane z wyposażeniem domu.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/11/21 11:46 - 2011/11/21 11:57 #322 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Basiu, twój tranzyt widzę że pozytywnie się rozłożył odnośnie przemeblowywania:)

    Jeszcze odnośnie mojego tranzytu saturna do księżyca jest oczywiście zaciskanie pasa.
    Nie ma kupowania dla przyjemności ( ale to już tak od września można powiedzieć), jeśli już to wtedy, kiedy muszę wręcz coś kupić bo taka jest potrzeba, nie ma tego nadmiaru w zapasie że tak powiem.
    Księżyc natalnie znajduje się w II domu czyli zmienne finanse i jeśli jakaś kasa się pojawia to wydatki są również na konkretne rzeczy związane z wyposażeniem domu.


    Czesc Judytto

    Tak, u mnie pozytywnie, bo ja mam harmonijny tranzyt (aspekt - sekstyl) Saturna do Saturna, ty masz tr. kwadrat Saturna do Ksiezyca.

    Gdy mialam w roku 2009 tr. Saturna ale w opozycji do Ksiezyca, mialam podobnie: musialam zaciskac pasa, byla blokada (Saturn) w doblywie klientow (Ksiezyc). Mialam obnizony nastroj, na ten czas patrzylam na sprawy bardzo ale to bardzo realistycznie, trzeżwo, a Saturn skutecznie zburzyl moje mrzonki oraz iluzję, nie łudzilam się, moja nadzieja w pewnej sprawie takze gdzieś się straciła. I co najciekawsze to byl wtedy rok 2009, wowczas chorowalam caly rok i wlasnie tranzyt Saturna w opozycji do Ksiezyca itd, pomogl mi odnalezc samodzielnie przyczyne moich uciazliwych objawow choroby jaka wtedy przechodzilam, saturn otworzyl mi umysl, zburzyl plachte dymu, przez ktora zaden lekarz nie wiedzial co mi jest, o tym pisze w tekscie: tranzyty Urana do urodzeniowego Saturna (przyklady z zycia). Co jeszcze? pamietam, ze na tym tranzytcie zrobilam dokladne porzadki na moich dwoch stronach internetowych.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/11/21 11:57 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies