× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Jowisza przez dom 9 - i gna go w świat :)

2011/07/19 12:44 - 2011/09/22 18:01 #268 przez BarbaraS
Chce pokazac ciekawy horoskop mojego brata, mam pozwolenie na pokazanie tego przykladu. Moj brat powaznie choruje od wielu lat, w swoim zyciu mial dluzsze okresy izolacji od swiata. Przez ostatnie 3 lata odizolowal sie od ludzi w duzym stopniu, wogole nie wychodzil z domu.
Pol roku temu nieco zmartwiona moja mama, faktem, ze tak dlugo to trwa, przyszla do mnie i zapytala sie, kiedy on wyjdzie wreszcie z domu, do ludzi.
Spojrzalam w horoskop, zastanowilam sie i zauwazylam, ze tranzyt Jowisza za jakis wejdzie do domu 9, wiec powiedzielam, iz podczas tego tranzytu, brat ma szanse wreszcie przerwac ten ciąg izolacji od ludzi, wyjsc z domu.
Mamy teraz lipiec roku 2011, Tranzyt Jowisza w w horoskopie mojego brata wszedl do domu 9 miesiac temu, i o dziwo brat zaczal wychodzic z domu, do sklepu, na spacery, do rodziny, chce jechac na wycieczke, takze duzo sczesciej sie usmiecha, po 3 latach totalnej izolacji. To bardzo nas cieszy. Oczywicie widzac jego potencjal w horoskopie, te okresy izolacji moga znow powrocic.

Jeszcze jedno: w jego horoskopie w domu 4, jest kilka planet, w tym zwlaszcza Slonce. On jest zagorzalym domatorem, wiec nie mozna od niego oczekiwac tego, ze zacznie regularnie jezdzic po Polsce.

Dom 9 w horoskopie - edukacja na poziomie wyzszym, rozwoj swiadomosci, poszerzanie horyzontow myslowych, rozwoj duchowy, wszelkie podroze zwykle dalekie, nawet zagraniczne, i te w umysle, ktore ksztaltuja nasz umysl, takze wszystko to co w oddaleniu. Filozofia, moralnosc, wyzsze wartosci, religia, poszukiwanie wiary, idealow moralnych. Róznorodne idee, duchowienstwo, prawo, sadownictwo, kontakty zagraniczne, jezyki obce.

Napisze w skrocie, co moze wydarzyc sie podczas tranzytu Jowisza przez dom 9, moga to byc rozne rzeczy, gdyz dom 9 ma szerokie zastosowanie. Aby dojsc do tego, co wydarzy sie konkretnie, trzeba przeanalizowac w horoskopie urodzeniowym gdzie lezy Jowisz (w domu, w znaku) i jakie ma aspekty, gdzie lezy wladca domu 9 i jego aspekty. Gdyz tranzyty konkretnych planet idąc, niosą ze soba środowisko, charakter swojego urodzeniowego polozenia.
Trzeba takze sprawdzic ogolny potencjal horoskopu i reszta tranzytyw, ktora dziala w tym czasie co tranzyt Jowisza.

Tranzyt Jowisza przez dom 9 - ogolnie.

Zatem podczas tego tranzytu, spotkalam sie z roznymi sytuacjami, jedni poszli dalej sie ksztalcic, inni mieli wazne sprawy na uczeli do zalatwienia, jeszcze inni zaczeli uczyc sie jezykow obcych.
Jowisz przechodzac przez ten dom, daje szanse, nowe mozliwosci, okazje aby rozwijac sie, poszerzac swoje horyzonty myslowe. Widzialm tez podczas temu tranzytu wyjazdy, czy to w inne rejony Polski czy zagraniczne. Jeszcze inni mieli kontakt z wymiaren sprawiedliwosci (moja znajoma poszla do prawnika). Moj znajomy podczas tego tranzytu zaangazowal sie bardzo w sprawy filozofii i religii. Moj brat i kilka innych osob zauwazyli, ze czesciej wychodza do swiata, czesciej bywaja poza domem, duzo podrozuja, stali sie bardzij aktywni i otwarci.
Ekspansja jaka sie moze pojawic, bedzie miala wyladowanie w sprawach 9 - domowych.
Podczas tego tranzytu nastawienie nasze jest na szerokie wody, na swiat i jesli robisz cos waznego spolecznie to mozliwe, ze uslysza o Tobie nawet za granica (wlasnie moja znajoma projektantka mody, podczas tego tranzytu wyjechala za granice i tam jej prace zostaly bardzo docenione - sporadyczny przyklad). Poglady moga sie zmienic. Kontakty z ludzmi z zagranicy. A ty sam pragniesz ulepszyc swoj umysl, poszerzac go, zdobedziesz nowe doswiadczenie, sporadycznie nabierzesz madrosci zyciowej. Masz szanse podlaczyc sie do jakiejs spolecznosci (Jowisz planeta spoleczna), ktora rozwija nasz swiatopoglad. Poszukiwanie prawdy w zyciu.
W moim horoskopie gdy Jowisz wszedl do domu 9, bylo to kilka lat temu, zaczelam bardzo intensywnie szkolic ludzi z astrologii. Jeszcze ktos inny mial wazne sprawy do zalatwienia, ale w oddaleniu, ta osoba musiala pojechac do innego miasta.
Bedziesz chcial spojrzec na swiat moze z innej perspektywy. A twoja wiara w cos ma szanse sie jeszcze rozwinac.

Pamietajmy, ze tranzyty Jowisza przynosza szanse, okazje, pewne ulatwienia, czasem szczescie, nowe perspektywy. Ale takze ekspansje, nadmiar czegos niekoniecznie dobrego, Jowisz powieksza, rozrasta, czasem zadziala jak detonator i sporadycznie w niekorzystnym kierunku, jesli dodatkowo dzialaja negatywne aspekty planet ciezkich.

Horoskop urodzeniowy + tranzyty.


Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2011/09/22 18:01 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies