× Astrologia w praktyce.

Wejście Słońca na Ascendent - nowe postanowienie.

2016/05/25 10:13 - 2016/05/25 10:15 #524 przez BarbaraS
Tranzyt Słońca na Ascendent - wyjście na powierzchnię
Obecnie w moim horoskopie Słońce wychodzi na Ascendent, po relokacji horoskopu na Austrię, na Polskę Ascendent mam w Bliżniętach. Gdy Słońce zrobiło ścisłą koniunkcję do Ascendentu, pojawiło się w mojej głowie "postanowienie", że przestaję pić kawę. Może wydać się niektórym, że to drobiazg, możliwe, ale w moim przypadku jest to ważne. Kofeina wypłukuje makroelementy w tym magnez, może mieć także u niektórych negatywny wpływ na serce (kołatania), u mnie czasem występowało. Kocham pić kawę i myślę, że jestem od niej uzależniona, ale już z tym skończyłam. Wejście jakiejś planety na Ascendent, tym samym do domu I, jest to nowy etap w naszym życiu, nowe postanowienia, nowe plany. Dom I to początek, a dom XII jest za nami, za naszymi plecami. Gdy Słońce wyłoniło się z domu XII, tym samym wyszło z cienia, porzuciło samotnosc, niepewności oraz nagle jakieś tam moje śmieszne kompleksy przestały istnieć. Gdy Slońce wędrowalo przez dom XII, kompleksy się wyostrzyły, żyłam wyobrażeniami, wowczas takze izolowalam sie w glab siebie, zycie towarzyskie zastygło, takze pojawilo sie kilka osob, ktorym trzeba bylo pomoc. Słonce w domu XII nie czuje sie pewnie. Zatem wejscie Slonca na Asc odbieram jako pozytywny poczatek, z nowym postanowieniem oraz wieksza pewnoscia siebie i aktywnościa.

Bardziej szczegolowo o domu XII mozna poczytac tutaj:

http://www.astropasja.pl/component/option,com_kunena/Itemid,76/func,view/id,86/catid,13/


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2016/05/25 10:15 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies