× Astrologia w praktyce.

Z cyklu: aktualne tranzyty - opis.

2012/01/04 23:06 #365 przez jamb85
Bo Saturn faktycznie ma działanie blokujące, ograniczające.. Gdy miałam tranzyt Saturn opozycja Wenus, wówczas mieliśmy z Mężem dług do spłacenia i ogólnie kiepsko było pod względem finansów (Wenus - finanse + Wenus jest władcą mojego Ascendentu).

Pozdrawiam :)


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/04 23:15 #366 przez jamb85
    A tak apropo mojego tranzytu Plutona w kwinkunksie do Marsa, to fatalnie to odczuwałam. Nie jestem pewna jak długo działa taki aspekt. Na razie odczułam trochę ulgę....
    Miałam strasznego doła i wręcz czułam taki okropny mętlik w głowie, zamęt, napięcie, jakąś taką nieokreśloną presję, że muszę coś ze sobą zrobić...ogólnie, chwilami ma się takie myśli, że życie jest pozbawione sensu.
    Teraz czeka mnie i już działa tranzyt Plutona do Wenus w kwadraturze (Pluton z 9 domu do Wenus na przełomie domów 11 i 12). Ponieważ Wenus jest u mnie władcą Ascendentu, więc z pewnością będzie widoczny ten tranzyt nawet na "zewnątrz" ;) Na razie jest całkiem ok, nastawiam się pozytywnie. Ponieważ idzie z domu 9 ostatnio wiele czytam, poświęcam swój czas ogólnie na rzeczy związane z rozwojem duchowym.

    Pozdrawiam serdecznie!!!


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/15 10:52 - 2012/01/15 12:01 #370 przez serafina108
    witam serdecznie

    Chcialam zapytac jak to sie ma z tym uranem ? a dokladnie kwadratura Wenus-Uran (jego Uran, moj Wenus[????
    czy moze mnie ktos naprowadzic na odpowiednie tory... to tzn na podpowiedz , sam sie ineresuje i duzo czytam,ale chce wprost zapytac czy to ma sens i czy warto inwestowac w ten zwiazek?
    Mamy bardzo dobrą synastrię, mocno seksualną (opozycje: Mars-Wenus, Jowisz-Pluton), z pięknymi trygonami jego Jowisza do mojego Księżyca, Jowisza i Wenus i wieloma harmonijnymi aspektami Saturna (m.in. podwójny nelson trygonów do Ascendentu). Oboje też podchodzimy do związków poważnie i z dużą ostrożności: ja mam Saturna w partnerskim VII domu, on w kwadraturze do Wenus (co w sumie na jedno wychodzi) - i chociaż jego seksualnością rządzi nietrwały Wodnik (Księżyc i Mars) oraz niesforny Baran (Wenus), to z taką synastrią związek ma duże szanse na przetrwanie.
    Co istotne, on gdy mnie poznał przechodził opozycję Saturna do Słońca, która czasem przynosi związki z ludźmi typu Saturnicznego, w jakiś sposób nas blokujące. Obecny tranzyt Urana przez Dsc. ma za zadanie zburzyć to, co utrwalił Saturn, czy ma sie liczyć się z tym, że związek się rozleci.??
    Bardzo prosze o podpowiedz

    pozdrawiam



  • Posty: 1

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 01 Sie 1971
  • Ostatnia2012/01/15 12:01 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/15 12:04 #371 przez EwaS
    serafina108 napisał:

    witam serdecznie

    Chcialam zapytac jak to sie ma z tym uranem ? a dokladnie kwadratura Wenus-Uran (jego Uran, moj Wenus[????
    czy moze mnie ktos naprowadzic na odpowiednie tory... to tzn na podpowiedz , sam sie ineresuje i duzo czytam,ale chce wprost zapytac czy to ma sens i czy warto inwestowac w ten zwiazek?
    Mamy bardzo dobrą synastrię, mocno seksualną (opozycje: Mars-Wenus, Jowisz-Pluton), z pięknymi trygonami jego Jowisza do mojego Księżyca, Jowisza i Wenus i wieloma harmonijnymi aspektami Saturna (m.in. podwójny nelson trygonów do Ascendentu). Oboje też podchodzimy do związków poważnie i z dużą ostrożności: ja mam Saturna w partnerskim VII domu, on w kwadraturze do Wenus (co w sumie na jedno wychodzi) - i chociaż jego seksualnością rządzi nietrwały Wodnik (Księżyc i Mars) oraz niesforny Baran (Wenus), to z taką synastrią związek ma duże szanse na przetrwanie.
    Co istotne, on gdy mnie poznał przechodził opozycję Saturna do Słońca, która czasem przynosi związki z ludźmi typu Saturnicznego, w jakiś sposób nas blokujące. Obecny tranzyt Urana przez Dsc. ma za zadanie zburzyć to, co utrwalił Saturn, czy ma sie liczyć się z tym, że związek się rozleci.??
    Bardzo prosze o podpowiedz

    pozdrawiam


    Witaj,
    Rozumiem, że pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Twojej relacji z danym mężczyzną, czy macie szanse na związek, tutaj na forum takich analiz nie wykonujemy. A na podstawie tylko jednego aspektu porównawczego Uran_Wenus nie można prognozować ani przyszłości relacji ani też jak będą do siebie pasować, to wymaga skupiania uwagi na wiele innych spraw w takim horoskopie. Pozdrawiam, Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/17 09:57 - 2012/06/14 20:25 #373 przez BarbaraS
    Tranzyt Jowisz koniunkcja Wenus.

    Mam teraz ten tranzyt i napisze jak sie u mnie przejawia. Wzrosly moje zarobki, oraz wydaje teraz łatwiej i nieco wiecej pieniedzy (ekspansja - Jowisz). Tranzyt Jowisza skupil uwage takze na moją urode (Wenus), otoz kupilam sobie kilka drobiazgow, z serii: kosmetyki. Zaznacze, ze nigdy ta sfera mnie nie interesowala, czyli pielegnacja urody od zewnatrz, i nie znam sie kompletnie na kosmetykach. Bardziej interesuje mnie pielegnacja ale od srodka jak: zdrowa dieta, suplementy, zdrowy ogolnie tryb zycia, itp. Malo tego, zadnych rózy do policzkow itd, wczesniej nie uzywalam, a nawet nie mialam pojecia, co to jest rozswietlacz do twarzy, badz czy cos takiego jest na rynku, wszystkie te informacje znalazlam na you tube. Ciekawe filmiki, w ktorych mlode kobiety opowiadaja o kosemtykach. Te filkimi o urodzie nigdy wczesniej mnie nie interesowany, zreszta moda, chodzenie na zakupy (odziez, kosmetyki) to nie moja dzialka. Edukacja (Jowisz poszerzal moje horyzonty) o pielegnacji urody (Wenus), oraz ucze sie (na tym tranzycie) ogladajac te filmiki, jak nakladac np: róż badz rozswietlacza na twarz. Bardzo ciekawe ze, przez tranzyt Jowisza nagle stalam sie pasjonalka tych kosmetykow, ktore wczesniej ignorowalam. Dodam takze, ze na tym tranzycie nieco moja uroda sie poprawila, to zapewne efekt zwiekszonej pielegnacji od zewnatrz. Taki tranzyt moze przyniesc rozne rzeczy, to zalezy od innych czynnikow: w jakim domu jest tranzyt, itd. Moze nawet przyniesc szanse na nowa milosc, itd.

    Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/06/14 20:25 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/04/03 14:36 #392 przez Judytta
    Witam!

    Znów zaczyna działać tranzyt Saturna w kwadraturze do księżyca i jak wcześniej czuję osamotnienie ze strony bliskich kobiet choć najgorszy dół był w niedzielę wczoraj też tak średnio ale ciut lepiej.
    Na szczęście przyjaciółka napisała list taki tradycyjny i lepiej się poczułam choć na to wszystko nakłada się jeszcze jedna sprawa rodzinna "Ślub jest raz w życiu" i dlaczego nie chcemy jechać na uroczystość itp.

    Do tego doszły sprawy sądowe- może to Mars który do 9 domu wszedł które choć nie tycza się bezpośrednio mojej osoby to jednak wraz z mężem jesteśmy zaangażowani mocno zajmujemy się tworzeniem pism i zanoszeniem do sądu w imieniu bliskiego członka rodziny.
    Jednak w dalszym etapie będzie się też tyczyć mojego męża a że sprawa skomplikowana to nie w jednym sądzie a w dwóch będą się toczyć rozprawy.

    Powiem szczerze: nie czuję sekstylu Urana do natalnej wenus który działa od ubiegłego roku ale mam pewną nadzieję na jowiszowe tranzyty.
    Czyli Jowisz w trygonie do księżyca od 15.05, w opozycji do Urana 17.05-25.05
    a także w koniunkcji z 6 domową wenus od 30.06-9.07.2012 może tutaj pewne kwestie się ruszą choć wenus to piękno więc kto wie czy nie będzie to zwiększone zainteresowanie kosmetykami itp.

    Zwłaszcza kiedy Jowisz utworzy koniunkcję do DSC 31.08.2012 aż do kwietnia przyszłego roku - to szansa na dobre umowy i gdyby też jakieś sprawy sądowe jeszcze się toczyły to może wyjdą na plus.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Polityce prywatności | Polityka Cookies