× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Saturn opozycja Wenus - rzeczywostosc,

2016/10/21 18:28 - 2016/10/21 18:39 #545 przez BarbaraS
Tranzyty Saturna w napieciowym aspekcie do Wenus przynosza moment zderzenia z twarda rzeczywistoscia. Saturn ujawnia REALIA sytuacji, jaka jest naprawde. Wymusza na nas abysmy spojrzeli trzezwo na sprawy i przestali sie ludzic. Saturn wymaga od nas rozsadku, powaznego trwktowania sprawy i dyscypliny. Wiec jesli Saturn pokazuje realia sytuacji (Wenus), to zwiazanej z zyciem partnerskim, uczuciowym, relacjami z innymi, bo Wenus naturalnie mowi o tych sprawach. Badz z innymi sprawami, to zalezy gdzie lezy Wenus w horoskopie w jakim domu, jesli w domu np: VI ten moment zderzenia z twardym podlozem moze miec zwiazek ze sprawami pracy, ze zdrowiem, itd. Pamietajmy takze, aby przeanalizowac, jak wenus i saturn wyglada urodzeniowo, aspekty, oraz w jakim znaku i domu lezy wenus i saturn, bo tranzyty idac, niosa ze soba swoje urodzeniowe srodowisko. Przyklad: kobieta spotykala sie z pewnym facetem, zakochala sie, ale dopiero gdy tranzyt Saturna zrobil opozycje do Wenus, zobaczyla realia tej znajomosci, znaczy takie, ze on jej nie traktowal powaznie. Saturn w tej sytuacji zweryfikowal to, ze ta znajomosc nie miala zadnych powaznych podstaw. Wczesniej ta dziewczyna ludzila sie, tworzyla rozne wyobrazenia, a poznala go na aspekcie neptuna w koniunkcji do Wenus (wyobrazenia). Zaten Saturn moze bolesnie cos zweryfikowac, pokazac prawdziwe oblicze sytuacji. Wiec ta znajomosc, nie miala szans aby przetrwac ta probe czasu (Saturn). W sporadycznych sytuacjach tranzyty Saturna do wenus, moga zwiazek utrwalic, a nawet sformalizowac (Saturn) poprzez kontrakt (Wenus) mam na mysli slub, pod warunkiem, ze zwiazek jest silny i szczesliwy. Powiedzielismy sobie ze Saturn urealnia, pokazuje rzeczywistosc. Saturn takze rozlicza i testuje. Moze testowac zwiazek (aspekty napieciowe), czy zwiazek faktycznie ma silne fundamenty. Albo rozlicza nas z tego co robilismy wczesniej, jest to moment osadzenia. Przyklad; pewna kobieta miala takze opozycje w domu VII saturn do wenus, jest w zwiazku z facetem 6 lat. I gdy saturn docisnal aspekt z wenus, jej parter ja surowo osadzil, za to, ze ona zle go traktowala (jak sam sadzil), otoz wykazywala nieufnosc wobec swojego partnera, brak wyrozumialosci, chciwosc, itd. On mocnymi argumentami (Saturn), probowal jej udowodnic, ze ten zwiazek jest zly, wrecz wyliczal jej (Saturn) wszystko po kolei, wprost, co mu sie nie podoba, a nawet zagrozil, ze jesli sie nie zmieni, beda musieli sie rozstac. Saturn zprawdzal czy ona ma do niego szacunek. Podczas tego aspektu ona czula sie fatalnie, dosc ze partner ja osadzil, to miedzy nimi pojawilo sie duzo chlodu, na dodatek tranzyt ten spowodowal, ze ona czula sie po prostu melancholijna, jakies kompleksy sie ujawnily. Saturn rozlicza, ale tylko wtedy jesli zle postepowalismy wczesniej, jesli uchylalismy sie od odpowiedzialnosci. Oczywiscie ten tranzyt nie musi od razu przyniesc problemy w zwiazku, moze takze dac jakies inne trudne relacje z innymi, albo jakies trudnosci w pracy, domu, to zalezy gdzie lezy Wenus. Bardzo czesto takze tranzyty Wenus do Saturna moga przyniesc zwyczajna rozlake z partnerem, poniewaz, np: partner badz partnerka musza nagle gdzies wyjechac, bo obowiazki (Saturn) wzywaja. Gdy ja mialam tranzyt Saturn (napieciowy) do Wenus ja i moj partnren musielismy sie rozlaczyc na pare dni, bo on musial jechac w delegacje, ale miedzy nami bylo wszystko w porzadku. Saturn dystans, wiec albo emocjonalny badz odleglosc. Gdy wiele, wiele lat temu, jako nastolatka, moj pierwszy partner jechal do wojska, u mnie byla koniunkcja saturn - wenus, czulam straszny zal, ze nie bedziemy sie widzieli 5 miesiecy. Tranzyty Saturn do Wenus moga w zwiazku przyniesc moment wychlodzenia w relacji, takiego oficjalnego podejscia, jedna i druga osoba jest w sobie zamknieta, ale dodatkowo moze sie czuc osamotniona i niekochana. Jesli zatem w czyms przesadziles, nie trzymales sie pewyych granic (Satur), podczas tranzytow Saturna, bedzie to moment bolesnego otrzezwienia. To moze sa trudne momenty, ale przynajmiej wiemy na czym stoimy, i tranzyt ten pomaga nam zrozumiec pewne sprawy, pomaga nam zweryfikowac, ze cos nie jest rzeczywistoscia, ale tylko nasza mrzonka. Na tych tranzytach, saturn do wenus moga takze wystapic rozstania w zwiazku, albo jakies sprawy bedzie nam trudno zalatwic, ktos nam cos odmowi, badz nasz komfort (Wenus) zostanie ograniczony. Komfot materialny, finansowy, albo komfort zycia, badz pragnienia, itd. Saturn na Wenus takze ogranicza nasze przyjemnosci (Wenus), wiec albo jakis przyjemnosci moze nam sie nie udac zrealizowac, itd. Na tym aspekcie stajemy sie bardziej ostrozni, przezorni, w wyrazaniu emocji, uczuc, a nawet w wydatkach, wtedy jest nam latwiej oszczedzac. Rola Saturna jest sprawdzenie naszych podstaw bezpieczenstwa. Saturn przychodzi na kontrole, sprawdza jak solidne sa podstawy na jakich zyjemy. Saturn jest jak dzwignia bezpieczenstwa, bo on sprawdza gdzie sa granice naszego bezpieczenswta, jesli je przekroczylismy, on nas surowo osadzi. Podczas tranzytow saturna takze odczuwamy pewien ciezar, na wenus (uczuciowy ciezar), to lekcja, jaka musimy wykonac, jesli wykonamy ja poprawnie, saturn to cos utrwali, jesli nie, odsunie od nas to cos, badz kogos. Saturn przesiewa i pozowstawia tylko to, co jest pewne i trwale, calej reszty sie pozbywa. Gdy mam tranzyt Saturna do wnues, itd zawsze pojawia sie nagle u mnie duzo obowiazkow, nawet tych zaleglych, wtedy musze sie wziac solidnie do pracy. W innym zwiazku dojrzalym zwiazku, podczas tego tranzytu (jest to malzenstwo), ludzie sobie wyjasnili pewne sprawy, i byla to bardzo powazna i dojrzala rozmowa. Tranzyty Saturna do wenus w aspekcie napieciowym moga byc (nie zawsze) trudniejsze u osob, ktore przezywaja je bedac mlodzi, niz u osob starszych, doswiadczonych zyciowo. Jesli ktos prowadzi firme, to tranzyt Saturn w opozycji do wenus moze przyniesc ograniczenie zarobkow. Tranzyty Saturna do wenus sprawdzaja ile jest w nas dojrzalosci. Zauwazylam takze u wielu kobiety podczas tego tranzytu, ze zobaczyly siebie, szczegolnie swoja kobiecosc (Wenus) w nieco gorszym swietle, doszukujac sie jakis kompleksow, ktore albo nie istnialy badz faktycznie cos bylo. Tranzyt Saturn do Wenus moze takze (czasami) pogorszyc stac urody, skory, chyba ze nasza urode (Wenus) zakonserwujemy (Saturn) ;). Na tranzytach Saturna w opozycji do Wenus nie ma lekko, mozemy miec czasem wrazenie, ze wszyscy sa przeciwko nam (opozycja), a mu czyjemy sie samotni. Pozdrawiam serdecznie.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2016/10/21 18:39 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies