× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Urana na Słońcu - odmiana losu, totalne zmiany życiowe.

2014/05/14 14:18 - 2014/05/19 10:56 #500 przez BarbaraS
Tranzyt Urana w koniunkcji do Słońca w domu XI.

U pewnej osoby podczas tego tranzytu bardzo dużo się zmieniło już na pierwszym przejściu tranzytu. Osoba ta wyemigrowała do innego kraju, Słońce w horoskopie tej osoby jest władcą domu IV, a Uran na Słońcu przyniósł zmiany domowe, przeprowadzkę. Zwykle na tranzytach Urana dzieją się rzeczy dość znaczące, totalne rewolucje. Wraz ze zmianą kraju, pojawiły się również inne zmiany, między innymi zawarcie małżeństwa (Uran na Słońcu), zmiana diety (Uran urodzeniowo w domu VI - dom VI związany jest z warsztatem pracy, dietą, zdrowiem, itd). Trzeba pamiętać, że tranzyty idąc niosą ze sobą swoje urodzeniowe środowisko. Podczas tego tranzytu poznała dużo nowych osób (dom XI). Jest to czas dość nerwowy, więc trudno jest zapanować nad emocjami, tyle się dzieje. Podczas takich tranzytów mogą wydarzyć się naprawdę różne rzeczy, rozwody, czasem nowe związki, zawarcie małżeństwa, totalna odmiana życia, chcę aby się od czegoś uwolnić bądż wyswobodzić, zmiany pracy. Dodatkowo u tej osoby Uran na Słońcu przyniósł jej możliwość wygospodarowania więcej wolnego czasu (Uran). Także poprzez zmianę nazwiska, jej tożsamość Słońce się zmienia. Te zmiany na tranzycie Urana są zwykle nagłe. Nagle pojawia się myśl, że chcemy coś w życiu zmienić albo dzieją się te zmiany bez naszego udziału. Uran także pomaga nam się uwolnić od sprawy, które były dla nas ciężarem, zbędnym obowiązkiem bądż rutyną. Te zmiany mogą być albo pozytywne bądż negatywne, dużo zależy od tego jak wygląda Uran i Słońce w horoskopie urodzeniowym, w jakim domu jest tranzyt, itd. Tranzyty Urana mogą także zadziałać z przyspieszeniem, czyli na przykład w tym przypadku u tej osoby, wyjazd za granice wraz z odmianą życiową nastąpił na aspekcie aplikacyjnym (3 stopnie). Oczywiście aby doszło do emigracji do innego kraju, muszą być najpierw wskażniki na tą sprawę w horoskopie urodzeniowym, gdyż nic więcej się nie zrealizuje, jeśli horoskop na to nie wskazuje.

Pozdrawiam, Barbara Stanisławska


 • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Ostatnia2014/05/19 10:56 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  2014/05/18 12:17 #501 przez Judytta
  Jednym słowem Uran może przynieść naprawdę znaczące zmiany wręcz spektakularne.
  Basiu jest coś w tym że jak coś nas uwiera, męczy to prędzej czy później będzie musiało się to zmaterializować.
  Interesuje mnie ten temat z uwagi na to że też czeka mnie ten sam tranzyt na razie Uran działa w tranzytach właśnie trygonem na ASC i opozycją do MC a zarazem koniunkcja do IC są to orby zerowe choć teraz stacjonarne czyli się zatrzymały.

  U mnie słońce jest władcą domu 8 bo znak lwa jest moim 8 domem a zarazem natalne słońce w Baranie jest w 4 domu. Przypuszczam że spraw rodzinnych i spadkowych będzie się to tyczyć zwłaszcza że takie sprawy NA PEWNO będą na rzeczy z racji uruchomionej że tak powiem machiny.

  Natalnie Uran jest na pograniczu 11 i 12 domu czyli środowisku tychże domów będzie zaakcentowane.
  11 dom przyjaźnie, marzenia itp. Jest jedna osoba która cały czas siedzi w głowie z rodziny może ten tranzyt spowoduje uwolnienie albo okaże się wręcz przeciwnie że będzie istotna.

  12 dom wrogowie itp. walka o swoje wszystko w obrębie spraw 4 i 8 domowych co jedno wynika z drugiego.

  Nie chcę tu pisać zbyt bardzo osobiście może komuś pomoże kolejny przykład choć jeszcze z mojej strony mało konkretny na zrozumienie jak ten Uran może działać ale jednak już zazębiający się do określonych dziedzin.


 • Posty: 29

 • Płeć: Nieznana
 • Data urodzenia: Nieznana
 • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  2014/05/28 03:47 - 2014/05/28 03:52 #502 przez BarbaraS
  Powrócę jeszcze do tej odmiany życia, oprócz tranzytów, również w progresjach sekundarnych były wskażniki, które mogą potwierdzić prognozę za pomocą tranzytów. Otóż Progresywne Słońce w horoskopie tej osoby weszło do dwady Koziorożca, a znak Koziorożca w horoskop urodzeniowym mieści się w domu IX, a dom ten odpowiedzialny jest między innymi za: wyjazdy, zagranica, itd. Jednocześnie Progresywny Księżyc utworzył Koniunkcję do progresywnego Jowisza. Gdy z kolei Słońce progresywne weszło do dwady Strzelca, gdzie w horoskopie urodzeniowym osoby dom VII mieści znak Strzelca, osoba ta poznała swojego życiowego partnera, plus oczywiście były tam odpowiednie tranzyty. Dom VII w horoskopie - związki trwałe, małżeństwo, relacje z innymi, umowy, kontrakty, jawni wrogowie.

  Pozdrawiam, Barbara,


 • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Ostatnia2014/05/28 03:52 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  Moderatorzy: EwaS
  Zasilane przez Forum Kunena

  Logowanie

  Polityce prywatności | Polityka Cookies