× Astrologia w praktyce.

Wypiękniały - solariusz.

2011/12/27 20:00 - 2012/05/26 11:12 #351 przez BarbaraS
Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
Paulina24 napisał:

Interesujący temat, u mnie dopiero w roku 2015 wyjdzie w horoskopie (solariusz) w obecnym roku jest ascendent w Lwie z Wenus na ascendencie. Więc teraz rozumiem, dlaczego tak lecą na nią w tym roku mężczyżni ;). Studiujemy razem i jednocześnie bywamy na różnych imprezach, dyskotekach, w tym roku szczególnie ma powodzenie, błyszczy. Pozdrawiam, życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.


Czesc Paulino :)


Błyszczy - bo jest Lew na ascendencie a Lew lubi błysnąc :), chce byc widoczny, zauwazony, koncentruje uwagę na sobie, oczekuje uznania i komplementow. Jej uroda (Wenus) błyszczy (Lew). A powiedz mi, czy twoja kolezanka, w tym roku ma potrzebe pokazania swoich atutów, urodę, pragnie byc w centrum zainteresowania? Pytam, bo mam kolezanke, znamy sie od lat, jeszcze ze szkoly, ona miala 4 lat temu podobnie w solariuszu asc w Lwie, z Wenus w domu 1. I w tamtym roku, gdzie dzialal ten solariusz, wyciagala mnie na rozne imprezy, ja dalam sie namówic na 2, badz 3 wypad do klubu, gdyz nie lubilam tego typu imprez. Ale uleglam i towarzyszylam jej, bylo milo bo ona jest przesympatyczna kobieta. I co bylo najciekawsze? ona wybierala wowczas takie miejsca w klubie, w ktorych byla najbardziej widoczna, blyszczala, wyciagala mnie nawet na samą scenę, abym jej towarzyszyla. Zapragnela jak najbardziej skupic uwage na swoja osobe, na swoja urode, a byla / jest naprawde piekna kobieta. Oczywiscie to tez duzo zalezy od horoskopu urodzeniowego kobiety, czyli od jej potencjału, jesli urodzeniowo taka kobieta lubi sie pokazac, byc w centrum, przy takim solariuszu, te tendencje zostana jeszcze wzmocnione. Jesli z kolei w potencjale urodzeniowym (horoskopie urodzeniowym) nie ma o tym wzmianki, ze kobieta lubi sie pokazac, wowczas taki solariusz zadziala w slabym natęzeniu, bo jak wiemy nic nie wydarzy sie wiecej, jesli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje. To byla wtedy dla mnie bardzo fajna lekcja astrologii - obserwacji :) Również życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.

Pozdrawiam cieplo.
Baska Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/05/26 11:12 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/27 20:18 #352 przez Paulina24
    BarbaraS napisał:

    Paulina24 napisał:

    Interesujący temat, u mnie dopiero w roku 2015 wyjdzie w horoskopie solarnym, ascendent w wadze. A u mojej bliskiej koleżanki, spoglądam w jej horoskop solarny, w obecnym roku jest ascendent w Lwie z Wenus na ascendencie. Więc teraz rozumiem, dlaczego tak lecą na nią w tym roku mężczyżni ;). Studiujemy razem i jednocześnie bywamy na różnych imprezach, dyskotekach, w tym roku szczególnie ma powodzenie, błyszczy. Pozdrawiam, życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.


    Czesc Paulino :)


    Błyszczy - bo jest Lew na ascendencie a Lew lubi od czasu do czasu błysnąc :), chce byc widoczny, zauwazony, koncentruje uwagę na sobie, oczekuje uznania i komplementow. Jej uroda (Wenus) błyszczy (Lew). A powiedz mi, czy twoja kolezanka, w tym roku ma potrzebe pokazania swoich atutów, swoja urodę, pragnie byc w centrum zainteresowania? Pytam, bo mam kolezanke, znamy sie od lat, jeszcze ze szkoly, ona miala 4 lat temu podobnie w solariuszu asc w Lwie, z Wenus w domu 1. I w tamtym roku, gdzie dzialal ten solariusz, wyciagala mnie na rozne imprezy, ja dalam sie wyciagnac tylko na kilka, gdyz nie lubilam tego typu imprez. Ale uleglam i towarzyszylam jej, bylo milo bo ona jest przesympatyczna kobieta. I co bylo najciekawsze? ona wybierala wowczas takie miejsca w tym klubie, w ktorych byla najbardziej widoczna, najbardziej blyszczala, wyciagala mnie nawet na samą scenę, abym jej towarzyszyla. Ten solariusz zadzialal na nia w taki sposob, ze pragnela jak najmocniej skupic uwage na swoja osobe, na swoja urode, a byla/ jest naprawde piekna kobieta. Oczywiscie to tez duzo zalezy od horoskopu urodzeniowego kobiety, czyli od jej potencjału, jesli urodzeniowo taka kobieta lubi sie pokazac, byc w centrum, przy takim solariuszu, te tendencje zostana jeszcze wzmocnione. Jesli z kolei w potencjale urodzeniowym (horoskopie urodzeniowym) nie ma o tym wzmianki, ze kobieta lubi sie pokazac, wowczas taki solariusz zadziala w slabym natęzeniu, bo jak wiemy nic nie wydarzy sie wiecej, jesli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje. To byla wtedy dla mnie bardzo fajna lekcja astrologii - obserwacji :)

    Pozdrawiam cieplo.
    Baska Stanislawska.


    Tak Basiu, tak jest. Czyli rozumiem to tak, że w jaki sposób przejawi się wenus, zależy od znaku?


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/27 20:20 - 2012/05/26 11:13 #353 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
    Paulina24 napisał:

    BarbaraS napisał:

    Paulina24 napisał:

    Interesujący temat, u mnie dopiero w roku 2015 wyjdzie w horoskopie solariusz, ascendent w wadze. A u mojej bliskiej koleżanki, spoglądam w jej horoskop solarny, w obecnym roku jest ascendent w Lwie z Wenus na ascendencie. Więc teraz rozumiem, dlaczego tak lecą na nią w tym roku mężczyżni ;). Studiujemy razem i jednocześnie bywamy na różnych imprezach, dyskotekach, w tym roku szczególnie ma powodzenie, błyszczy. Pozdrawiam, życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.


    Czesc Paulino :)


    Błyszczy - bo jest Lew na ascendencie a Lew lubi od czasu do czasu błysnąc :), chce byc widoczny, zauwazony, koncentruje uwagę na sobie, oczekuje uznania i komplementow. Jej uroda (Wenus) błyszczy (Lew). A powiedz mi, czy twoja kolezanka, w tym roku ma potrzebe pokazania swoich atutów, swoja urodę, pragnie byc w centrum zainteresowania? Pytam, bo mam kolezanke, znamy sie od lat, jeszcze ze szkoly, ona miala 4 lat temu podobnie w solariuszu asc w Lwie, z Wenus w domu 1. I w tamtym roku, gdzie dzialal ten solariusz, wyciagala mnie na rozne imprezy, ja dalam sie wyciagnac tylko na kilka, gdyz nie lubilam tego typu imprez. Ale uleglam i towarzyszylam jej, bylo milo bo ona jest przesympatyczna kobieta. I co bylo najciekawsze? ona wybierala wowczas takie miejsca w tym klubie, w ktorych byla najbardziej widoczna, najbardziej blyszczala, wyciagala mnie nawet na samą scenę, abym jej towarzyszyla. Ten solariusz zadzialal na nia w taki sposob, ze pragnela jak najmocniej skupic uwage na swoja osobe, na swoja urode, a byla/ jest naprawde piekna kobieta. Oczywiscie to tez duzo zalezy od horoskopu urodzeniowego kobiety, czyli od jej potencjału, jesli urodzeniowo taka kobieta lubi sie pokazac, byc w centrum, przy takim solariuszu, te tendencje zostana jeszcze wzmocnione. Jesli z kolei w potencjale urodzeniowym (horoskopie urodzeniowym) nie ma o tym wzmianki, ze kobieta lubi sie pokazac, wowczas taki solariusz zadziala w slabym natęzeniu, bo jak wiemy nic nie wydarzy sie wiecej, jesli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje. To byla wtedy dla mnie bardzo fajna lekcja astrologii - obserwacji :)

    Pozdrawiam cieplo.
    Baska Stanislawska.


    Tak Basiu, tak jest. Czyli rozumiem to tak, że w jaki sposób przejawi się wenus, zależy od znaku?


    Tak od znaku, jej aspektów. Pozdrowienia.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/05/26 11:13 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/29 16:07 - 2011/12/29 16:08 #360 przez EwaS
    Replied by EwaS on topic Wypiękniały - solariusz.
    Witam,
    A niech będzie w solariuszu na ascendencie Wenus lecz w znaku Raka, nie w Lwie. Wówczas ta Wenus przejawiłaby się w łagodniejszy sposób, bez parcia na szkło. Bo Rak w archetpie jest spokojny, introwertyczny. Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/12/29 16:08 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/29 17:46 #363 przez Paulina24
    BarbaraS napisał:

    Paulina24 napisał:

    BarbaraS napisał:

    Paulina24 napisał:

    Interesujący temat, u mnie dopiero w roku 2015 wyjdzie w horoskopie solarnym, ascendent w wadze. A u mojej bliskiej koleżanki, spoglądam w jej horoskop solarny, w obecnym roku jest ascendent w Lwie z Wenus na ascendencie. Więc teraz rozumiem, dlaczego tak lecą na nią w tym roku mężczyżni ;). Studiujemy razem i jednocześnie bywamy na różnych imprezach, dyskotekach, w tym roku szczególnie ma powodzenie, błyszczy. Pozdrawiam, życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.


    Czesc Paulino :)


    Błyszczy - bo jest Lew na ascendencie a Lew lubi od czasu do czasu błysnąc :), chce byc widoczny, zauwazony, koncentruje uwagę na sobie, oczekuje uznania i komplementow. Jej uroda (Wenus) błyszczy (Lew). A powiedz mi, czy twoja kolezanka, w tym roku ma potrzebe pokazania swoich atutów, swoja urodę, pragnie byc w centrum zainteresowania? Pytam, bo mam kolezanke, znamy sie od lat, jeszcze ze szkoly, ona miala 4 lat temu podobnie w solariuszu asc w Lwie, z Wenus w domu 1. I w tamtym roku, gdzie dzialal ten solariusz, wyciagala mnie na rozne imprezy, ja dalam sie wyciagnac tylko na kilka, gdyz nie lubilam tego typu imprez. Ale uleglam i towarzyszylam jej, bylo milo bo ona jest przesympatyczna kobieta. I co bylo najciekawsze? ona wybierala wowczas takie miejsca w tym klubie, w ktorych byla najbardziej widoczna, najbardziej blyszczala, wyciagala mnie nawet na samą scenę, abym jej towarzyszyla. Ten solariusz zadzialal na nia w taki sposob, ze pragnela jak najmocniej skupic uwage na swoja osobe, na swoja urode, a byla/ jest naprawde piekna kobieta. Oczywiscie to tez duzo zalezy od horoskopu urodzeniowego kobiety, czyli od jej potencjału, jesli urodzeniowo taka kobieta lubi sie pokazac, byc w centrum, przy takim solariuszu, te tendencje zostana jeszcze wzmocnione. Jesli z kolei w potencjale urodzeniowym (horoskopie urodzeniowym) nie ma o tym wzmianki, ze kobieta lubi sie pokazac, wowczas taki solariusz zadziala w slabym natęzeniu, bo jak wiemy nic nie wydarzy sie wiecej, jesli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje. To byla wtedy dla mnie bardzo fajna lekcja astrologii - obserwacji :)

    Pozdrawiam cieplo.
    Baska Stanislawska.


    Tak Basiu, tak jest. Czyli rozumiem to tak, że w jaki sposób przejawi się wenus, zależy od znaku?


    Tak od znaku, jej aspektów. Pozdrowienia.


    Dzięki.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/01/12 15:32 - 2012/01/12 15:34 #369 przez EwaS
    Replied by EwaS on topic Wypiękniały - solariusz.
    W roku 2009 w horoskopie solarnym miałam ascendent w Byku, a w roku 2007 ascendent w Wadze, były to lata korzystne dla mojego wyglądu fizycznego. Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2012/01/12 15:34 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Polityce prywatności | Polityka Cookies