× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Pluton koniunkcja descendent - koniec związku, rozwód? - nie w każdym przypadku.

2013/08/26 14:26 - 2013/08/26 14:56 #476 przez BarbaraS
Wiele razy słyszałam opinię wśród osób, szczególnie któRzy nie mają wiedzy, doświadczenia w temacie astrologii, że np: tranzyt Plutona w koniunkcji do Descendentu reprezentuje "zawsze rozpad związku albo rozwód". Skąpa wiedza z tego tematu powoduje, że na widok jakiegoś tranzytu w horoskopie, prorokują straszne tragedie życiowe, po czym wpadają w lęki i niepokoje.

Otóż sprawa jest bardziej złożona.

1). Żaden nawet ciężki, trudny tranzyt nie przyniesie nic grożnego, jeśli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje, czyli nic nie wydarzy się więcej, grożniej, jeśli horoskop na to nie wskazuje. Jeśli np: w horoskopie mamy tendencje rozwodowe, oraz jednocześnie ma je także nasz partner, poza tym związek jest niestabilny od długiego czasu, wręcz wisi na włoski, to owszem tranzyt Plutona w koniunkcji do Descendentu, może przynieść rozpad związku, nawet rozwód. Ale jeśli związek jest mocny i nie ma żdnych wskażników na to, że związki się będą szybko rozpadać w życiu danej osoby, to nawet Pluton tego nie pokona. Mogłabym wam pokazać dziesiątki różnych horoskopów. Aby coś rzeczywiście zadziałało w negatywnym kierunku, jak np: ten rozwód, to najpierw muszą być wskażniki rozwodowe w horoskopie. Bo horoskop urodzeniowy to mapa, pewien zapis na całe nasze życie, tendencje, z kolei tranzyty planet aktywują te tendencje, które są zapisane w horoskopie urodzeniowym.

Przykład:

Pewna kobieta miała dwa lata temu tranzyt Plutona w koniunkcji do Descendentu, urodzeniowo Pluton mieści się w domu V w koniunkcji do Księżyca. Jest mężatką od 10 lat, gdy Pluton wszedł na koniunkcję do Descendentu, nie pokonał jej związku, który jest bardzo silny, jedynie przetransformował ich wspólne relacje na inny poziom, to wszystko.
W jej horoskopie dom VII wygląda dość dobrze, nie ma czynników rozwodowych, także Wenus i jej aspekty wyglądają dobrze.

2). Jak pisałam w punkcie 1, muszą być wskażniki, aby mogło dojść do rozwodu, itd. Druga sprawa "siła związku" jeśli związek jest bardzo silny, dość harmonijny, to Pluton również nie będzie w stanie tego pokonać. Czasem nawet podczas tego tranzytu np: rodzą się nowe znajomości, związki, itd.

3). Ważne jest także, czy sam człowiek jest w stanie utrzymać związek, jakie są jego oczekiwania, czy potrafi trwać w długim związku.

Dom VII w horoskopie reprezentuje różne sprawy, nie tylko sprawy związków stałych i małżeńskich, więcej o tym tutaj:
tnij.com/AUAhF

Podsumowanie.

Tranzyt Pluton koniunkcja descendent, przynosi różne sytuacje, dużo zależy od horoskopu urodzeniowego, od sytuacji życiowej osoby, od tego jak wygląda Pluton w horoskopie urodzeniowym, od tego aspektów. Czyli:

-czasem rozpad związku, bądż rozwody, pod warunkiem, że związek jest bardzo wątpliwy, oraz są czynniki rozwodowe.

-czasem może reprezentować nowy związek, jeśli np: jesteśmy sami, związek, które będzie bardzo intensywny, gdyż Pluton intensyfikuje wszystko czego dotyka.

-to mogą być też sprawy związane z umowami, kontraktami, bądż zerwanie tych spraw, itp.

-spotkałam się także kilka razy z tym, że podczas tego tranzytu osoba poznawała nowych ludzi o charakterze bądż zainteresowaniach bardzo Plutonicznych.

-były też bardzo sporadycznie wiadomości o czyjejś śmierci - Pluton.

-Pluton także może przetransformować ogólnie twoje życie uczuciowe i spojrzenie na te sprawy. Także może wpłynąć na twoje relacje z innymi (dom VII).

-Pluton może przynieść nawet poważny kryzys w związku, ale jak związek jest silny, itd, to przetrwa. Na pewno ten związek się zmieni, będzie już nieco inny.

Itp.

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanisławska.


 • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Ostatnia2013/08/26 14:56 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  Moderatorzy: EwaS
  Zasilane przez Forum Kunena

  Logowanie

  Polityce prywatności | Polityka Cookies