× Astrologia w praktyce.

Wygrana w horoskopie urodzeniowym.

2011/07/15 08:31 #267 przez BarbaraS
EwaS napisał:

BarbaraS napisał:

Aby nikomu nie przyszlo do glowy, ze za pomoca astrologii :) mozna wytypowac szczesliwy liczby - w puli wygranej :)


Nawet wróżbita nie posiada takich umiejętności. Ewa.


To prawda, ja przynajmniej takich nie mam :)


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/09/22 15:35 #283 przez Paulina24
    EwaS napisał:

    BarbaraS napisał:

    Aby nikomu nie przyszlo do glowy, ze za pomoca astrologii :) mozna wytypowac szczesliwy liczby - w puli wygranej :)


    Nawet wróżbita nie posiada takich umiejętności. Ewa.


    Nawet jeśli mają, wielu z nich nie zdradza tych informacji swoim klientom. Pozdr.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/03 12:08 #288 przez jamb85
    Witam :)
    według tych wytycznych, które napisałaś Basiu, mój Mąż ma chyba całkiem niezły potencjał w swoim kosmogramie :)

    U niego:
    - władca domu drugiego (Panna) - Merkury jest co prawda w domu 7, ale Jowisz, który siedzi w domu 5 robi do niego sekstyl oraz do całego stellum, które się tam znajduje (czyli Słońca i Księzyca)
    - władca domu 8 (Ryby) - Neptun jest w koniunkcji z Jowiszem w 5 domu
    - władcą domu 5 jest Jowisz (domy wg. Porfiriusza)

    Być może blokujące może być to, że ten Jowisz i Neptun, które siedzą w 5 domu są w znaku Koziorożca...



  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 08:54 - 2011/10/04 09:20 #290 przez BarbaraS
    jamb85 napisał:

    Witam :)
    według tych wytycznych, które napisałaś Basiu, mój Mąż ma chyba całkiem niezły potencjał w swoim kosmogramie :)

    U niego:
    - władca domu drugiego (Panna) - Merkury jest co prawda w domu 7, ale Jowisz, który siedzi w domu 5 robi do niego sekstyl oraz do całego stellum, które się tam znajduje (czyli Słońca i Księzyca)
    - władca domu 8 (Ryby) - Neptun jest w koniunkcji z Jowiszem w 5 domu
    - władcą domu 5 jest Jowisz (domy wg. Porfiriusza)

    Być może blokujące może być to, że ten Jowisz i Neptun, które siedzą w 5 domu są w znaku Koziorożca...


    Witaj Jamb85 :)

    Te przyklady, ktore ja pokazalam, sa to rzeczywiste uklady w horoskopach pewnych osob, ktore obserwowalam, gdzie wlasciciele tych horoskopow wygraly wieksze sumy pieniedzy w lotto, w zyciu.

    Twoj maz ma ciekawy horoskop, bo wladca domu 2 (stary wladca - Merkury) ma sekstyl do Jowisza w domu 5, oraz wladca domu 8 (Neptun) ma koniunkcje do Jowisza w domu 5. Jowisz siedzi dodatkowo w domu 5 i jest wladca domu 5.
    Oraz w horoskopie sa polaczenia Jowisza do Slonca i Ksiezyca - sekstyl.

    Mozna by powiedziec, ze jakiś potencjal jest, ktory nie warto bagatelizowac, ale trzeba miec takze na uwadze to, ze tam jest Neptun w domu 5, blisko Jowisza. Ktory moze (niekoniecznie) wnosić pewną iluzję w tych sprawach, nietrzeżwe rozeznanie. Z kolei ta koniunkcja Jowisz - Neptun "w Koziorozcu", moze wymysic - aby zachowac wiecej rozsadku, trzeżwości w dzialaniach oraz przezornosci (Koziorozec).

    Taka koniunkcja Jowisz - Neptun, gdy czlowiek nie jest jej swiadomy, brnie daleko, bez umiaru, z ekspansją, w swoich marzeniach, na polu 5 - domowym. Oczywiscie pamietajmy, ze dom 5 to nie tylko hazard, to takze inne rzeczy.

    Potocznie mowi sie, ze tam gdzie Jowisz w horoskopie (w konkretnym domu), to sfera zycia ta ma szanse sie rozrosnąc, dac szanse, okazje, nawet i szczescie (nie zawsze), bo Jowisz uwazany jest potocznie za wielkie szczescie w horoskopie. Ale takze moze dac, przesade, ekspansje, dużo czegos, nie zawsze dobrego, jesli ktos nie bedzie ostrozny.

    Wniosek: twoj maz moze sprobowac grac np: w totolotka, ale niech uwaza aby nie przesadzil, niech kontroluje swoje dzialania, tym bardziej ze koniunkcja ta jest w Koziorozcu. Najlepiej na tranzytach Jowisza do planet w domu 5, takze przez dom 5, badz tr. Urana do planet w domu 5, itd. Warto takze spojrzec na dyrekcje łuku slonecznego oraz progresje sekundarne.

    Ja nie pisze, ze on napewno wygra w zyciu jakies duze pieniadze, ale sprobowac mozna, lecz niech uwaza na tego Neptuna, aby nie okazalo sie, ze to bedzie tylko "iluzja wygranej - neptun", i niech ma umiar w grach.

    Sa tez sytuacje gdzie sporo ludzi w zyciu wygrywa ale male pieniadze, skromne, wielu z nas ma taka okazję. I okazuje sie ze nie maja zadnych konkretnych rozkladow w horoskopie, dlatego tez wygrali male pieniedze, a nie duze.

    Przykladem jest pewna osoba, to hazardzista :), oczywiscie gra bardzo skromnie, bo nie stac go na wiecej.
    U niego jest Wenus wladca domu 2 w domu 5 w koziorozcu, ale juz nie ma powiazania ta wenus z Jowiszem. Ksiezyc jest na poczatku domu 5 tez w koziorozcu w sekstylu do Jowisza.
    Nigdy wielkich wygranych nie wygral, jedynie kilka razy bardzo skromne kwoty, jak 100 zł. Ostatnio gdyz tranzyt Ceres (nowy wladca Panny, Merkury - stary wladca), zrobil w jego horoskopie seksytyl do wenus w domu 5, wygral 100 zl.

    Możemy też przyjąć taką zasadę, jesli ktos ma potencjal w horoskopie urodzeniowym na wygranie wiekszych pieniędzy w swim zyciu, to taki potencjal musi być uruchomiony przez jakis tranzyt, aby to sie wydarzylo - wygrana. I zwykle szukamy wiekszego tranzytu, zwlaszcza tr.Jowisza, badz Urana (cos nagle sie dzieje, niespodziewanie, zaskoczenie - Uran), jesli chodzi o wieksze wygrane. A nie samego tranzytu planety szybkiej na wielkie wygrane, bo to za slaby tranzyt na przelomowe momenty w naszym zyciu. Bo jesli chodzi o wielkie, wazne, przelomowe sprawy, powinien byc tranzyt planety ciezkiej, a tranzyt planety szybkiej moze sie dodatkowo polaczyc w tym czasie z tranzytem planety ciezkiej - jako zapalnik (tr. planety szybkiej). Z kolei przy malych , bardzo skromnych wygranych jak 100 zl, moze wystarczyc sam tranzyt planety szybkiej.

    Tez uzywam zwlaszcza domy Porfiriusza, dobry wybór :) Mam nadzieje, ze godzina w tym horoskopie jest pewna.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/10/04 09:20 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 10:54 #291 przez jamb85
    Dziękuję Basiu za odpowiedź!
    Tak, godzina jest pewna :) Faktycznie ten Neptun w 5 domu może dawać iluzje w tych sprawach. Jednakże mój mąż nigdy jakoś szczególnie o pieniądze nie zabiegał, tzn nie są one najważniejsze w jego życiu, na pewno nie jest materialistą. Jest człowiekiem pomysłowym, kreatywnym, co też może dawać ten Neptun, ale nie zapędza się za daleko w swoich marzeniach. A pracuje jako informatyk, czego nie mogę się za bardzo doszukać w jego horoskopie, tzn predyspozycji do tego zawodu.
    Faktycznie ma obecnie trygon Jowisza z 9 domu Byka, chyba muszę powiedzieć żeby zagrał w totka ;)
    Ale tak poważnie, to sam zawsze dochodził do wszystkiego, własną ciężką pracą, choć trzeba przyznać szczęścia też trochę ma :)

    Pozdrawiam serdecznie :)
    Justyna


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/10/04 11:06 #292 przez BarbaraS
    jamb85 napisał:

    Dziękuję Basiu za odpowiedź!
    Tak, godzina jest pewna :) Faktycznie ten Neptun w 5 domu może dawać iluzje w tych sprawach. Jednakże mój mąż nigdy jakoś szczególnie o pieniądze nie zabiegał, tzn nie są one najważniejsze w jego życiu, na pewno nie jest materialistą. Jest człowiekiem pomysłowym, kreatywnym, co też może dawać ten Neptun, ale nie zapędza się za daleko w swoich marzeniach. A pracuje jako informatyk, czego nie mogę się za bardzo doszukać w jego horoskopie, tzn predyspozycji do tego zawodu.
    Faktycznie ma obecnie trygon Jowisza z 9 domu Byka, chyba muszę powiedzieć żeby zagrał w totka ;)
    Ale tak poważnie, to sam zawsze dochodził do wszystkiego, własną ciężką pracą, choć trzeba przyznać szczęścia też trochę ma :)

    Pozdrawiam serdecznie :)
    Justyna


    Wiesz Jamb85 ja nic na ten temat nie pisałam, że Twoj maz szczegolnie zabiega o pieniądze :) bo tego szuka sie w calym horoskopie i przede wszystkim trzeba przeanalizowac dom 2, itd. Tez nie pisalam, że on jest materialistą :). Jesli chodzi o zapędzanie sie w marzeniach, to takze nie pisalam, że on to robi, to byla jedynie przestroga, jakby na przyklad zacząl grac w lotto; aby mial swiadomosc tej koniunkcji Jowisz - Neptun w domu 5. Poza tym dodalam jeszcze, "jako ze ta koniunkcja (Jowisz - Neptun) jest w Koziorozcu, to bedzie go kontrolowal ten Kozirozec, bedzie bardziej ostrozny". Zauwaz, ze ja tylko spojrzalam ta to, czy ma potencjal, aby mogl wygrac jakies pieniadze w zyciu, nic wiecej.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies