× Astrologia w praktyce.

Wypadki - kosmogram urodzeniowy, tranzyty.

2013/03/14 13:16 - 2013/03/15 10:17 #451 przez BarbaraS
Mam pozwolenie aby pokazać ten horoskop.
Osoba miała poważny wypadek samochodowy, niestety nie żyje.
W horoskopie tej osoby widzimy mocny dom VIII, w tym domu dużo planet, Stellum, w tym koniunkcję Saturn - Słońce w kwadracie do Urana. Dom VIII to dom między innymi: śmierć, transformacje, regeneracja, seks, zasoby innych, kredyty, itd. mamy też tutaj zaakcentowany mocno żywioł ognia, nie ukrywam osoba dużo ryzykowała.
Ogólnie aspekty napięciowe tych dwóch planet Saturn - Uran mogą być czasami dość niepokojące oraz powodują podatność na wypadki, jakiekolwiek, czy grożne czy drobne, oczywiście nie w każdym horoskopie, to też zależy w jakim domu jest taki aspekt, oraz od innych elementów w horoskopie.
Więcej o tym piszę tutaj:
www.astropasja.pl/content/view/136/78/
Do wypadku doszło, znam dokładny dzień, gdy w tranzytach: Saturn i Mars złączyły się na niebie w koniunkcji i weszły na te Stellum w domu VIII, (Saturn konsekwencje) bardzo agresywne (Mars). Jednocześnie tranzyt Urana zrobił kwadrat do Ascendentu (ciało). Oraz Tranzyt Jowisza w kwadracie do tego Stellum w domu VIII. Z Jowiszem to jest tak, że on lubi przesadzić, czasem przyniesie niekoniecznie coś dobrego, ale np: dużo czegoś, czasem złego, trzeba wtedy uważać, bo towarzyszy nam wtedy ekspansja, przesada, przesadna pewność siebie, z nadzieją, że się uda. Tutaj akurat Jowisz zadziałał jak detonator, czyli niekorzystnie, bo działały jednocześnie niekorzystne tranzyty. Tranzyt Urana zrobił także kwinkunks do tego Stellum w domu VIII.
Bardzo często wydarzenia mają finał niekoniecznie na ścisłych aspektach, ale lużnych aspektach, także na midpunktach. Taj jakw tym przypadku, koniunkcja Saturn - Mars uderza w midpunkt między Księżyc oraz koniunkcją Saturn - Słońce, tak też widzimy Ceres.

Horoskop urodzeniowy


Tranzyty

Załącznik tranzyty.png nie został znaleziony


Barbara Stanisławska.
Pozdrawiam serdecznie.


 • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Załączniki:
  Ostatnia2013/03/15 10:17 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  Moderatorzy: EwaS
  Zasilane przez Forum Kunena

  Logowanie

  Polityce prywatności | Polityka Cookies