× Astrologia w praktyce.

Horoskop urodzeniowy - osoba z chorobą Gravesa-Basedowa (nadczynność tarczycy).

2012/07/14 11:15 - 2012/07/14 11:32 #399 przez BarbaraS
Scyntygram tarczycy (choroba Gravesa-Basedowa), przed leczeniem (A) i po leczeniu (B) jodem radioaktywnym.

A - widać zarys tarczycy powiększony.

Rysynek B - zmiejszył się zarys tarczycy po leczeniu około dwuletnim jodem radioaktywnym. Eutyreoza, czyli unormowanie hormonów tarczycy.



A poniżej chcę pokazać horoskop osoby, która choruje na nadczynność tarczycy od długiego czasu (Gravesa-Basedowa).

Mocny znak Byka, kilka planet w Byku, w tym Słońce, także Ascendent.

Tarczyca znajduje się w przednio - dolnej części szyi. W astrologii medycznej znak Byka: to szyja, itd, itd.

Ta osoba choruje tylko na tą chorobę (Gravesa-Basedowa). Inna osoba, z kolei również z mocno zaznaczonym Bykiem w horoskopie urodzeniowym, ma często problemy z gardłem, z krtanią, itd.

Horoskop osoby z nadczynnością tarczycy (choroba Gravesa-Basedowa). Horoskop zamieszczam za zgodą tej osoby.

Kliknij w plik (ff), otworzy się horoskop.

Załącznik ff.gif nie został znaleziony



Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/07/14 11:32 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/14 19:40 #401 przez jamb85
    Potwierdzam, ja również mam częste problemy z krtanią, a zwłaszcza nasilają się one w związku z moim zawodem - wychowawca. Mam ascendent oraz Słońce i Węzeł Północny na ascendencie w Byku.

    Pozdrawiam :)


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/15 09:52 #402 przez BarbaraS
    Ach to musisz dbać o to :)

    Ja mam kłopoty także z chorą tarczycą od wielu lat, ale jest to niedoczynność tarczycy, w horoskopie mam Wenus w Byku, oraz Prozerpinę w koniunkcji do Słońca, nie zapominając o tym, że Prozerpina jest współwładcą znaku Byka. Prozerpina, a przez astronomów nazywana Eris. Także przez całe życie mam czasami drobne kłopoty z krtanią.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies