× Astrologia w praktyce.

Tr. Urana do MC - rewolucje zawodowe.

2016/05/25 10:05 - 2016/05/25 10:07 #523 przez BarbaraS
W horoskopie pewnej osoby jest obecnie tranzyt Urana na Medium coeli, osoba ta zdała egzamin zawodowy i zdobyła nowe kwalifikacje zawodowe, jej status społeczny (MC) się zmienił (Uran). U mojej znajomej, która miała także Urana ma MC dwa lata temu, wówczas zmieniła pracę. Ona wówczas poczuła, że to już czas na zmiany (Uran), chciała się wyzwolić, uwolnić (Uran) od pracy, która nie dawała jej możliwości rozwoju. Dom X w horoskopie, U innej osoby ten sam tranzyt nagle zmienił jej sytuacje zawodową, lecz wszystko to potoczylo sie szybko i bez jej wplywu, Uran nas zaskakuje, badz wywraca nasze zycie do gory nogami. U kogos innego takze na tym tranzytcie , osoba ta ukonczyla wowczas szkole i zdobyla kwalifikacje.
Medium coeli mowi o tym: dokąd zmierzamy, co jest naszym życiowym celem. To nasza kariera zawodowa, status społeczny, w jaki sposób będziey się realizować społecznie. To dom ambicji, reputacji. Ja mam na MC znak Wodnika, moim celem życiowym sa zawody, reprezentowane przez znak Wodnika jak: Astrologia, Informatyka, i to sa wlasnie moje zawody. Wodnika tutaj mowi w moim przypadku ze ja chce zawodowo czuc sie wolna, isc swoja wlasna sciezka, robić (postępy), odróżnic się od innych, wykonywac nietypowy zawod (Wodnik - oryginalnosc). Miec zawodowo duzo przestrzeni, oraz decydowac sama za siebie w mojej pracy. Kiedys rozmawialam z pewna kobieta, ktora ma na MC Raka, pytajac sie jej jakie sa jej cele zyciowe, ona odpowiedziala (Rodzina), to jest to dokad ona zmierza (Rak - rodzina). Inna osoba ktora ma znak Raka na MC lubi gdy w jej zyciu zawodowym jest bezstresowo, poniewaz wszelkie zawirowania powoduja w niej duzo emocji (Rak), oraz te cele zyciowe, praca wiele razy sie zmienialy. Patrzymy takze na planety w domu X, ich aspekty, takze na wladce domu X.
Opis tranzytow Urana do MC u siebie w horoskopie.
Postaram sie opisac tranzyty Urana do MC u siebie w horoskopie. W roku 1998, gdy mialam Urana w koniunkcji do MC w Wodniku, uczylam sie wtedy w szkole oraz pamietam ze wowczas poszlam takze na specjalisyczne kursy komputerowe, rozne aplkacje oraz naprawa komputerow, tym samym zdobylam nowe kwalifikacje wiec moj status spoleczny sie zmienil (MC). Takze w tym czasie dostalam nowa prace ale taka sezonowa na wakacje. Gdy tranzyt Urana zrobil sekstyl do MC w wodniku w roku 2012 - 2013 zaczelam pracowac jako programista (zarabiajac z tego tytulu), jednoczesnie w roku 2013 tranzyt Saturna zrobil koniunkcje do Urana w moim horoskopie w domu VI i wtedy poszlam do Urzedu i zmienilam kod PKD w mojej dzialalnosci gospodarczej, czyli Saturn ugruntowal, spolecznie (Saturn planeta spoleczna) uregulowal te sprawy, Saturn uporzadkowal aby wszystko bylo ok z moja firma. Gdy mieszkalam w Australii w roku 2014, po relokacji horoskopu na Melbourne Uran zrobil sekstyl do MC w Bliznietach, po relokacji horoskopu MC zmienil znak z Wodnika na Bliznieta. A w domu X po relokacji wypadl Jowisza w Bliznietach, wiec na tym tranzycie Urana do MC w Bliznietach zaczelam pisac teksty dogazety w Australii, cykl artykulow zwiazanych z serwisem komputerowym, doradzalam jak zajac sie ich naprawa. Jednoczesnie (skoro juz w Australii zaczelam pracowac, oraz dostalam wize pracownicza, na ktora czekalam dlugo 7 misiecy? zalozylam w Australii firme na tranzycie Uran sekstyl do MC ale po relokacji na Melbourne, firma zwiazana scisle z dziedzina informatyki. Popracowalam tam sobie i gdy Pluton zrobil kwadrat do Slonca, tak sie losy ulozyly tam, ze musielismy zmienic kraj zamieszkania. Wiec pozniej mieszkalam w Japonii, a kolejno w Austrii, do teraz. A to ze dla mnie zycie uczuciowe jest wazne, wiec poszlam za glosem serca, i zmienilam kraj zamieszkania. MImo to, z praca to nie ma problemu, bo wystarczy mi komputer, szybkie lacze internetowe wink emoticon i pracowac moge wszedzie, oczywiscie jako "wolny strzelec". Jak widac tranzyty Urana do MC przynosily u mnie rewolucje. Mam MC w wodniku, wiec to jest taka moja Wolnosc (Wodnik), bo moge pracowac gdzie chce i jak chce. Pozdrowienia.

Tranzyt Uran sekstyl do MC w Wodniku - horoskop urodzeniowy, tranzyty.
W tym horoskopie takze Jowisz wkroczyl do domu I, co oznacza nowy poczatek.

Załącznik horoskop_1.png nie został znaleziony



Tranzyt Uran sekstyl do MC w bliznietach ale po relokacji horoskopu na Australie.



  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2016/05/25 10:07 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies