× Astrologia w praktyce.

Podobieństwa w horoskopie porównawczym - mają je związki stałe, małżeństwa.

2013/02/06 16:38 - 2013/02/08 09:02 #441 przez BarbaraS
Bardzo krótka analiza porównawcza (horoskop). Inspiruje mnie, przyciąga dobrą energię, uwielbiam słuchać jego głos. Dave Gahan (Depeche Mode).

Patrząc na horoskop od razu rzucają się w oczy "podobieństwa", które powodują, że człowiek naturalnie dopasowuje się do energii drugiej osoby, dostraja się do drugiej osoby. W tym przypadku energia Dave'a przyciąga mnie. Mianowicie: Moja Wenus w Byku i jego Słońce i ascendent w Byku Dave'a. Mój ascendent w Bliżniętach i jego koniunkcja Wenus - Merkury na moim ascendencie, moje Słońce w Baranie i Mars Dave'a w Baranie (koniunkcja do mojego Słońca), Mój Mars w raku, jego księżyc w Raku, itd. Księżyce nasze są posadowione w harmonijnych do siebie znakach (Ryb i Raka). Także mamy piękny sekstyl Wenus do Słońca. Poza tym światła są w harmonijnej relacji mój Księżyc w sekstylu do Słońca dave'a, itd, itd.

To co Bycze, Bliżniacze, itd, nie jest mi obce, energie płyną w podobnym kierunku, więc gdy go słucham, czuję się lepiej, on jest: antidotum na stres, smutki.
To jest dowód, że jestem jego fanką od ponad 22 lat.
Mój horoskop jest wewnątrz, a Dave'a na zewnątrz.

Wiele związków stałych oraz małżeństw mają takie podobieństwa, które są bardzo ważne w horoskopach porównawczych, oraz inne elementy też są ważne. Oczywiście mój związek określiłabym na zasadzie idol - fan, w którym jest podziw dla idola.

Podobieństwa, mam na myśli, gdy:

planeta jednego partnera np: Słońce, leży w tym samym znaku, np: w Lwie, co np: Wenus drugiej osoby (także w Lwie).

Albo jedna osoba ma ascendent w Strzelcu, a druga osoba ma np: Księżyc w Strzelcu, i nie musi to być koniecznie koniunkcja tych planet, aby to zadziałało.

Bądż jedna osoba ma np: Słońce w Koziorożcu, a druga ma w swoim horoskopie urodzeniowym koniunkcję Słońce - Saturn.

Itp.



Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2013/02/08 09:02 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2013/02/09 11:49 #442 przez BarbaraS
    Spójrzmy na horoskop porównawczy moich rodziców, są małżeństwem od 35 lat, a razem już 41 lat.
    Możemy zobaczyć jak wiele mają podobieństw w tym horoskopie. Jest to związek dość konfliktowy, ale z biegiem lat, czas bardzo ten związek harmonizuje, oraz żyć bez siebie nie mogą, jest mocna miłość.

    -Widzimy, że ascendent jednej osoby jest w tym samym znaku (Skorpion), co Księżyc, Neptun (władca ascendentu i inne planety drugiej osoby).
    -Słońce oraz inne planety są w tym samym znaku (Lew) co Stellum Wenus, Mars, Uran drugiej osoby.
    -Widzimy także ładną koniukncję Wenus do Merkurego w znaku Raka.
    -widzimy że światła mają ładny trygon ale poprzez znak, Księżyc w Wodniku, Słońce w Bliżnietach, to tez można nazwać podobieństwo, gdyż ważne planety leżą w tym samym żywiole powietrza.
    -Ascendent w Rybach jednej osoby oraz Mars na ascendencie, też w Rybach drugiej osoby.
    -itd.

    Ważne jest to, aby te podobieństwa mieściły w sobie ważne planety w horoskopie jak: planety osobiste, oraz ascendent.


    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies