× Astrologia w praktyce.

Nowe etapy w życiu - tranzyty.

2013/06/14 11:56 - 2013/06/14 13:58 #461 przez BarbaraS
Nowe etapy w moim życiu, tranzyty.

O tranzycie Jowisza przez dom I w horoskopie poczytasz tutaj, na przykładzie mojego horoskopu.

Tutaj:

tnij.org/v1iz

I tutaj:

tnij.org/v1i0

W moim horoskopie szczególnie nowe etapy w moim życiu, takie dość znaczące przynosiły zwykle tranzyty Saturna bądż Jowisza, które wkraczały do domu I. Oczywiście mogą to też być tranzyty planet pokoleniowych, które wkraczają do domu I, itd.
Zauważyłam naprawdę dość znaczące zmiany w moim życiu, na wielu płaszczyznach życiowych, gdy te tranzyty planet wchodziły do domu I. Dom I to początek, on wyznacza nowy cykl, nowy etap, to moment, gdzie trzeba pozostawić za sobą, za plecami stary rozdział w życiu, dom XII to dom za nami, za naszymi plecami.
W roku 2001 gdy tranzyt Saturna wkroczył do domu I w moim horoskopie, wiele rzeczy się zmieniło, na wielu płaszczyznach, wiele z tych spraw, które póżniej się toczyły niosły ze sobą pewien ciężar i utrudnienia (Saturn), i to trwało w moim życiu naprawdę długo, do roku mniej więcej 2012, czyli ponad 11 lat. Podczas tego okresu czasu miałam sporo problemów, zdrowotnych głównie, prowadziłam także tzw: życie pustelnika, izolując się od większej rzeszy ludzi.
Gdy tranzyt Jowisza wkroczył w roku 2012, oraz przechodzi nadal przez dom I w moim horoskopie w roku 2013, zauważyłam tym razem bardzo duże zmiany, wiele sytuacji życiowych się totalnie zmieniło / zmienia w moim życiu, oczywiście na plus. To zasługa tego, że:

- u mnie w horoskopie Jowisz w horoskopie jest dobrze aspektowany.
-dwa obecnie nie działają ciężkie tranzyty, które mogłyby przyblokować dobre cechy Jowisza.

Jowisz obecnie kreuje w moim życiu nowy zupełnie cykl, lepszy cykl, dużo się rzeczy zmienia.

Na płaszczyżnie:

-zawodowej, nowy dodatkowy zawód. Oczywiście to przede wszystkim zasługa tranzytu Urana w seksylu do MC w roku 2012
-uczuciowej
-skończyłam z okresem izolacji od świata
-zdrowotnej
-nowe zainteresowania.
-nowy bieg w moim życiu.
-itd.

Totalne zmiany.

Tak w skrócie...

Pozdrawiam, Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2013/06/14 13:58 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies