× Astrologia w praktyce.

Z cyklu: aktualne tranzyty - opis.

2011/09/28 13:50 - 2011/09/28 14:18 #287 przez BarbaraS
Witam cieplo.

Wczoraj otrzymalam umowe do podpisania z pewna firmą, na scislym (zerowym) aspekcie tranzytu Saturna w sekstylu do Neptuna w domu VII. To korzystna oferta, tym bardziej ze dokladnie ja sprawdzilam. Tranzyt Saturna i jeszcze w sekstylu, pomogl mi trzeżwo ocenic sytuacje, dokladnie sprawdzajac ofertę.

Dom VII - opis tutaj, czytaj:
tnij.com/76l6j

Tranzyty, moj horoskop.


Serdecznie pozdrawiam.
Barbra Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/09/28 14:18 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/05 07:27 - 2011/10/05 07:28 #309 przez Paulina24
    Nie dawno miałam tranzyt Słońca w aspekcie do Urana, napięciowy aspekt, nerwowo było. Pozdrawiam.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/10/05 07:28 edycja: Paulina24 od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/06 13:03 #310 przez Judytta
    Właśnie mam ścisły tranzyt opozycja Saturna do urodzeniowego Słońca.
    Mogę powiedzieć że sprawdza się , pewną sprawę musiałam załatwić dość istotną właśnie w dniu w którym zaczął się ten tranzyt.

    Stare sprawy zostały wyrzucone na światło dzienne i tak kontakt z : urzędami, administracją jak najbardziej został podkreślony.
    Przeciwności pojawiające się ale na skutek pewnych zaniedbań jak najbardziej trzeba było zacząć prostować.
    Czuję, pewne niezrozumienie ze strony niektórych osób ale.. może to już przednówek innego tranzytu.
    W każdym razie zbliżający się w listopadzie tranzyt Saturna do Księżyca nie nastraja optymizmem do tego już na dniach Saturn uderzy koniunkcją w Plutona.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/08 10:46 - 2011/10/08 10:49 #311 przez BarbaraS
    Witam serdecznie

    Tranzyt Saturn kwadrat do Ceres na przełomie domów VIII i IX.
    Na ścisłym aspekcie, troszkę pogorszyło się moje zdrowie, aktywacja mojej choroby, która długo już trwa. Oraz złapał mnie jakiś wirus (ból gardła).

    Dlaczego na tym akurat tranzycie?

    Ceres jest nowym władcą panny, Merkury starym. Ceres jako nowy wladca panny, jest tez naturalnym wladca domu 6. Dom 6 miedzy innymi zdrowie, dieta, obowiązki, warsztat pracy, itd, itd.

    Saturn uporzadkowal, przyniosl konsekwencje w sprawach powiazanych z Ceres, itd.

    Wydarzyly sie takze inne sprawy na tym tranzycie powiazane z domem VIII i IX.

    Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/10/08 10:49 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/17 14:57 #312 przez jamb85
    Gdy Saturn zaczął tranzytować mój 6 dom zajęłam się bardziej swoim odżywianiem i zdrowiem. Przeszłam na wegetarianizm, a po opozycji, którą zrobił do władcy mojego Ascendentu (Wenus) zaczęłam chudnąć i w sumie schudłam 5kg od tamtego czasu. W znacznej mierze zmienił się również mój system wartości, zwłaszcza dotyczy to podejścia do żywych stworzeń, przyrody, naszej planety w ogóle (Saturn jest u mnie władcą MC).
    Obecnie czuję się dużo lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o mój układ pokarmowy, z którym miałam od długiego czasu różne problemy. Zrobiłam także w tamtym czasie różne badania.

    Pozdrawiam :)


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/25 09:44 - 2011/10/25 13:06 #315 przez BarbaraS
    Witam serdecznie

    Moj ojciec ma teraz scisly tranzyt Saturna w opozycji do Ceres w domu VI - wczoraj złamal reke oraz dość mocno potłukł się w pracy. Dolaczyl sie dodatkowo scisly tranzyt Marsa w trygonie do Ceres w domu VI.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/10/25 13:06 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies