× Astrologia w praktyce.

Wypiękniały - solariusz.

2011/12/26 11:58 - 2012/05/26 11:06 #339 przez BarbaraS
Witam ciepło,

Pokaże Wam kilka ciekawych horoskopow (solariusz) - kobiet, u ktorych zadzialala ta zasada. W ich horoskopach solarnych na dany rok, Planeta Wenus (planeta Wenus - miedzy innymi piękno, harmonia), miala scisłe powiazania z ascendenten solarnym. Takze patrzymy, czy jest ascendent w Wadze badz w Byku w danym roku solarnym. Ta sytuacja czesto miala miejsce, chodz bywaly wyjątki, ze Wenus na asc w solariuszu, nie przyniosla zadnej poprawy w estetyce ciala, urody, i to napewno byl efekt innych czynnikow. Chce dodac, ze Wenus w domu 1 w horoskopie (solariusz) przynosi tez inne rzeczy, ale o tym tutaj juz nie rozmawiamy.

1 horoskop:

Tutaj mamy Wenus w domu 1 w horoskopie. To horoskop mojej dobrej znajomej, otrzymalam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu. W danym roku (solariusz) rzeczywiscie czula sie piękna, wygladala znakomicie, zwajwiskowo, jej uroda rozkwitla. Oczywiście duzo na taki wyzerunek wczesniej pracowala i ta Wenus pomogla jej w tym. Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.



Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:06 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/26 12:17 - 2012/05/26 11:07 #340 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
    2 horoskop:

    W tym przypadku bylo podobnie, inna moja znajoma, takze miala swietny rok podczas ktorego jej uroda rozkwitla, oraz nastapily w niej pozytywne zmiany, przebudowa jesli chodzi o jej wizerunek zewnetrzny, o tym mowi Pluton w domu 1, duze zmiany, transformacje. Schudla 25 kg, jej skora i wlosy nabraly blasku, po tych zmianach ubylo jej 10 lat. Efekt taki daje: aspekt Wenus w sekstylu do Asc, gdzie Wenus dodaje harmonii i piekna jej cialu, wizerunkowi, urodzie i Pluton w domu 1 - przyniosl duze zmiany wizerunku. Horoskop zamieszczam za jej zgodą.



    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:07 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/26 17:29 - 2012/05/26 11:07 #341 przez jamb85
    Replied by jamb85 on topic Wypiękniały - solariusz.
    Rzeczywiście, mogę to potwierdzić :)
    W zeszłym roku miałam właśnie Wenus na Ascendencie i bardzo poprawił się stan mojej cery. Poszłam nareszcie do dobrego dermatologa (a byłam już u wielu, jak i u kosmetyczek, z czego nikt nie był w stanie mi pomóc wcześniej), chociaż obawiałam się bardzo, że to i tak nic nie da, a cera moja była przedtem w fatalnym stanie i najchętniej bym z domu nie wychodziła i się ludziom nie pokazywała :(
    A tu, po dłuższym czasie, co prawda, ale jednak cera naprawdę diametralnie się odmieniła :)

    A to mój solariusz na tamten rok:


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:07 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/26 17:34 - 2012/05/26 11:08 #342 przez jamb85
    Replied by jamb85 on topic Wypiękniały - solariusz.
    Natomiast przez ten rok cera znów się troszkę pogorszyła (w tym roku Asc. solariusza mam w Lwie), ale nadal nie jest źle, bo Wenus robi mi trygon do Asc.
    W przyszłorocznym solariuszu będę mieć Asc. w Wadze, aczkolwiek modyfikować go będzie znacząco Satrun, który będzie znajdował się na Asc., a Wenus również będzie mi robić zerowy trygon do Asc. zatem zapowiada się nieźle ;)
    A to mój solariusz na rok następny:


    Pozdrawiam ciepło i świątecznie :)
    Justyna


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:08 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/26 18:21 - 2012/05/26 11:08 #343 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
    jamb85 napisał:

    Rzeczywiście, mogę to potwierdzić :)
    W zeszłym roku miałam właśnie Wenus na Ascendencie i bardzo poprawił się stan mojej cery. Poszłam nareszcie do dobrego dermatologa (a byłam już u wielu, jak i u kosmetyczek, z czego nikt nie był w stanie mi pomóc wcześniej), chociaż obawiałam się bardzo, że to i tak nic nie da, a cera moja była przedtem w fatalnym stanie i najchętniej bym z domu nie wychodziła i się ludziom nie pokazywała :(
    A tu, po dłuższym czasie, co prawda, ale jednak cera naprawdę diametralnie się odmieniła :)

    A to mój solariusz na tamten rok:


    Fajną masz ta Wenus na ascendencie :), dodala uroku twojemu wizerunkowi.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/05/26 11:08 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/26 18:26 - 2012/05/26 11:08 #344 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
    jamb85 napisał:

    Natomiast przez ten rok cera znów się troszkę pogorszyła (w tym roku Asc. solariusza mam w Lwie), ale nadal nie jest źle, bo Wenus robi mi trygon do Asc.
    W przyszłorocznym solariuszu będę mieć Asc. w Wadze, aczkolwiek modyfikować go będzie znacząco Satrun, który będzie znajdował się na Asc., a Wenus również będzie mi robić zerowy trygon do Asc. zatem zapowiada się nieźle ;)
    A to mój solariusz na rok następny:


    Pozdrawiam ciepło i świątecznie :)
    Justyna


    Justyno

    Tak, Waga na ascendencie i Wenus trygon do Ascendentu w twoim solariuszu, moze dodac ci znow wiekszego uroku, lecz bedziesz musiala na to bardziej solidnie zapracowac (Saturn na ascendencie), bo nic latwo nie przyjdzie, gdyz to Saturn, ktory moze troszke zadzialac blokujaco jesli o to nie zadbasz. Postaraj sie, a bedziesz widziec efekty. Ja pamietam, gdy mialam Ascendent w Koziorozcu i Plutona na ascendencie, to wtedy schudlam. Oczywiscie taki Saturn na ascendencie w horoskopie solarnym przynosi rozne rzeczy, lecz tutaj o tym nie wspominamy.

    Rowniez pozdrawiam serdecznie i świątecznie.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/05/26 11:08 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies